Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. September , 2024, 16:29:00
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 271585 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #945 kedy: 29. Apríl , 2008, 23:48:34 »

Je pravda, ze taketo vtipy... Gerhat to robi, ze ho to bavi, ludom sa to paci, to je hlavne. Hej, obcas z toho robia uplny zazrak, ale taketo foriky, pani? Žmurk
Zaznamenané

vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #946 kedy: 30. Apríl , 2008, 00:40:33 »

no hlavne premenujte temu, lebo ked niekto dojde asi nebude citat 60 stran aby zistil ze ta ukazka je fake
Zaznamenané
prosound
nováčik
*
Príspevkov: 38



« Odpoveď #947 kedy: 30. Apríl , 2008, 14:21:05 »

Zo záujmom sledujem vývoj tejto témy. Téma samotná o sebe je v poriadku , aj občasne fláme- vare , veď sme ľudia , aj ja sa rád zabavím. Na zamyslenie sú však niektoré príspevky a zvukové ukážky od Musicmana. Aby bolo jasné , mne nevadí kritika ak je konštruktívna . Naopak ju vítam , lebo viem čo muzikant potrebuje , resp. kde treba niečo upraviť. Ako gitaristu si Musicmana vážim , lebo vidno, že vie hrať a samozrejme aj ostatný , ale nebudem ich menovať. Dokonca som mal záujem ho osloviť kvôli nahrávkam. To čo však predvádza mi však nepríde korektné ani voči mne, ani voči ostatným čitateľom , ktorý majú seriózny záujem o tento efekt.
Zaznamenané

posledná demo ukážka Golema , zatiaľ ešte pracovná : http://bandzone.cz/corvus     www.gerhat.com
prosound
nováčik
*
Príspevkov: 38



« Odpoveď #948 kedy: 01. Máj , 2008, 20:13:54 »

A tu su najnovšie ukážky z Golema. Zatiaľ su to pracovné verzie a bez spevu. Všetky gitary idu cez Golem predzosilňovač a Golem Amp.
http://bandzone.cz/corvus
Zaznamenané

posledná demo ukážka Golema , zatiaľ ešte pracovná : http://bandzone.cz/corvus     www.gerhat.com
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #949 kedy: 04. Máj , 2008, 19:03:30 »

A tu su najnovšie ukážky z Golema. Zatiaľ su to pracovné verzie a bez spevu. Všetky gitary idu cez Golem predzosilňovač a Golem Amp.
http://bandzone.cz/corvus

Mne sa ten zvuk lubi. Taky "klasicky rock/metal" 80.rokov to vo mne evokuje.
Fajn.  Zdravíčko
Zaznamenané
losoware
nováčik
*
Príspevkov: 31


« Odpoveď #950 kedy: 30. September , 2008, 19:43:30 »

dala by sa niekde v Ba pocut pripadne vyskusat ta podlahova verzia?
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #951 kedy: 18. December , 2008, 21:28:29 »

ozivim tuto prachom zabudnutu temu...

mam teraz od luda gerhata pozicany golem, v podlahovej verzii, uz davno som ho chcel pocut, no akosi sme sa k tomu s ludom nedostali. v prvom rade musim napist, ze ukazky co tu dal predator, sa mi zvukovo nepacia, nepreferujem taky typ skreslenia, preto som sa na golem pozeral trochu skepticky.... no zobral som to do skusobne, zapojil cez slucku do koncaku VHT a ostal som milo prekvapeny. hra to vyborne, da sa na tom nakrutit kvantum zvukov, fakt siroke spektrum, od pekneho cleanu az po absolutny high-gain. Hral som na tom na 7 podladenej do A a cuduj sa svete, neblatilo sa to, bolo to prierazne. Eq ma velmi siroky zaber, mode for lead velmi uzitocna funkcia... No ale aby som to len nechvalil, v kapele sa to nepresadilo az tak ako samotne VHT, ale to asi ani nik necaka, ta krabicka stoji 10x menej ako VHT :) tym vsak nechcem povedat, ze sa to straca v kapele, to v ziadnom pripade nie, len to nelezie tak, ako na vht... pohram sa este s tym a na novy rok porobim aj ukazky
Zaznamenané

stoka!
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #952 kedy: 19. December , 2008, 18:59:43 »

ja mam podlahovy golem a som maximalne spokojny. zatial najlepsie co som mal v rukach  :) sice nemam tolko skusenosti ako mnohi z fora ale musim pochvalit, fakt. jeden Pan muzikant od nas ho pochvalil, trosku prirovnal k messine ale co ja viem..hm.. to je jedno.
co sa tyka higainu, da sa, natocil som si tam zatial vsetko co som chcel, do buducna planujem kupit aj koncak od gerhata  Zdravíčko
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #953 kedy: 19. December , 2008, 19:12:29 »

ja mam podlahovy golem a som maximalne spokojny. zatial najlepsie co som mal v rukach  :) sice nemam tolko skusenosti ako mnohi z fora ale musim pochvalit, fakt. jeden Pan muzikant od nas ho pochvalil, trosku prirovnal k messine ale co ja viem..hm.. to je jedno.
co sa tyka higainu, da sa, natocil som si tam zatial vsetko co som chcel, do buducna planujem kupit aj koncak od gerhata  Zdravíčko

Nahraj, ak sa da tu higain ukazku.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #954 kedy: 19. December , 2008, 19:15:42 »

Nahraj, ak sa da tu higain ukazku.
najskor az v buducom roku aj to neviem ci sa podari, lebo dnes som bral aparat do skusobne a na notebooku sa strasne kurvi zvuk pri nahravani, tak radsej neslubujem  :) hadam miso_kolo by mohol
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #955 kedy: 19. December , 2008, 19:21:52 »

nahram nieco... ma to gainu plnu rit, az moc, necakal som tolko :)
Zaznamenané

stoka!
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #956 kedy: 19. December , 2008, 19:37:15 »

nahraj nahraj :) dnes ako som skusobne zapol aparat a pridal vysky a hlasitost som az cumel, doma som to nemohol vykurit na plno  Bavím sa skvele
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #957 kedy: 19. December , 2008, 20:02:36 »

www.k-sten.sk/public/golem.mp3

ku hre sa nevyjadrujte, ide o zvuk!  Na zdravie!
Zaznamenané

stoka!
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #958 kedy: 19. December , 2008, 20:08:49 »

www.k-sten.sk/public/golem.mp3

ku hre sa nevyjadrujte, ide o zvuk!  Na zdravie!
napis aku mas gitaru, snimace, repraky ...
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #959 kedy: 19. December , 2008, 20:09:53 »

schecter c7 atx s aktivkami, koncak VHT s kt77, box bogner s v30
Zaznamenané

stoka!
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.117 sekund, 23 otázok.