Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 02:41:08
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fermata, 14.10. 2007 - verejná nahrávka DVD  (Prečítané 17376 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #45 kedy: 16. Október , 2007, 16:53:40 »

Nooo - JOE tu kedysi spominal, ze si casto nepamata, na com nahraval a ani to nevie rozoznat. Comu osobne verim - tiez obcas narazim na vselijake kusocky, utrzky, dema, co som niekedy nahraval a tiez pokial si nepamatam, nerozoznam, co to bolo, lebo si znejem stale rovnako.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #46 kedy: 16. Október , 2007, 16:56:32 »

Ale ked to niekto vie, zahra aj na ten Metalzone + gramafon tak, ze sa ostatni poseru

No toto uz ale ozaj pochybujem. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #47 kedy: 16. Október , 2007, 17:00:23 »

No pokial dobre viem, tak Konvergencie su nahravane na nejakom poletovanom tranzistorovom strasidle + Fender Stratocaster a ten zvuk aj tak tranzistorovo srandovne zneje. Napriek tomu je ta gitara tam uplne dopohody jak sa patri...
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #48 kedy: 16. Október , 2007, 17:35:18 »

aj na jednej stranke(uz som je sem na forum daval kdesi) su ukazky a hra ich tusim ten isty gitarista. A su dost podobne aj ci je to Marshall JCM900 ci Mesa Boogie DR, ENGL a pod...stale "ten isty" zvuk az je to divne. Takze to bude asi naozaj v tych prstoch :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #49 kedy: 16. Október , 2007, 17:46:09 »

aj na jednej stranke(uz som je sem na forum daval kdesi) su ukazky a hra ich tusim ten isty gitarista. A su dost podobne aj ci je to Marshall JCM900 ci Mesa Boogie DR, ENGL a pod...stale "ten isty" zvuk az je to divne. Takze to bude asi naozaj v tych prstoch :)

hlavy.instrumento.cz  - rozne aparaty -> velmi podobny zvuk..tak ako pisal pitu,ci kto. kazdy gitarista sa snazi z kazdeho ampu vytrieskat to co sa mu hodi/paci + feeling gitaristu = jeho charakteristicky zvuk..nic viac, nic menej
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #50 kedy: 16. Október , 2007, 17:50:18 »

hej Žmurk
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #51 kedy: 18. Október , 2007, 14:41:42 »

No pokial dobre viem, tak Konvergencie su nahravane na nejakom poletovanom tranzistorovom strasidle + Fender Stratocaster a ten zvuk aj tak tranzistorovo srandovne zneje. Napriek tomu je ta gitara tam uplne dopohody jak sa patri...

ja som zasa niekde cital ze konvergencie boli nahravane na nejakom starom 50w marsahllisku... a ten zvuk by na to aj vyzeral... je krasny zvonivy s peknym presence...  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #52 kedy: 18. Október , 2007, 15:16:03 »

je to ubzucany buster, ziadny marshall.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #53 kedy: 18. Október , 2007, 18:26:19 »

je to ubzucany buster, ziadny marshall.

ubzucany? pocul si vobec niekedy Ulica plna plastov do dazda? Ak je tam podla teba ubzucany buster, tak je chyba v tvojom prijimaci alebo si za mladi pocuval privela detmetalu  Bleee
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 18. Október , 2007, 23:13:28 »

Rastis, ked si bol mlady, existoval vobec detmetal? Žmurk
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #55 kedy: 19. Október , 2007, 00:12:21 »

existoval niekedy detmetal?  ha ha ha
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #56 kedy: 19. Október , 2007, 10:37:00 »

...pocul si vobec niekedy Ulica plna plastov do dazda?...

to ako prsiplastov ? ci jak si to myslel ?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #57 kedy: 19. Október , 2007, 11:09:39 »

to ako prsiplastov ? ci jak si to myslel ?

na 2. CD Konvergencii posledna skladba hned po Eufonii... a podobny zvuk pocut aj v prvej skladbe 2.CD Suita po 1000a jednej noci...
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #58 kedy: 19. Október , 2007, 17:31:09 »

Ty kokso, namiesto dojmov z koncertu je tu 80 percent reakcii len o zvukoch aparatov. Ked sa do takej temy pustite tak neviete kedy skoncit. Ja si viac vsimam co hraju, melodie kompozicie, jak to slape, celkovy zvuk a tak. Mne sa zvuk pacil, okrem prechodov bicich. Aj ked bol som sa aj ja popozerat co maju na podiu. Basa mala tiez dobry zvuk. O base tu nikto nehovoril, gitaristi. Fresove polovtipne polosuche hlasky - dufam ze to nebude na dvd. Mam album next takze vacsinu veci som poznal. Spominal som tento konceret milanovi z guns revival a on sa ma pytal ci bol fero najebany. Ja ze ne ze to aj natacali na dvd a on na to ze tak to bol urcite. Nebol to jediny clovek co mi hovoril o ferovom nadmernom pití, ale myslim ze to su len prehnane kecy. Inac raz som pocuval nejaku jazzovu relaciu vecer v radiu a zrazu som pocul gitaru co mi pripominala griglakovu hru a potom to aj hovorili ze im griglask hostoval na cd. Proste to ako radi zasebou tony pri solach sa da rozpoznat ze je to Fero. Inac je to spicka svetoveho kalibru. Lamo s universalu mi vravel jak ho nase vydavatelstva posielaju do prdele, ale ze v cechach je to naopak a moze si diktovat co a kolko.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #59 kedy: 19. Október , 2007, 18:05:58 »

Inac raz som pocuval nejaku jazzovu relaciu vecer v radiu a zrazu som pocul gitaru co mi pripominala griglakovu hru a potom to aj hovorili ze im griglask hostoval na cd.

To bola pravdepodobne kapelka 3plus1, kde hrá flautistka Sisa Michalidesová, klávesy Peťo Preložník, basu Viktor Hidvéghy a bicie Marek Rusek.

Zavolali si veľa hostí - Juro Griglák, Matúš Jakabčic, Stano Palúch, Palo Bereza, aj Fero Griglák... Každý si zahral v jednej skladbe..
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 22 otázok.