Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 08:55:25
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ANNIHILATOR 18.10.07 Brno  (Prečítané 2400 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« kedy: 15. Október , 2007, 07:25:46 »

hraju tam v klube Fléda ako support ICED EARTH (prog/heavy metal) spolu s nejakou finskou kapelou. pre tych, ktori Annihilator nepoznaju - vynimocna trash metalova kapela 80-tych rokov z kanady. album set the world on fire z počiatku 90 rokov (a aj novinku 2007 - "Metal") nabuchal Mike Mangini...

Jeff Waters - motor kapely -  je vynimocny gitarista aj autor. jeho hra je rychla, agresivna, melodicka, tvori uzasne melodicke sola. novy album nemozem charakterizovat inak ako "nater ako prasa" , takze sa velmi tesim. a odporucam - annihilator je nieco podobne ako slayer v istom zmysle - nestarnuci trahmetalovy koncentrat z 80tych rokov - treba vidiet podla mna.
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 15. Október , 2007, 10:50:56 »

Inak hra tam aj Iced Earth - tiez sa oplati vidiet, v tychto koncinach teda casto nekoncertuvaju...  :)

Tretia kapela je Tursias.


Ak ide niekto z BA (alebo cez BA) a ma nejake volne miesta v aute, tak by som mozno okrem seba vedel este o jednej ochotnej sa podelit na cene benzinu.  :)
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 15. Október , 2007, 13:12:49 »

my ideme dvaja z BA, ale nemame auto, takze busom... keby mal niekto auto...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 17. Október , 2007, 10:08:38 »

no zacina to 20:00 oficialne, ze vraj od stanice je to cca 4 km :)

Vidim to zatial na vlak smerom tam, napriklad EC co ide 16:22, prichod 17:48. :)
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 19. Október , 2007, 00:10:50 »

Skvely skvely skvely koncert....urcite jeden z najlepsich co som videl.   Zdravíčko

A Jeff Waters?  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 19. Október , 2007, 07:36:11 »

fajn koncert! len skoda ze len 45 min set.... ale pokec a foto s gitaristom a spevakom tiez potesi :-) fajn ze zahrali aspon po jednej-dvoch skladbach z najsilnejsich albumov. no a jeffovi to stale hra jak ta povestna diva svina...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 19. Október , 2007, 09:46:47 »

nebol som na koncerte, tak som si aspon ukradol najnovsi album. aby som odcinil hriech, mozem potvrdit, ze jeff watters hra jak diva svina. hosi - spravte report z koncertu, ked sa vam chce.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 22 otázok.