Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 00:21:54
Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 271343 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #690 kedy: 08. Apríl , 2008, 10:50:58 »

No však je, však je to ručná výroba, takisto Warwick custom shop, ESP custom shop ....  :) Kde je problém  :) ?

nemozes porovnavat vyrobcu ktory si cely proces rucne a s nutnymi strojmi obstarava sam a firmu, kde je je vela veci automatizovanych (ako aj napriklad spominane frezovanie tiel na zakazku) a kde si kazdy pracovnik robi svoju robotu, ale nie vzdy sa podiela na vyrobe nastroja od fosne az po hotovy produkt. roger je uz znacka s puncom rucnej prace, ale vyrobny proces uz zdaleka neobsahuje tolko ruk. rogerov vyvoj sledujem odkedy hram na basu a zabrdol uz aj do segmentu lampovych zosilovacov a bedni (ktore mu tiez boli spravene inou firmou a isla na ne jeho znacka).
svojho casu mal roger slusny pruser, ked sa zistiko, ze berie velmi vela dielov od Warmoth a jeho firma to uz len dopracuje. taktiez coraz popularnejsi vyrobca Nino Valenti, ktoreho nastroje su casto skladackou dielcov vyrobenych niekym inym.
nemozes predsa porovnavat vyrobcu aut ktory sam vyklepe karoseriu a toho ktoremu ju dovezu vyklepanu.
Zaznamenané

o-yep sro
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #691 kedy: 08. Apríl , 2008, 10:55:46 »

porovnavat mozes hocico
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #692 kedy: 08. Apríl , 2008, 10:56:24 »

porovnavat mozes hocico

1+7 = 5-2 mas pravdu
Zaznamenané

o-yep sro
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #693 kedy: 08. Apríl , 2008, 10:59:31 »

1+7 = 5-2 mas pravdu
kokotinu si napisal....

1+7 alebo 5-2                  =>porovnavanie   

kazdemu podla vlastnej chuti :)
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2008, 11:00:46 od koktavyalojz » Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #694 kedy: 08. Apríl , 2008, 11:01:43 »

V tejto súvislosti mi nedá spomenúť môjho bývalého učiteľa gitary Ďura Begalu, ktorý urobil doma na kolene španielu a prof. Zsapka (čo je fakt borec na klasické nástroje) ju ocenil na 30 litrov ...
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2008, 11:03:02 od Predator » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #695 kedy: 08. Apríl , 2008, 11:02:28 »

1+7 = 5-2 mas pravdu

to si dal do rovnosti...ale keby si napisal, ze 1+7 sa ti nezda byt az taky velky rozdiel oproti 5-2, tak by to bolo dobre  ha ha ha Bavím sa skvele
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #696 kedy: 08. Apríl , 2008, 11:06:36 »

V tejto súvislosti mi nedá spomenúť môjho bývalého učiteľa gitary Ďura Begalu, ktorý urobil doma na kolene španielu a prof. Zsapka (čo je fakt borec na klasické nástroje) ju ocenil na 30 litrov ...
no ale vidis podaktori su presvedceny o tom ne neexistuje, aby bol niekto u nas schopny vyrobit kvalitny kusok. to len pani z USA. A dokazom je to ze sa tak skvelo predavaju. Lebo to je podstatne, co sa dobre predava.
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2008, 11:07:01 od koktavyalojz » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #697 kedy: 08. Apríl , 2008, 11:09:39 »

teraz neviem na co reagujes. ja netvrdim ze sa neda vyrobit kvalitny nastroj hoc aj doma v uplne amaterskych podmienkach. iba tvrdim ze praca rogera sadowskeho nieje najlepsim prikladom HANDmade nastrojov.minimalne nie v sucasnosti.
Zaznamenané

o-yep sro
predator
Hosť
« Odpoveď #698 kedy: 08. Apríl , 2008, 11:10:22 »

A to si dovolím tvrdiť, že urobiť slušnú akustickú gitaru je ďaleko zložitejšie a náročnejšie na prácu, materiály a postupy, ako solid body elektrický nástroj.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #699 kedy: 08. Apríl , 2008, 11:13:56 »

no ale vidis podaktori su presvedceny o tom ne neexistuje, aby bol niekto u nas schopny vyrobit kvalitny kusok. to len pani z USA. A dokazom je to ze sa tak skvelo predavaju. Lebo to je podstatne, co sa dobre predava.

Mas nejaky prilis ciernobiely pohlad na veci. Uz mi pred tymi panmi z USA chyba len heslo "Cudzie nechceme, svoje si nedame". Zamysli sa trosku.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
predator
Hosť
« Odpoveď #700 kedy: 08. Apríl , 2008, 11:17:10 »

Podľa mňa trochu zdravého  Si píš!!! nacionalizmu nikdy neuškodí. Keď je človek v Nemecku, v Británii alebo v USA, všade je dosť silný patriotizmus. A zatiaľ tu nikto nevešia pred každým domom vlajku ako v USA. Treba byť hrdý na to, čo dokážu naši ľudia. Ináč sa stratíme, rozpustíme sa v kotli národov EU a neostane tu po nás ani stopa.
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2008, 11:19:13 od Predator » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #701 kedy: 08. Apríl , 2008, 11:21:23 »

Podľa mňa trochu zdravého  Si píš!!! nacionalizmu nikdy neuškodí. Keď je človek v Nemecku, v Británii alebo v USA, všade je dosť silný patriotizmus.

O to nejde. Ja len poukazujem na argumentaciu niektorych, za ktoru by sa pomaly nemusel hanbit ani horlivy ideolog z Ustavu marxizmu a leninizmu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #702 kedy: 08. Apríl , 2008, 11:23:06 »

Mas nejaky prilis ciernobiely pohlad na veci. Uz mi pred tymi panmi z USA chyba len heslo "Cudzie nechceme, svoje si nedame". Zamysli sa trosku.
ne ne naopak. ja chcem povedat aby sme dali sancu aj svojim a nie len cudzincom lebo su osvedceny adobre sa predavaju. nehovorim ze vsetko u nas je super, ale ani ze vsetko z cudziny je super
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #703 kedy: 08. Apríl , 2008, 11:23:49 »

Treba byť hrdý na to, čo dokážu naši ľudia.

Formou "kupujme slovenske vyrobky"? :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #704 kedy: 08. Apríl , 2008, 11:24:39 »

O to nejde. Ja len poukazujem na argumentaciu niektorych, za ktoru by sa pomaly nemusel hanbit ani horlivy ideolog z Ustavu marxizmu a leninizmu.
no no no.
clovek ktory si vazi domacu pracu je nacionalista jak svina ne?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.