Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 12:22:56
Strán: [1] 2 3 ... 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ezDrummer - Drumkit from Hell  (Prečítané 67655 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« kedy: 18. Október , 2007, 14:30:55 »

Nazdar ludkovia,

stahujem momentalne software na vytvaranie bicich. Nemate nahodou niekto skusenosti s tymto softom a nevedli by ste mi niekto povedat, ci funguje samostatne, alebo len ako plug-in do cubase a pod.? z niektorych recenzii, ktore som cital na nete sa zdalo ze ide o samostatnysoft, inde bolo napisane ze len ako plug-in..Ide o to ze nahravam cez cool edit pro 2. a chcem to cele poriesit tak, ze podla sablony bicih, ktoru som si vytvoril v guitar pro 5, chcem prepisat tuto linku do ez Drummera a nasledne tuto stopu importovat do cool edit pro. dik.. snad som to moc nedomotal. Kazdopadne dufam, ze mi viete niekto poradit a mate skusenost s danou zalezitostou. Vdaka
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 18. Október , 2007, 14:36:37 »

pokial ja viem,funguje to ako VST,to znamena,musis mat nejaky program,ako je Cubase,Sonar a podobne. Tam si to priradis medzi VST pluginy a ides.
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 18. Október , 2007, 14:45:24 »

inak zda sa mi,ze DKFH je iba pridavok k ezDrummeru..cize ak nebudes mat samotny ezDrummer,tak si to ani nenaistalujes. Aspon ja som to tusim tak robil,ked som to instaloval. Musel som mat najprv ezDrummer.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 18. Október , 2007, 15:02:01 »

dik moc chalan. jj stahujem aj ezDrummer 1.0 takze uvidime ako to cele pofici.. este raz dik..
Zaznamenané

urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 19. Október , 2007, 13:52:03 »

ja ho pouzivam, podla mna je vyborny, uplne naplno dostacuje na domace pomery.
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #5 kedy: 31. August , 2008, 12:30:43 »

mam velky probelm s inštalaciou toho programu ..stiahol som si inštalačku na samotny EZdrummer a EZX Cocktail Installer    všetko sa mi akože naintalovalo ale žiadna ikonka na ploche sa mi neobjavila ani v zozname programov sa mi neobjavil ez drumer

neviem kde je chyba inštalacia trva tak akurat a potom som klikol klasika na finiš a to bolo všetko...
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #6 kedy: 31. August , 2008, 12:32:35 »

mam velky probelm s inštalaciou toho programu ..stiahol som si inštalačku na samotny EZdrummer a EZX Cocktail Installer    všetko sa mi akože naintalovalo ale žiadna ikonka na ploche sa mi neobjavila ani v zozname programov sa mi neobjavil ez drumer

neviem kde je chyba inštalacia trva tak akurat a potom som klikol klasika na finiš a to bolo všetko...

mas to napisane v druhom prispevku. najprv citaj potom sa pytaj.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #7 kedy: 04. September , 2008, 16:57:20 »

chalani stale je to na prd.... Cubase  som stiahol naištaloval a ked ho idem spistit vybehne mi klasica chyba windousu odoslat..neodoslat...

Sonar som stiahol  a naištaloval ten mi ide a  znova  som preinštaloval EZ drumer a niš stale som na nule

HELFNITE MI PLS  lebo už ma z toho picne!
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #8 kedy: 04. September , 2008, 17:22:47 »

co Ti name poradit ? ako nainstalovat Cubase ? mas dobry Cubase ? aky mas pocitac ? nemozes len tak instalovat a preinstalovavat cosi.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 04. September , 2008, 17:33:47 »

aky Cubase, aka zvukovka, aky driver, aky OS, jak stara instalacia OS... ... ...
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #10 kedy: 04. September , 2008, 17:52:46 »

mam preinštalovany PC šecko tip top ale teraz mi ide o to že  SOM  nainštaloval SONAR 4 Producer Edition  kt. mi ide a jak amm dat do thoo toho ez drumera?
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #11 kedy: 04. September , 2008, 17:55:01 »

Tomasovy Haakemu naplno dostacoval aby v nom vedel spravit kompletne bicie do catch33 a tebe je dobry na domace pomery? ufff

ono ide o to, ze aby si z toho programu dostal slusny vysledok, je s tym tolko roboty ako so zivymi bicimi...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12 kedy: 04. September , 2008, 18:53:19 »

mam preinštalovany PC šecko tip top ale teraz mi ide o to že  SOM  nainštaloval SONAR 4 Producer Edition  kt. mi ide a jak amm dat do thoo toho ez drumera?

a ten EZ drummer ako funguje ? ako VSTi ? tak si musis otvorizt midi stopu + audiostopu. na midi stopu dat ako vystup EZ drummer a audiostope ak vstup dat vystup midi stopy.
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 08. September , 2008, 15:41:48 »

ono ide o to, ze aby si z toho programu dostal slusny vysledok, je s tym tolko roboty ako so zivymi bicimi...

mozno este viac...
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 25. September , 2008, 05:35:48 »

Nazdar ludkovia,

stahujem momentalne software na vytvaranie bicich. Nemate nahodou niekto skusenosti s tymto softom a nevedli by ste mi niekto povedat, ci funguje samostatne, alebo len ako plug-in do cubase a pod.? z niektorych recenzii, ktore som cital na nete sa zdalo ze ide o samostatnysoft, inde bolo napisane ze len ako plug-in..Ide o to ze nahravam cez cool edit pro 2. a chcem to cele poriesit tak, ze podla sablony bicih, ktoru som si vytvoril v guitar pro 5, chcem prepisat tuto linku do ez Drummera a nasledne tuto stopu importovat do cool edit pro. dik.. snad som to moc nedomotal. Kazdopadne dufam, ze mi viete niekto poradit a mate skusenost s danou zalezitostou. Vdaka

Je to samozrejme hlavne plugin (VST, RTAS) ale da sa to pouzit aj samostatne s Toontrack Solo : http://www.toontrack.com/toontrack_solo.asp , pripadne asi aj s EZPlayer Free (alebo Pro, ale ten je za peniaze, alebo spolu so Superior 2.0) : http://www.toontrack.com/ezplayer_free.asp /
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.