Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 13:40:55
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 265827 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
predator
Hosť
« Odpoveď #45 kedy: 16. Október , 2007, 21:37:32 »

Preto hovorím, vážme si, že tu máme takých šikovných ľudí.
« Posledná zmena: 16. Október , 2007, 21:38:04 od Predator » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #46 kedy: 16. Október , 2007, 21:44:25 »

Preto hovorím, vážme si, že tu máme takých šikovných ľudí.

suhlas  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #47 kedy: 16. Október , 2007, 22:08:23 »

Prerazit do zahranicia znamena mat aj customer support, distibuciu a podobne. Byt dobrym letovacom pri vsetkej ucte nestaci. Je to podnikanie v specifickom segmente, ale plati klasicka umera, cim luxusnejsi vyorobok, tym lepsi customer support sa ocakava.
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #48 kedy: 16. Október , 2007, 22:10:28 »

Všetko sa rieši, ale nepredbiehajme ... príde vhodný čas na všetko. A nejde len o tento malý preamp či hlavu z neho odvodenú ... sú tu nakopávacie krabičky pre gitary aj basy, basové hlavy s lampovými preampami a iné vecičky tohto sortimentu.
« Posledná zmena: 16. Október , 2007, 22:12:20 od Predator » Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #49 kedy: 17. Október , 2007, 02:07:40 »



Ináč Amíci, Nemci atď, sú posledné desaťročie leniví ako psi ... taký človek sa ti vykašle na nejaké letovanie, kúpi si radšej sixpack pív, sadne pred telku a kuká na nejaký stupídny sitcom ... na nejaké vzdelávanie kašle, má cash, tak ak chce zosík, pôjde do obchodu a kúpi si ...

Ale no, nie sme predsa v dedinskej krcme.
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #50 kedy: 17. Október , 2007, 05:58:55 »

No dobre, vyjadrím sa teda kultivovanejšie ... väčšine ľudí (česť výnimkám) z krajín ako USA či Nemecko vyhovuje konzumný spôsob života a nemajú motiváciu ku tvorivosti, keďže vzhľadom ku vysokej kúpnej sile nemajú problém dostať sa bežne k aparátom považovaných u nás za špičkové a cenovo dostupné iba pre pár solventnejších ľudí.  Som frajer
« Posledná zmena: 17. Október , 2007, 06:04:30 od Predator » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #51 kedy: 17. Október , 2007, 08:48:27 »

no hej, ale zas taki lenivi nemozu byt, ked si vsimnes ake veci idu od nich Žmurk chapem, ze hovoris o vacsine. Ale ja nemcov nepovazujem za lenivych. Ked nieco od nich pride, tak je to kvalitne a precizne :) okrem mercedesov tie su akesi poruchove v poslednom case Beeee
Zaznamenané

evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #52 kedy: 17. Október , 2007, 09:09:37 »

ked bude zaujem mozem potom priniest rackoveho GOLEMa (podobny ako podlahovy len zvlast equalizer na kazdy kanal + presence a depth na kazdy kanal) na nejaky test
Mozem sa spytat,aka je cena Golema v rackovej verzii?
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #53 kedy: 17. Október , 2007, 09:54:09 »

Road King stoji cca 130 000 SKK, cize ta tvoja masinka bude stat 26 litrikov? ALe vyzera to zaujimavo kua kua


kde zozenies amp s takymi moznostami za taku cenu? asi nikde  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #54 kedy: 17. Október , 2007, 10:15:04 »

Ináč Amíci, Nemci atď, sú posledné desaťročie leniví ako psi ... taký človek sa ti vykašle na nejaké letovanie, kúpi si radšej sixpack pív, sadne pred telku a kuká na nejaký stupídny sitcom ... na nejaké vzdelávanie kašle

Presne ako vacsina Slovakov. ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
predator
Hosť
« Odpoveď #55 kedy: 17. Október , 2007, 10:54:28 »

no hej, ale zas taki lenivi nemozu byt, ked si vsimnes ake veci idu od nich Žmurk chapem, ze hovoris o vacsine. Ale ja nemcov nepovazujem za lenivych. Ked nieco od nich pride, tak je to kvalitne a precizne :) okrem mercedesov tie su akesi poruchove v poslednom case Beeee

Bratu, robím s nimi vo firme a viem svoje ... časy nemeckej precíznosti skončili dávno po druhej svetovej. Nedávno som bol u nich v centrále na týždeň a ti poviem, že taký socík si ešte nevidel, aký tam majú ...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #56 kedy: 17. Október , 2007, 12:36:44 »

...
rastis, to je pravda...ale ktory iny lampac by to vydrzal? ...

kazdy seriozny...

...zato ze ma nieco logo mesa boogie tak to hned neznamena ze to mozes oblievat, enchat na slnku prazit a trieskat s tym o zem...

prave keby som tam mal logo bogie, menej by som trpol pri oblievani pivom

....
s takym marshallom sa zle beha po servisoch, oprava trva dlhsie lebo sa zle zhanaju suciastky a oprava trva dlhsie, lebo clovek co to opravuje najprv musi zistit co a ako tam funguje...

uplne naopak. kupim si marshall a v BA a okolii mam hned 2 - 3 ludi, co mi ho napockanie daju v pripade problemu dokopy. kupim si samorod z vychodneho slovenska a moji 2 - 3ja ludia budu do neho civiet, ze kde moze byt problem.

som najvatsi fanusik robenych veci na fore, ale predstava 5 kanaloveho aparatu s moznostou prepinania 100 veci ma trochu desi co sa tyka nasadenia do praxe. osobne by som bol na podiu kludnejsi s niecim, co ma tak do 6 gombikov a 6 patic.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #57 kedy: 17. Október , 2007, 12:44:29 »

no pochybujem ze nejaky pasovo vyrabany zos bude spolahlivejsi a kvalitnejsi len za to ze tam ma napisane "MESA"...
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #58 kedy: 17. Október , 2007, 12:45:20 »

som najvatsi fanusik robenych veci na fore, ale predstava 5 kanaloveho aparatu s moznostou prepinania 100 veci ma trochu desi co sa tyka nasadenia do praxe. osobne by som bol na podiu kludnejsi s niecim, co ma tak do 6 gombikov a 6 patic.

Za toto ti Predator nalozi  Som frajer
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #59 kedy: 17. Október , 2007, 13:21:55 »

no pochybujem ze nejaky pasovo vyrabany zos bude spolahlivejsi a kvalitnejsi len za to ze tam ma napisane "MESA"...

mas skusenost alebo len akysi vnutorny pocit ? to "MESA" nie je iba napis a zvuk nie je jedina vlastnost, ktoru ma aparat mat. nie nie - vela kanaloveho, velagombikoveho a multifunkcneho aparatu by som sa menej bal od zabehnutej vyroby... az budem chciet daky preamp, daky koncak, daky zakladny 2-3 kanal, spolahnem sa na SK handmade. az budem potrebovat prepinacie lampy v konci, korekcie na kazdy zo 4 kanalov pracujuci v 4 modoch, nasetrim si na Mesa Boogie.
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 22 otázok.