Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 22:46:08
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tvoj nástroj No.2 ?  (Prečítané 14777 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cypruss
nováčik
*
Príspevkov: 17


Prog ON! Brothers


« Odpoveď #60 kedy: 13. Október , 2007, 15:31:55 »

Podla mna je takym prirodzenym fetishom gitaristov, vyskusat vsetko ostatne v skusobni nie?... a este ked to cloveku na niecom inom celkomide, je to taky honor pre gitaristu si myslim,posobit multiinstrumentalne  ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Please don´t follow me... into the sun!!!
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #61 kedy: 13. Október , 2007, 15:37:48 »

ano ano ja vzdy ked je prilezitost, si bicie velmi rad odskusam..uz som davnejsie aj uvazoval ze by som dake zohnal ale rodina by asi protestovala, uz gitara im obcas lezie na nervy :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #62 kedy: 13. Október , 2007, 15:44:44 »

Podla mna je takym prirodzenym fetishom gitaristov, vyskusat vsetko ostatne v skusobni nie?...

:)
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #63 kedy: 15. Október , 2007, 06:33:18 »

:-)

ale nemyslim, ze len gitaristov... podla mna vsetkych vnimavych a zvedavych ludi, no nie?
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #64 kedy: 15. Október , 2007, 06:35:26 »

ano ano ja vzdy ked je prilezitost, si bicie velmi rad odskusam..uz som davnejsie aj uvazoval ze by som dake zohnal ale rodina by asi protestovala, uz gitara im obcas lezie na nervy :)

ja som prave preto teraz si poridil elektronicku sadu (Roland HD-1) -  a je to vybavene aj v byte.
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
mikeberry
nováčik
*
Príspevkov: 33



« Odpoveď #65 kedy: 15. August , 2008, 16:28:46 »

No. 1 - gitara
No. 2 - perkusie, doma mam bongo (ano aj to druhe...) a obcas na nom zadrtim. vlastne ho odo mna dostal brat na vianoce, ale po roku som zistil ze tam je este cenovka a nanom nehral, tak som ho skonfiskoval...samozrjeme ze som drtil aj na bicich Na zdravie!
Zaznamenané

My goal is to be one with the music. I just dedicate my whole life to this art.
Jimi Hendrix
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #66 kedy: 16. August , 2008, 12:37:12 »

ze tvoj nastroj cislo 2.  :) uz som si myslel ze to je tema o penisoch... :) (ale to je pre mnohych skor nastroj No.1.)
no moj nastroj cislo dva su tiez bicie, inklinoval som k tomu uz davnejsie, prilezitostne skusal kde boli. doma stetcami do matracov. od tohto roku pravidelne raz za tyzden hram na bicie s kapelou v skusobni prevzate pesnicky.
trocha skusam klavir. a malinko aj elektricku gitaru. dychove nastroje su uplne mimo mna. bongá, čongá, longá ma tiez nelakaju. keby som mal hrat v orchestri, chcel by som byt trianglistom.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #67 kedy: 16. August , 2008, 12:40:06 »

a co je tvoj nastroj cislo jedna ? basova gitara ?
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #68 kedy: 16. August , 2008, 13:39:17 »

#2 bude asi klaves, bavi ma to sice o 50% menej, ako gitara, ale rozhodne viac ako bubny, aj ked na bubnoch viem viac, ako na klavesoch.
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #69 kedy: 16. August , 2008, 16:31:28 »

u mna je to primarne gitara, no chcel by som sa zacat ucit na ustnej harmonike...ta ma laka uz od detstva, lenze mne samostudium nikdy neslo tak je to stale na bode mrazu  Smútim
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #70 kedy: 16. August , 2008, 16:32:48 »

primarne basa.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.11 sekund, 22 otázok.