Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 15:17:40
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Midlov aparat  (Prečítané 6563 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #15 kedy: 27. September , 2007, 17:36:20 »

Inak tie rackové krabice vyzerajú dosť...neštandartne-to je to pravé slovo.Raz som kúpil tiež takú,ale predný panel som hneď zahodil.Je škoda že dobrý výrobok nemá aj zodpovedajúci obal.A to sito na boxe mi skôr pripomína mäsový mlynček,ale to sú možno nepodstatné detaily.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #16 kedy: 27. September , 2007, 18:11:39 »

keby prosound vyriesil dizajn tak je to super a myslim ze, ze by stym prerazil aj v zahranici Popiskujem si
Zaznamenané

midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #17 kedy: 28. September , 2007, 20:41:44 »

Inak tie rackové krabice vyzerajú dosť...neštandartne-to je to pravé slovo.Raz som kúpil tiež takú,ale predný panel som hneď zahodil.Je škoda že dobrý výrobok nemá aj zodpovedajúci obal.A to sito na boxe mi skôr pripomína mäsový mlynček,ale to sú možno nepodstatné detaily.
No nie to profi vzhlad, to je pravda. Prosound sa snazi dzrat nizku cenu. Ale hra to jak dabel.
K tomu situ - to bola prve vec, ktoru som chcel vymenit, ale zatial nemam financie. Urcite ho casom vyhodim. Toto je takze a ma prilis male zrno. Podotykam ze bedna nie je robena u Prosounda.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #18 kedy: 28. September , 2007, 22:50:15 »

mne sa paci aj to sito a tie rackove krabice. v jednoduchosti je predsa krasa
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #19 kedy: 28. September , 2007, 22:55:35 »

Tu nejde o jednoduchosť ale o funkčnosť.Tie škatule poznám,tak viem o čom hovorím.To by si ich musel skúšať dať do racku a videl by si aký je pevný predný panel a tak.A to sito-keď sa Ti páči,tak Ti treba.Ja by som ho určite nepoužil.
Zaznamenané
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #20 kedy: 29. September , 2007, 08:54:47 »

Tu nejde o jednoduchosť ale o funkčnosť.Tie škatule poznám,tak viem o čom hovorím.To by si ich musel skúšať dať do racku a videl by si aký je pevný predný panel a tak.
Do racku ich urcite davat budem. Myslis, ze neudrzia vlastnu vahu?
btw miesto toho sita by som chcel dat nieco take, len neviem kde to zohnat:


* Recitfier_Englbox2.jpg (142.15 KB, 625x353 - prehliadnuté 389 krát.)
« Posledná zmena: 29. September , 2007, 08:59:18 od midlo » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 29. September , 2007, 09:15:37 »

no ked je rec o tych krabiciach... tiez som si taku jednu kupil a bol dost velky problem ju vobec zosrobovat dokopy aby boli prave uhly prave. uplne posledny srobik sa ani uz nedal nasrobovat, ako boli dierky od seba krivo. mam v tom pomerne lahky preamp. tazky koncak by som asi uz tiez uvazoval, ci sa v tom udrzi...
Zaznamenané
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #22 kedy: 29. September , 2007, 09:40:46 »

To nie je skladacka, prosound si to dava vyrabat na mieru. koncak je tazky jak svina , skusal som ho drzat za usi, vyzera ze v racku s nim nebude problem, ale ten pojde aj tak na spodok. Preamp sa udrzi urcite bez problemov
« Posledná zmena: 29. September , 2007, 09:41:04 od midlo » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #23 kedy: 29. September , 2007, 10:09:18 »

z tych obrazkov to vyzera ako to, co sa da kupit v sos ci kde
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #24 kedy: 29. September , 2007, 10:34:06 »

tiez sa mi to zda moc labilne, ale tak hadam prosound to nejako domyslel Žmurk
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #25 kedy: 29. September , 2007, 12:33:19 »

Ja som také škatule kupoval v SOS,ale predný panel som kúpil od Proelu.A  mám dojem že sú to tie isté.To sito je trošku problém,kupoval som niečo od Dan Nové Zámky,alebo Dexon-v Žiline majú pobočku.Ten od Englu je fajn,videl som také pletivo,to keby sa dalo nastriekať,alebo pochrómovať,tak to by mohlo vyzerať super.Dalo by sa to vyrobiť.
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #26 kedy: 29. September , 2007, 13:41:35 »

Ešte čo sa týka toho predného sita.Prv som to zháňal len v obchodoch od hudobných záležitostí,ale čudoval by si sa čo všetko sa dá zohnať v stavebninách,firmách od klimatizácií,záhradkárstve,domácich potrebách ,baumax a tak.
Zaznamenané
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #27 kedy: 29. September , 2007, 13:48:02 »

Ešte čo sa týka toho predného sita.Prv som to zháňal len v obchodoch od hudobných záležitostí,ale čudoval by si sa čo všetko sa dá zohnať v stavebninách,firmách od klimatizácií,záhradkárstve,domácich potrebách ,baumax a tak.
No jasne, v hudobnych potrtebach to zhanat nebudem. Iba ak tak danacoustic, ale tam by ma to vyslo viac ako som ochotny momentalne do toho vrazit.


* perfor.plech.jpg (5.97 KB, 120x120 - prehliadnuté 328 krát.)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #28 kedy: 29. September , 2007, 13:49:23 »

Ešte čo sa týka toho predného sita.Prv som to zháňal len v obchodoch od hudobných záležitostí,ale čudoval by si sa čo všetko sa dá zohnať v stavebninách,firmách od klimatizácií,záhradkárstve,domácich potrebách ,baumax a tak.

a v smetiakoch Žmurk Bavím sa skvele
Zaznamenané

prosound
nováčik
*
Príspevkov: 38



« Odpoveď #29 kedy: 29. September , 2007, 22:48:25 »

ono to je kvoli trafam, davnejsie mi spominal, ze presiel na noveho vyrobcu alebo len na nove mensie trafa - uz nepamatam presne - , ktore sa zmestia aj do 2U  krabice
Info z prvej ruky  :)
To že som časom prešiel na 2U krabice ,nebolo spôsobené menšími trafami , ale tým že som si dal vyhotoviť trafa pre vlastnú potrebu .Dokonca tieto nové trafa su väčšie a výkonnejšie ako v 3U krabici. Majú špeciálne uchytenie .
Krabice sú skutočne kupované v SOS. Na kolene by som si ich asi ťažko sám vyrobil a sú za dobrú cenu.Kedysi sa dali kúpiť podobne krabice aj v GM elektronic , ale tam ich vyradili z predaja. Videl som ponuku aj iných firiem , pravdepodobne aj kvalitnejších krabíc , presne sa už nepamätám , ale tam bola cena od 2 do 3 tisíc korún.
Pôvodne šroby dodávane z krabicami som vyradil a dávam tam pevnejšie a hrubšie šroby.
Zaznamenané

posledná demo ukážka Golema , zatiaľ ešte pracovná : http://bandzone.cz/corvus     www.gerhat.com
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.112 sekund, 22 otázok.