Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 23:32:23
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rastis - After  (Prečítané 9085 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 25. September , 2007, 20:48:47 »

Mne sa to vobec nepaci. Taka slizka samohrajkova afektovana uspavanka, pomaly az oplodnovak. ha ha ha
Kua Rasto, co hras taky popik? Si sa nebodaj zalubil? Bavím sa skvele

Hranie je inak pekne, ton sa mi ale moc nezda, taky nijaky, sterilny.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 25. September , 2007, 20:49:07 »

asi myslel toto


jasne, to poznam - vysoka skola intonacie. to by si mal kazdy zapnut gitaru do aparatu a hrat to unisono s povodnou studiovkou. a pozorovat, rozdiely, vnimat intonaciu ako vyrazovy prostriedok. nie okopcit jeho hru, to sa ani neda, ale pozorovat, preco je dolezite vediet vytahovat rychlo / pomaly, robit vibrato tak alebo onak... to sa clovek vo fore nedozvie a bohuzial si to nevypocuje ani u DT (sorry ale rypnut si je moja povonnost :) )
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #17 kedy: 25. September , 2007, 20:54:50 »

...pomaly az oplodnovak. ha ha ha

prve co najblizsie spravim, ze to pustim frajerke k fajke - to je jediny dovod tej skladby  :)

...ton sa mi ale moc nezda, taky nijaky, sterilny.

nabuduce si pozicam tvoju rarohu, ako ti ju dovtedy nezozeru krysy v pivnici  ha ha ha
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #18 kedy: 25. September , 2007, 20:57:32 »

prve co najblizsie spravim, ze to pustim frajerke k fajke - to je jediny dovod tej skladby  :)

Tak som to potom uhadol. Bavím sa skvele Ale nie, nie je to take zle, len ma to zaskocilo, ze co hras takuto vytahovu hudbu. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #19 kedy: 25. September , 2007, 21:27:16 »

sa spravis za 3 minuty? Som frajer
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #20 kedy: 25. September , 2007, 21:29:51 »

sa spravis za 3 minuty? Som frajer

Takato hudba casto hra v novsich vytahoch v nakupnych centrach, business centrach a pod. Zdravíčko
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 25. September , 2007, 22:01:41 »

Ja som to Rastisovi zozral aj s navijakom :)
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 26. September , 2007, 01:21:40 »

jasne, to poznam - vysoka skola intonacie. to by si mal kazdy zapnut gitaru do aparatu a hrat to unisono s povodnou studiovkou. a pozorovat, rozdiely, vnimat intonaciu ako vyrazovy prostriedok. nie okopcit jeho hru, to sa ani neda, ale pozorovat, preco je dolezite vediet vytahovat rychlo / pomaly, robit vibrato tak alebo onak... to sa clovek vo fore nedozvie a bohuzial si to nevypocuje ani u DT (sorry ale rypnut si je moja povonnost :) )

Ten Gary Moore je vynikajúci, tomu pri práci s tónom nie je čo vytknúť, strašne dobre sa to počúva. Presne takáto práca s tónom by bodla v prvej časti tvojej skladby, Rastis. Od polky je to už celkom fajn.. Prvá časť na mňa nepôsobí ukľudňujúco, moc zbrklé vibrátka..   Asi by som ten úvod na tvojom mieste ešte prehral. Žmurk
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 26. September , 2007, 08:12:47 »

kurňa, bol som veľmi zvedavý na túto skladbu, keď ju všetci predomnou tak vychválili...ale sorry, táto sa mi zdá aj napriek tomu, že si ju spravil nanovo oveľa slabšia, ako mnohé tvoje "iba" nápady. Najlepšie je tu samozrejme gitarové sólo, zahraté pekne uvoľnene a počuť, že je už "vyhraté" a dostalo sa ti pod kožu...Ale ten podklad mi nesedí v mnohých ohľadoch. Možno to bude subjektívne, ale: takáto balada by celkom vystačila s nejakým synth-podkladom v akordoch, nejaký sýtejší pekný pad. Takto mi to znie, akože si nechcel, aby to znelo ošúchane a gýčovito, aby sa to nepodobalo na podobné známe skladby, tak si tam dal výraznejšie a na môj vkus zbytočne zložité bicie (myslím rytmicky), ktoré to akosi rozbíjajú...plus to piano. Teraz podrobnejšie k tomu podkladu: nesedí mi tam zvuk rytmičáku...inak, ja by som tam asi bicie vôbec nedával. Posúva to do akéhosi bigbítu, jednoducho to vybočuje z formy takejto balady, a už vôbec mi tam nesedí ten úder s odrazenou paličkou v 0:21 - je tam použitý ešte viac krát (neviem ako sa to presne volá, ale asi chápeš). Klavír na začiatku (neviem, kto ho robil a ako), ale má dosť chýb a rytmicky sa bije s bicími, je dosť "tvrdo" zahraný, nemá žiadnu dynamiku a prednes - o dve triedy horšie ako gitara...:) A to, že si ho iba skopíroval, by nebolo na závadu, keby neobsahoval toľko chýb. Myslím, že podklad dosť zaostáva za gitarou. Základ to má dobrý, ale dá sa z toho urobiť oveľa viac...
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 26. September , 2007, 09:08:43 »

   Pekne temy a slusne chytlave. Prve spracovanie mi sedi viac, mozno iba predsudok z toho, ze co bolo skor. Zvuk gitary a praca s tonom sa mi velmi pacia. Vlastne od zaciatku po koniec je gitara skvela po vsetkych strankach.
   Klavir sa mi nejak nezda ako je zmixovany a aj umiestneny. Dost nalepeny a nezapada, hlavne na zaciatku a aj potom tiez. Vlastne . . . mozno by tam bolo lepsie namiesto klavira, nejake e-piano.
   Crash, ride a virble to cele dost rusia. Ja sa takymto veciam radsej vyhnem. Hej ma to ozivit, ale neznie mi to prirodzene. A aj si na ten crash hodil este nejaky prudky gate alebo to uz bol taky urezany sampel. . . . snar je inak pekny . . ..
   a gitara je vazne na zozranie . . .
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #25 kedy: 26. September , 2007, 11:36:26 »

...Prvá časť na mňa nepôsobí ukľudňujúco, moc zbrklé vibrátka..   Asi by som ten úvod na tvojom mieste ešte prehral. Žmurk

za tym si stojim, prehravat to urcite nebudem Žmurk
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 26. September , 2007, 12:22:12 »

za tym si stojim, prehravat to urcite nebudem Žmurk

v poriadku, nebudem ťa presviedčať.  Žmurk
Zaznamenané

GHS
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 26. September , 2007, 19:18:32 »

 Zdravíčko ja len tak ... mne by sa tam sem tam hodil nejaky ´´druhy hlas´´ chytilo by to vacsi ´´sex appeal´´ ... nemusite ma tu hned ´´ukamenovat´´ (je to len moj nazor)  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #28 kedy: 28. September , 2007, 18:00:37 »

... Klavír na začiatku (neviem, kto ho robil a ako), ale má dosť chýb a rytmicky sa bije s bicími, je dosť "tvrdo" zahraný, nemá žiadnu dynamiku a prednes ...

no klikal som ho ja neklavirista, to je uplne jasne :) myslim, ze by si mi s nim mohol pomoct ako klavirista, ale to sa odvazim nadhodit az ked posplnam najprv svoje sluby ja :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 28. September , 2007, 18:01:58 »

... mne by sa tam sem tam hodil nejaky ´´druhy hlas´´ chytilo by to vacsi ´´sex appeal´´ ..

nemam rad dvojhlase gitary v takychto lacnych melodiach - posobi to na mna potom este lacnejsie a gycovitejsie, ako jednohlase... progrocker by napisal vytahovejsie :)
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 22 otázok.