Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 21:35:57
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Live Performances  (Prečítané 1000 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Satch
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« kedy: 15. Október , 2007, 19:15:11 »

Takze sem hadzte najlepsie skladby v LIVE prevedeni....

--na zaciatok davam Deep purple-skvely gillan aj vo svojom veku, o morseovi ani nehovorim-ciste zimomriavky- skvela prezentacia jedneho z ich novsich songov - SOMETIMES I FEEL LIKE SCREAMING



--dalsou skladbickou je uz troska prezrety ozzy ale jeho song NO MORE TEARS na tomto videu ma stavu a gule skor vdaka Zakkovy and co. -naslapaneee



--tento song notoricky znamy- COMFORTABLY NUMB od Pinkfloydakov.Tie harmonicke spevy a gilmourove solo - no waw ale myslim ze tato verzia tu bude mat dost rozpoluplnych nazorov. Pre mna vsak krok dopredu...



EDIT - samozrejme ze ta banda nieje komplet pink floyd ale gilmourova kapelka v druhej polovici 80s,len keby sa niekomu nezdalo;)

--predposlednym pocinom je moja srdcovka Skid row a I REMEMBER YOU -sebastian bach(spevak)mal okrem *ebnuteho prejavu vo vh1 a troska pritepleneho image vokal jak svina,a tu to len potvrdzuje..Scottie hill je zas solovy gitarista s velkym G..zaujimavostou u skid row este je ze autorsky maju pod palcom skladby Bolan(basak) a Snake(rhytm guitar) a technicky ich zase tahali,aspon podla mna prave Bach so Scottom  a asi uz moc kecam cize tu je ukazka -



--nakoniec pridavam podla mna excelentnu fuziu S&M - Skladba ONE od Metallicy...od polky to nabera take gule ze ked som to prvy krat videl na domacom kine tak som mal tep asi 500 za minutu



prijemne pocuvanie prajem  Je to frajer
a pripojte nieco poprdeli;)
« Posledná zmena: 15. Október , 2007, 19:29:03 od Satch » Zaznamenané

Follow the details...
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 15. Október , 2007, 19:39:28 »

v poslednej dobe som v riti z kapelky Colosseum a ich live prevedenia pesnicky lost angeles . bohuzial ma 36 mega takze hodit ju sem neni mozne . je z roku 1972  sa mi mari. nater ako sa patri  (ak chce dakto okostovat nech napise na icq. poslem s radostou)
« Posledná zmena: 07. Január , 2008, 12:16:27 od brko » Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 22 otázok.