Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 16:37:29
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fermata, 14.10. 2007 - verejná nahrávka DVD  (Prečítané 17375 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« kedy: 15. Október , 2007, 08:26:04 »

Takze playlist:

Huascaran I
Dr. Gamow
You And Me
Rendez-vous
Genuine
Guitar Dreaming
Vasco da Gama
Viňa del Mar
----------------------------
Full Power
City
Part 1
Apple Tree In Winter
Perpetuum 4
Hot Stuff
Spomienka na Amsterdam
----------------------------
Huascaran I
Vasco da Gama
« Posledná zmena: 15. Október , 2007, 08:26:58 od Martinlm » Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 15. Október , 2007, 08:42:13 »

Asi bude lepšie, keď sa presunieme sem.
Koncertík bol fajn, okrem Huascaranu a Vasca by si zaslúžil opakovanie aj Amsterdam - tak sme sa zhodli s bratrancom. FG si tam raz neskoro vytiahol poťák na gitare a jeden-dva tóny mu nezazneli. Bratranec si okrem toho všimol aj nejaké ďalšie kixíky. V jednej skladbe sa kapela rozsypala, tak ju radšej zahrali odznova. Bohužiaľ si nepamätám, ktorá to bola. Fermatu som naposledy videl v Lúkach, kde FG striedal deluxe Strat a nejaký Les Paul. Teraz okrem tých dvoch vytiahol aj nejakého zakázkového kvázi-Les Paula s pákou a Wilkinson tremolom. Zo všetkých troch gitár sa mi jej tón páčil najmenej. Na druhé miesto by som asi zaradil strakáča a najkrajšie (vo výškach určite) asi spieval onen normálny Les Paul. Pár krát sa mi zdalo, že s tým kvázilespaulom zápasil aj zvukár, ale to bol možno iba môj dojem.

Počas prídavku zvukár vytiahol Preložníkove klávesy, čo pri hammondových sólach pílilo uši - niečo podobné mi vadilo aj v Lúkach, ale tam to bolo furt. Tu sa to počas hlavného setu nestalo, iba počas prídavku.
« Posledná zmena: 15. Október , 2007, 08:50:19 od Altostratus » Zaznamenané

Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #2 kedy: 15. Október , 2007, 09:02:33 »

mne sa koncertik velmo pacil ... pravdu mas ze amsterdam mohli zopaknut bo bol taky vseliaky ... ale mohli zopakovat aj randez-vues ... ani nie preto ze to zle zahrali ale mam tu skladbu moc rad a kludne by som si ju nakonci este raz vypocul :-)
pacil sa mi zvuk vsetkych troch gitar ... to PRSko bolo take divnejsie ale moc pekne ... z les paulky sa mi zasa zdalo ze nejak lenivo vyliezaju tony a strakac bol skvely :-)
celkovo mam dobry dojem keby pred nami nesedeli dvaja pani , ktori mali potrebu sa neustale zhovarat a naklanat zo strany na stranu :-/
ale bolo fajn
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 15. Október , 2007, 09:08:31 »

Ty kokso, to bolo PRS? Ani mi tak nepripadalo.  ha ha ha
Zaznamenané

Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #4 kedy: 15. Október , 2007, 09:23:52 »

ja som si najskor myslel ze nejaky Godin tam ma , ale cuhol som to zblizsia a kukam ze prs  Beeee
vedel by som si predstavit mat take nieco doma ..... jak krasne by sa vynimala vedla mojej stamar spanelky :-D
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 15. Október , 2007, 10:17:39 »

Koncertík bol fajn, rád som si ich zas pozrel. Aj keď boli trochu v kŕči - asi naozaj veľké sústredenie.

Bolo tam aj viac kiksov, intonácia gitary, občas vypadnuté tóny, rytmicky to sem tam až tak nešlapalo. V jednej skladbe sa úplne až nečakane rozpadli, to by sa u takejto kapelky nemalo stávať, ale je to pre DVD, tak to radšej zastavili a išli ešte raz. Ale predpokladám, že budú ešte veľa vecí opravovať, aby to bolo naozaj dobré...´

Ale vcelku som spokojný, aj zvuk bol ok. Som zvedavý na DVD. :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 15. Október , 2007, 10:18:31 »

koncert bol fajnyyyyy, zvuk bol supis, perpetuum 4 ma skoro muzikalne zabilo, normalne som miestami myslel, ze mi utrhne hlavu z tych postupov :D zvukovo sa mi najviac pacil strat, potom Ferovo prso (PRS) a zhodujem sa tiez s malym piveckom ze mu z toho gibsona liezol nejako lenivo zvuk. ako keby ta gitara nemala vobec chut hrat, ale napriek tomu hrala krasne. Koncert vyborny, Fedorove hlasky nas opat nesklamali, proste, dobre straveny nedelny vecer s prijemnymi ludmi.
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #7 kedy: 15. Október , 2007, 14:58:43 »

Najlepsi zvuk aky som nazivo kedy videl. Si pozistujem co presne ma Griglak v racku a idem nakupovat postupne. Snad v jeho veku to uz vsetko budem mat.    ha ha ha
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #8 kedy: 15. Október , 2007, 16:26:25 »

 Bravooo nemalo to chybu. tie kiksy co boli ma vobec nezaujimaju. griglak ma taky ton ze keby hral dookola stupnicu tak by sa mi dobre pocuval. zvukovo sa mi najviac pacil stratocaster, ani les paul ani ta druha lespaul/prs gitara mi nesedela.

zaujimalo co za snimace mal v tom strate. nevidel na to dakto? mozte napisat aj co mal v racku. ja som zbadal jednym okom koniec mesa boogie. okrem toho kvakadlo morley na zemi.

aj kapela ich formatu sa moze rozhodit pri nahravani dvd. mam koncert metallici kde sa im to tiez stalo. su to nervy.

fakt to bolo prs? videl som vtacikove inlays ale tvar okrem hlavy bol LP. napis na hlave som nevidel. kazdopadne na strat to nemalo ani po vizazou ani zvukom.

pri pridavkoch som bol na hranici ohluchnutia, inak zvuk super. velmi sa mi pacilo aj buchotanie bicmana.

cd aj dvd si proste kupim.
« Posledná zmena: 15. Október , 2007, 16:26:46 od Locksmith » Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #9 kedy: 15. Október , 2007, 16:28:25 »

Najlepsi zvuk aky som nazivo kedy videl. Si pozistujem co presne ma Griglak v racku a idem nakupovat postupne. Snad v jeho veku to uz vsetko budem mat.    ha ha ha

len aby ti to pomohlo k tomu zvuku. lebo mam vhs skolu s griglakom kde hra na superstrat ibanez, cez multiefekt yamaha a zvuk tam ma plus minus taky isty ako teraz kde z toho nic nemal. je to bohuzial v prstoch. Je to frajer
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #10 kedy: 15. Október , 2007, 16:29:19 »

bolo to nieco taketo?
http://prsguitars.com/singlecuttrem/index.html
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #11 kedy: 15. Október , 2007, 16:33:10 »

ano je to presne ono
Zaznamenané
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 15. Október , 2007, 16:35:11 »

nuž, podľa reakcí to mohlo byť zaujimavé.
Už nech je to na torentoch  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #13 kedy: 15. Október , 2007, 16:47:31 »

http://prsguitars.com/singlecuttremsatin/index.html
myslim ze toto je ono, v tej cervenej, alebo oranzovej farbe
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #14 kedy: 15. Október , 2007, 16:47:54 »

len aby ti to pomohlo k tomu zvuku. lebo mam vhs skolu s griglakom kde hra na superstrat ibanez, cez multiefekt yamaha a zvuk tam ma plus minus taky isty ako teraz kde z toho nic nemal. je to bohuzial v prstoch. Je to frajer

No neni to len prstami. To je totalna blbost. A pochybujem, ze na VHS sa nejak dala rozlisit kvalita zvuku. Ale ako mohol mat aj tam super zvuk, ja nevravim ze nie. V tom pripade mi staci kupit len yamaha multak.  ha ha ha
« Posledná zmena: 15. Október , 2007, 16:48:25 od Misko » Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.128 sekund, 22 otázok.