Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 16:15:38
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Stevens  (Prečítané 12272 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 18. Október , 2007, 10:00:32 »

Pitu, ved to neber doslova Bavím sa skvele Aj Motorhead vravia, ze hraju rock'n roll.
Mám to v paži..    Som frajer   Kľudne si môžeme dobrý rock&roll zahrať a uvidí sa, kto je ako na tom..  ha ha ha
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #16 kedy: 18. Október , 2007, 10:02:08 »

no asi ste sa nepochopili on nehovori o Elvisovi apod..Ale o tom že kopec ludi si mysli že vie hrat a kecaju okolo toho čo je dobre a zle ako kto doladuje tony ,hra pentatoniku a dokonca aky ma zvuk...Muzika je o vyžarovani ..niekto sa postavi na javisko a je to tam može aj prdet  do mikraku..A niekto tam stoji ako hromada neštastia a vyhrava ,prehrava a dohrava...R a Rll je vyraz na veškeru rockovu muziku nie na prvotinu Pitu...Chod do USA a  okrem šialenych metalistov ala brutal p*čovina si hovoria všetci že hraju rock and roll....samo  nie jazzmani Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #17 kedy: 18. Október , 2007, 10:04:01 »

Mám to v paži..    Som frajer   Kľudne si môžeme dobrý rock&roll zahrať a uvidí sa, kto je ako na tom..  ha ha ha

pitu šak ty si vraj dobre kua na tom ..či už nie? nedaj sa vynervovat rockovymi predatormi...
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #18 kedy: 18. Október , 2007, 10:07:39 »

Ťažko..  Som frajer

Kamarát Vadim si asi zle čítal predošlé príspevky a nejako si nevšimol, že som Stevensa chválil a spomenul, že takéto hranie sa mi práve páči.. Žmurk

A až keď hodí takýto strih, tak mi môže rozprávať, čo je rock@rollový image:   Zdravíčko


Dovtedy adiós amigo   Je mi do plaču



Pitu, kukaj ty lepsie, dokonca som ta citoval  Žmurk
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
predator
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 18. Október , 2007, 10:08:15 »

Citácia
Muzika je o vyžarovani ..niekto sa postavi na javisko a je to tam može aj prdet  do mikraku

No hej, takú kapelu, čo stavia na "vyžarovaní" a nie na muzike, poznám ... Tokio hotel  :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 18. Október , 2007, 10:08:58 »

no asi ste sa nepochopili on nehovori o Elvisovi apod..Ale o tom že kopec ludi si mysli že vie hrat a kecaju okolo toho čo je dobre a zle ako kto doladuje tony ,hra pentatoniku a dokonca aky ma zvuk...Muzika je o vyžarovani ..niekto sa postavi na javisko a je to tam može aj prdet  do mikraku..A niekto tam stoji ako hromada neštastia a vyhrava ,prehrava a dohrava...R a Rll je vyraz na veškeru rockovu muziku nie na prvotinu Pitu...Chod do USA a  okrem šialenych metalistov ala brutal p**ovina si hovoria všetci že hraju rock and roll....samo  nie jazzmani Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Veď práve.. Žmurk
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 18. Október , 2007, 10:10:15 »

Vadim:
No tu teda moc rock&rollu nebolo.. :)

v tej ukážke teda naozaj nebol rock&roll Žmurk

Citácia
Ale práve takáto hra sa mi páči. Je naozaj technicky zdatný, nehrá len otrepané pentatonické postupy, ale vkusne hrá do rock&rollu aj náročnejšie veci. Presne v nahrávkach Billy Idola je počuť, ako tá gitara šlape..
Výborný gitarista..


Viac k tomu nemám čo dodať. Žmurk
« Posledná zmena: 18. Október , 2007, 10:13:06 od Pitu » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 18. Október , 2007, 10:12:01 »

netutlajte to teraz pod koberec. dokoncite si to pekne  ha ha ha
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 18. Október , 2007, 10:14:03 »

Ale no tak, Rasťo .... podnecovať ľudí k hádke, to je nepekné  Smútim   Som frajer
Zaznamenané
kovrom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 151


« Odpoveď #24 kedy: 18. Október , 2007, 10:15:10 »

S tým TOKIOM HOTEL by som celkom nesúhlasil...
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #25 kedy: 18. Október , 2007, 10:17:26 »

myslim ze zakladny rozpor preco stale pitu nevidi co mu par ludi naznacilo, je v ponimani spojenia rock and roll. pitu tam asi vidi elvisa, ale v USA je to skutocne tak ako napisal joe a co zastava vadim.
Zaznamenané

o-yep sro
predator
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 18. Október , 2007, 10:18:31 »

Ale, prosím ťa, veď  Tokio Hotel je imidžovka jak remeň  :) ... to, že majú nahratý profi backing, je zasa vec iná. Ale never tomu, bratu, že tie ich *násťročné fanynky omdlievajú z ich herných výkonov, feelingu alebo dokonalej muziky. Tam v podstate ide len o imidž, nie o muziku.
« Posledná zmena: 18. Október , 2007, 10:20:08 od Predator » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #27 kedy: 18. Október , 2007, 10:21:10 »

tokio hotel ma samostatnu temu ... alebo aspon teda mal. a tie fanynky omdlievaju asi z kombinacie, zase na hrnce tam netrieskaju, je to pop na bustry tak ako sa patri.
Zaznamenané

o-yep sro
predator
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 18. Október , 2007, 10:23:08 »

Vráťme sa k téme ... Steve Stevens je fakt výborný gitarista.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #29 kedy: 18. Október , 2007, 10:30:52 »

myslim ze zakladny rozpor preco stale pitu nevidi co mu par ludi naznacilo, je v ponimani spojenia rock and roll. pitu tam asi vidi elvisa, ale v USA je to skutocne tak ako napisal joe a co zastava vadim.

O čom sa tu točí?? :)

Celá moja odpoveď bola k tomu, že do mňa niekto rýpe, že pičujem.. !!   Neviem kde to zobral, asi si z prsta vycucal, pritom asi nečítal môj príspevok, kde som len chválil.. A ak ste potom nepochopili srandu o image, tak smola.. Žmurk  Nemám rád, keď niekto rýpe bezdôvodne a bez argumentov a úplne od veci..  A skôr mi to príde smiešne, ako by som si to mal nejako pripúšťať. A už vôbec nie tu na fóre...  Som frajer

K veci - opakujem: Stevens je výborný gitarista. I love rock&roll..  Na zdravie!
« Posledná zmena: 18. Október , 2007, 10:32:58 od Pitu » Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.