Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 12:36:56
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 271127 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
ydur
Hosť
« Odpoveď #600 kedy: 07. Apríl , 2008, 14:15:38 »

Predator - ako dokaze Gerhat vyrabat tie hlavy tak lacno ? vsak to ma vela kanalov, rezimov, gombikov... a stoji to tolko, co cinsky pasovy Valveking, ktory ma vsetkeho o polovicu menej...
Lacna vychodoslovenska pracovna sila. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 07. Apríl , 2008, 14:16:56 od ydur » Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #601 kedy: 07. Apríl , 2008, 14:16:58 »

Predator - ako dokaze Gerhat vyrabat tie hlavy tak lacno ? vsak to ma vela kanalov, rezimov, gombikov... a stoji to tolko, co cinsky pasovy Valveking, ktory ma vsetkeho o polovicu menej...

ten valveking stoji 3x menej len ti kok*ti ho tak draho predavaju koncakom  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #602 kedy: 07. Apríl , 2008, 14:24:13 »

Predator, Tak si ich vymenime? Ja ti dam moje gitary a ty budes na nich hrat narocne umenie pre narocneho posluchaca a ty mi das tvoju a ja budem na nej hrat poklesly pop pre blbeckov! Tak si to predstavujes?
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #603 kedy: 07. Apríl , 2008, 18:37:18 »

Ja Tvoje gitary nechcem, nechaj si ich, mne moja Yamaha stačí  Bavím sa skvele Vidím, že sa Ťa to nejak dotklo, tak sorry, ale na slovenský trojakordový pop mám svoj názor, ten si poviem,  a nezaujíma ma, kto ho hraje, aké má vybavenie ani koľko tým zarobí. Máš zbierku superdrahých gitár, OK, tak si maj, teš sa z nej a opatruj si ju. Prajem Ti to. Závisť mi je cudzia. Ale nedávaj tu rozumy, ako všetko ostatné hraje nanič. Nie je to pravda. Hrajú aj iné a podstatne lacnejšie veci ako Gibson za sto litrov ... možno trošku ináč, ale vôbec nie zle!

Ale to sme trochu odbehli. Cieľom mojich príspevkov nebolo dehonestovanie nejakého žánru, len suché konštatovanie toho, že sa tu príliš moc rieši na čo sa hrá, a nie to, čo sa hrá. A ak sa prostriedok stáva prioritnejší ako cieľ, je to smutné. That's all, my friends.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #604 kedy: 07. Apríl , 2008, 18:40:26 »

Predator - ako dokaze Gerhat vyrabat tie hlavy tak lacno ? vsak to ma vela kanalov, rezimov, gombikov... a stoji to tolko, co cinsky pasovy Valveking, ktory ma vsetkeho o polovicu menej...

Hura, konecne sa po 50 prispevkoch vratilo spat k teme  Žmurk

Otazka. Kolko teda stala ta hlava? Preblesklo tu nieco 20 000 SKK. ValveKing hlava sa da za 15000 SKK kupit... tak o mesiac, ak sa zadari, tak natocim priame porovnanie ValveKing vs. Golem preamp na videjko... sam som zvedavy...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
predator
Hosť
« Odpoveď #605 kedy: 07. Apríl , 2008, 18:53:10 »

Predator - ako dokaze Gerhat vyrabat tie hlavy tak lacno ? vsak to ma vela kanalov, rezimov, gombikov... a stoji to tolko, co cinsky pasovy Valveking, ktory ma vsetkeho o polovicu menej...

No jednoducho takto... nenabaľuje sa na ňom nijaký distribútor, neplatí zbytočných ľudí, čo sa vo veľkej firme až tak dobre zabezpečiť nedá, a po tretie - nepýta si za to prehnané ceny, aj keď na túto ústretovosť voči ľuďom dopláca tým, že stále ide "na hrane", zaplatí inkaso, súčiastky, živobytie a už toho moc na účte neostane ... a ešte sa tu pár ľudí na jeho výrobkoch verbálne odbavuje.

Je to asi súčasťou slovenskej nátury, že doma neni nikto prorokom a nevieme si vážiť potenciál mozgov a šikovné ruky, čo tu máme. Mali by sme ďakovať Bohu, že tu Ľuda a podobných ľudí máme, a nie nad nimi ohŕňať nos, lebo "nie sú značka". Ale nič to, čas hraje v prospech kvality a určite sa po rokoch ukáže, že jeho výrobky sú stroje na úrovni.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #606 kedy: 07. Apríl , 2008, 19:36:53 »

No jednoducho takto... nenabaľuje sa na ňom nijaký distribútor, neplatí zbytočných ľudí, čo sa vo veľkej firme až tak dobre zabezpečiť nedá, a po tretie - nepýta si za to prehnané ceny, aj keď na túto ústretovosť voči ľuďom dopláca tým, že stále ide "na hrane", zaplatí inkaso, súčiastky, živobytie a už toho moc na účte neostane ... a ešte sa tu pár ľudí na jeho výrobkoch verbálne odbavuje.

Je to asi súčasťou slovenskej nátury, že doma neni nikto prorokom a nevieme si vážiť potenciál mozgov a šikovné ruky, čo tu máme. Mali by sme ďakovať Bohu, že tu Ľuda a podobných ľudí máme, a nie nad nimi ohŕňať nos, lebo "nie sú značka". Ale nič to, čas hraje v prospech kvality a určite sa po rokoch ukáže, že jeho výrobky sú stroje na úrovni.

suhlas  Na zdravie!
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #607 kedy: 07. Apríl , 2008, 19:41:50 »

suhlas  Na zdravie!

suhlas  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #608 kedy: 07. Apríl , 2008, 19:47:36 »

tiez suhlasim...

co sa tyka ceny, ludo by ju kludne mohol zdvihnut, ale zas by vsetci frflali ze je to predrazene...sila, ze sa niekto stazuje ze za take smiesne prachy moze zohnat taky aparat  ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #609 kedy: 07. Apríl , 2008, 20:14:06 »

nestazujem... len pozeram na vybavu a zamyslam sa...
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #610 kedy: 07. Apríl , 2008, 20:16:34 »

Predator - ako dokaze Gerhat vyrabat tie hlavy tak lacno ? vsak to ma vela kanalov, rezimov, gombikov... a stoji to tolko, co cinsky pasovy Valveking, ktory ma vsetkeho o polovicu menej...
obycajne, cim viac korekcii tym drahsie, ale nie kvoli vyrobnym nakladom.

Ja neviem kolko Prosound vrazi do vyroby Golema, ale pocitam ze to nebude viac ako 10.000
je to skratka skromny clovek oproti tym imperialistickym zdieracom zo zapadu
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #611 kedy: 07. Apríl , 2008, 20:18:19 »

dneska som kdesi na webe videl imperialisticku hlavu Crate, lampovych 30W, za 13 papierov...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #612 kedy: 07. Apríl , 2008, 20:18:28 »

oproti tym imperialistickym zdieracom zo zapadu
snad z vychodu, nie?  Bavím sa skvele ha ha ha
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #613 kedy: 07. Apríl , 2008, 20:21:46 »

dneska som kdesi na webe videl imperialisticku hlavu Crate, lampovych 30W, za 13 papierov...
zvnutra to musi byt katastrofa. este je otazne kolko to ma lamp
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #614 kedy: 07. Apríl , 2008, 20:23:54 »

dneska som kdesi na webe videl imperialisticku hlavu Crate, lampovych 30W, za 13 papierov...
to bude patrit do partie spolu s peavey valveking, kustom defender..nemusi to byt zle, je to hlavne o vkuse..na tychto lacnych lampovych kombach sa mi vacsinou pacil len cisty zvuk..na kustom bolo skreslenie uplne otrasne a na peavey sa mne osobne ten charakter moc nepacil..som zvedavy ako bude natom to crate...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.