Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 13:55:49
Strán: 1 [2] 3 4 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 265497 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 16. Október , 2007, 10:36:32 »

Diky, ale este riesim aj bednu alebo nove repraky a neviem co este.
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 16. Október , 2007, 10:45:51 »

pozrel som si tu webku,len som tam nenasiel nikde ukazky k tym ampom. Lebo sa tam spomina,ze su tam aj ukazky..zeby som bol slepy? :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #17 kedy: 16. Október , 2007, 11:16:53 »

gerhat, prosound, excellent ... to je vsetko pod jednou hlavickou, alebo ako to je. niekde mi to uz niekto vysvetloval, ale mam v tom totalny zmetok.
Zaznamenané

o-yep sro
predator
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 16. Október , 2007, 11:30:16 »

Excellent a Prosound sú staré "legacy" značky, ale nakoľko sa zistilo, že obdobne znejúce značky už vo svete existujú (hoci sa netýkajú práve gitarových aparátov), padlo rozhodnutie o rebrandingu.

Aktuálna značka je GERHAT.
« Posledná zmena: 16. Október , 2007, 11:30:42 od Predator » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #19 kedy: 16. Október , 2007, 11:36:03 »

aha, dik za odpoved, bolo to velmi matuce, ked sa furt niekde objavovalo ine oznacenie, pricom to stale smerovalo k jednemu zdroju.
Zaznamenané

o-yep sro
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 16. Október , 2007, 11:51:03 »

Gerhat je ovela lepsi nazov ako Prosound ci Excellent.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 16. Október , 2007, 15:16:14 »

Gerhat je ovela lepsi nazov ako Prosound ci Excellent.

Tiež si myslím..

Díky predátor za info, keďže sa mi preamp páčil z ukážok, aj sa mi páči filozofia 2 gainových odlišných zvukov s funkciami na sólo, kde sa na všetko dá nastaviť iný pomer hlasitosti - čiže 5 rôznych zvukov, ktoré sa dajú nohou prepínať. Tak som si to predstavoval. A cena je viac ako priaznivá..  Bravooo

Mimochodom je tam zabudovaný speaker simulátor na výstup do kompu, ten funguje aj ako sluchátkový výstup, takže sa dá pekne cvičiť aj v tichosti. Žmurk

Hneď som si aj objednal tento preamp Golem u pána Gerharta ešte doplnený o výstupný volume potenciometer - keby som šiel priamo do koncáku, mohol som si regulovať aj celkovú hlasitosť a nie nastavovať všetky úrovne opäť samostatne. A dal som si tam aj prirobiť krytku na všetky potenciometre, nech sa mi pri prenášaní nerozhodia už nastavené zvuky, prípadne pri zošlapávaní nohou som nezavadil o potenciometre. Výstupná celková hlasitosť bude mimo krytky.

Teším sa. Žmurk
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #22 kedy: 16. Október , 2007, 17:18:34 »

aaa..takze golem dobija aj zapad  Som frajer

predator- ved supni aj sem tu recenziu co si pisal Žmurk
« Posledná zmena: 16. Október , 2007, 17:20:16 od styrioci » Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 16. Október , 2007, 17:35:48 »

Jasne - ked sa ho trochu nabazis, rad si ho na chvilku zicnem. Cize to je riadny preamp ? Alebo skreslovak.

Je to normálny preamp ... má to 5 kanálov a jeho výstup na vybudenie koncákov stačí až až ... skúšal som na svojom upravenom Mone aj na novom 6L6 koncáku Gerhát  TubePowerAmp 50.
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #24 kedy: 16. Október , 2007, 17:36:04 »

ked bude zaujem mozem potom priniest rackoveho GOLEMa (podobny ako podlahovy len zvlast equalizer na kazdy kanal + presence a depth na kazdy kanal) na nejaky test + k tomu koncak EL34, tiez od firmy GERHAT...
a neskor, koncom tohto roka mam od nic hlavu na sposob GOLEMa...4 kanal + jumpy na sola, 50W, dva obvody v koncaku (EL34 aj 6L6) a moznost vyberat lampy pre kazdy kanal zvlast, v master sekcii presence a depth ktory sa da vypinat footswitchom, slucka (da sa prepinat paralelna a seriova) a tiez sa da ovladat footswitchom, znizenie vykonu na polovicu a mnohe mnohe ine vychytavky + makame aj na imageovej stranke tohto aparatu a ked sa vvsetko podari bude to vyzerat vazne k svetu  Som frajer
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #25 kedy: 16. Október , 2007, 17:54:23 »

no ako som to precital tak sa mi zacali zbiehat slinky...  Bavím sa skvele
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #26 kedy: 16. Október , 2007, 18:44:39 »

a neskor, koncom tohto roka mam od nic hlavu na sposob GOLEMa...4 kanal + jumpy na sola, 50W, dva obvody v koncaku (EL34 aj 6L6) a moznost vyberat lampy pre kazdy kanal zvlast, v master sekcii presence a depth ktory sa da vypinat footswitchom, slucka (da sa prepinat paralelna a seriova) a tiez sa da ovladat footswitchom, znizenie vykonu na polovicu a mnohe mnohe ine vychytavky + makame aj na imageovej stranke tohto aparatu a ked sa vvsetko podari bude to vyzerat vazne k svetu  Som frajer

Fuuha zíram
slovensky Road King
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #27 kedy: 16. Október , 2007, 18:49:06 »

presne tak
to bola inspiracia...kazdy kanal mal mat aj prepinac vintage/modern a push-pull potenciometre napr. stredy (na zvyraznenie) ale uz by to bolo az moc brutalne komplikovane...tak sme sa "uskromnili"  Beeee
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #28 kedy: 16. Október , 2007, 18:50:34 »

akurat ze cenovo je roadking viac nez 5 nasobok  Na zdravie!
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #29 kedy: 16. Október , 2007, 18:51:13 »

presne tak
to bola inspiracia...kazdy kanal mal mat aj prepinac vintage/modern a push-pull potenciometre napr. stredy (na zvyraznenie) ale uz by to bolo az moc brutalne komplikovane...tak sme sa "uskromnili"  Beeee

Budeš viacej nastavovať ako hrať ... vidím to na sebe  ha ha ha ....
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.