Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 13:40:05
Strán: 1 [2] 3 4 ... 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ezDrummer - Drumkit from Hell  (Prečítané 67656 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #15 kedy: 25. September , 2008, 11:18:37 »

taka otazka...da sa k tomu "zohnat" aj nejaka doplnkova kniznica s rytmami a tak? lebo niekde som videl ze tam mal chalan uplnu uber metal sadu a podobne, aj sa o tom rozpravalo, len ze ci je to nejaka specialna verzia, alebo iba nieco ako kniznica ktora sa da doplnit.
Zaznamenané

o-yep sro
zakky
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 25. September , 2008, 11:27:45 »

ez Drummer zaklad ma taku rockovu sadu a k tomu aj patterny

potom existuje vela vpodstate kniznic vratane Drumkit From Hell kde je ta ubermetalova sada, aj dalsie metalove patterny.

potom su este vseliake ine vintage, latin a neviem ake kniznice kazda ma vlasntu sadu bicich a aj vlastne patterny.

chces to? mam to komplet
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #17 kedy: 25. September , 2008, 11:35:08 »

ez Drummer zaklad ma taku rockovu sadu a k tomu aj patterny

potom existuje vela vpodstate kniznic vratane Drumkit From Hell kde je ta ubermetalova sada, aj dalsie metalove patterny.

potom su este vseliake ine vintage, latin a neviem ake kniznice kazda ma vlasntu sadu bicich a aj vlastne patterny.

chces to? mam to komplet

jj.mozem sa niekedy zastavit s ext HDD.
Zaznamenané

o-yep sro
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 25. September , 2008, 12:13:37 »

taka otazka...da sa k tomu "zohnat" aj nejaka doplnkova kniznica s rytmami a tak? lebo niekde som videl ze tam mal chalan uplnu uber metal sadu a podobne, aj sa o tom rozpravalo, len ze ci je to nejaka specialna verzia, alebo iba nieco ako kniznica ktora sa da doplnit.

Vsetky tie expansion packy (EZX) pre EZDrummer obsahuju aj MIDI patterny/loopy, celkom dobre sa daju zohnat aj na : http://www.groovemonkee.com/home/index.php , robia MIDI loopy uz rovno namapovane pre rozne produkty (EZDrummer, AD. BFD, Reason, ...)
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 25. September , 2008, 12:16:54 »

Vsetky tie expansion packy (EZX) pre EZDrummer obsahuju aj MIDI patterny/loopy, celkom dobre sa daju zohnat aj na : http://www.groovemonkee.com/home/index.php , robia MIDI loopy uz rovno namapovane pre rozne produkty (EZDrummer, AD. BFD, Reason, ...)

WOW ....ale toto si mi nemal hovorit, teraz miesto robenia bicich k nahravkam budem urcite rozmyslat len nad tym kde stiahnem dalsie patterny, lebo tie co mam mi "urcite" nestacia :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #20 kedy: 25. September , 2008, 12:22:24 »

Vsetky tie expansion packy (EZX) pre EZDrummer obsahuju aj MIDI patterny/loopy, celkom dobre sa daju zohnat aj na : http://www.groovemonkee.com/home/index.php , robia MIDI loopy uz rovno namapovane pre rozne produkty (EZDrummer, AD. BFD, Reason, ...)

v tejto chvili som prestal cvicit  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
zakky
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 25. September , 2008, 12:24:11 »

pockaj, najdeme mu nejaku supervzacnu sedmicku ibanezu ktoru este nema(ak taka este je) a tiez ju bude vsade hladat ani hrat nebude :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 25. September , 2008, 12:29:18 »

pockaj, najdeme mu nejaku supervzacnu sedmicku ibanezu ktoru este nema(ak taka este je) a tiez ju bude vsade hladat ani hrat nebude :)

:), jasne, najdi mi please tu istu co mam novu, ale vo farbe Black Onyx a budem ta milovat a ctit az naveky, amen :).
Zaznamenané
Arkonian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190



« Odpoveď #23 kedy: 10. Október , 2008, 12:35:26 »

ez Drummer zaklad ma taku rockovu sadu a k tomu aj patterny

potom existuje vela vpodstate kniznic vratane Drumkit From Hell kde je ta ubermetalova sada, aj dalsie metalove patterny.

potom su este vseliake ine vintage, latin a neviem ake kniznice kazda ma vlasntu sadu bicich a aj vlastne patterny.

chces to? mam to komplet

mohol by si mi to poslat??? bol by som ti velmi povdacny...poslem ti mail v OS
Zaznamenané

Jen tak zlehka pim pam
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 11. Október , 2008, 23:03:12 »

Tak mi napadlo, mozno to niekomu pomoze : EZX rozsirenia funguju so Superior 2.0 aj bez samotneho EZ Drummera, mam to odkusane a funguje to bez problemov (aj tie prilozene MIDI patterny).
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 11. Október , 2008, 23:15:27 »

co su to rozsirenia ? MIDI idu to je jasne. nemas nejake setupy so SD 2.1 ? tie standart zneju plechovo vsetci to tu kritizovali ked som to dal ako ukazku.

EZX - EZ expansions, dalsie sady bicich pre EZ Drummer, napr. : http://www.toontrack.com/ezx.asp#claustrophobic .

Co je SD 2.1 ? Superior drummer 2.0 Volume 1 ?
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 11. Október , 2008, 23:23:09 »

uz je na to upgrade. tebe firma neposlala ?

Aha, jasne , to som stiahol z user area, update 2.0.1. Neposlali mi ale nic. Asi preto ze som to mal ako upgrade z povodneho Superioru.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 11. Október , 2008, 23:36:44 »

ano to je ten upgrade, hentie extension  z EZ by mali ale horsie hrat, kedze SD ma menej komprimovane a 24 bitove sample takze pouzivat z EZ je krok spat. v januari maju vyjst nove packy pre SD. akurat ze na demo videu som videl ako sa tam hraju s efektami na tych sadach a default tam nic nie je ani v presetoch to neviem najst.

Kupil som ten EZX v podstate len kvoli tym MIDI patternom, kedze to nahravali zivi bubenici. Urcite nebudem pri nahravani pouzivat zvuky z EZX DFH ked mam povodny DFH a Custom & vintage ktore su bez kompresie.

Ake efekty myslis?
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #28 kedy: 21. Október , 2008, 20:40:25 »

rozbehnem ez drummer aj cez FL?

ano
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 21. Október , 2008, 20:45:07 »

Akurat skusam DFH Superior a Custom & Vintage pustat cez Superior 2.0 a EZPlayer a vsetko pekne v pohode funguje.  Som metlak
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.