Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 11:50:04
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ezDrummer - Drumkit from Hell  (Prečítané 67654 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #255 kedy: 23. December , 2011, 20:18:58 »

mas SS
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #256 kedy: 23. December , 2011, 20:22:50 »

mas SS
Ja! Natürlich

Btw. dost uletene reakcie chlapci...  Popiskujem si ... to som mierny oproti tomu co si hovorim v duchu  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 23. December , 2011, 20:27:25 od Pablo Woozy » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #257 kedy: 23. December , 2011, 20:28:30 »

tipek: ked uz http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,64321.0.html

5. Ako muzikanti si vážime aj autorské práva a fórum preto nie je miestom na zdieľanie ilegálneho obsahu.

kludne si gugli warez fora, kludne si spamuj svoje sukromne kontakty s prosbou o radu, ale takto verejne to koser nie je, ci ti to islo 2 razy  a teraz nie alebo ci si to tu ujebavali vsetci
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #258 kedy: 23. December , 2011, 21:20:11 »

tipek: ked uz http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,64321.0.html

5. Ako muzikanti si vážime aj autorské práva a fórum preto nie je miestom na zdieľanie ilegálneho obsahu.

kludne si gugli warez fora, kludne si spamuj svoje sukromne kontakty s prosbou o radu, ale takto verejne to koser nie je, ci ti to islo 2 razy  a teraz nie alebo ci si to tu ujebavali vsetci

dobre teda budem to rešpektovať a budem sa obracať cez ss ,  a nie teda verejne ...
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #259 kedy: 24. December , 2011, 00:38:06 »

nikto neni svaty, ale fakt iste hranice ako-takej moralky by sa mali aspon formalne dodrziavat.

okrem toho, kradnute software je tak primitivne lahka vec, ze sa az divim, ak niekto s tym potrebuje vobec pomahat. vsak gugel -> nazov SW + oblubene konkretne ulozisko, idem sa vystat na hajzel, vratim sa a mam. co este ??  ?§!.
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #260 kedy: 07. December , 2012, 14:09:21 »

spekulujem aku sadu samplov na vyrobu instantneho mathcoru si zadovazit, top by mal byt metal foundry http://www.toontrack.com/products.asp?item=51 beziaci len na superiore, ale keby som sa mal rozhodovat podla ukazok a producer presetov, tak metal machine http://www.toontrack.com/products.asp?item=119 beziaci aj na obycajnom ezdrumerovy mi pride kazdou ukazkou o 10 tried lepsi zvukovo. Tak teraz som na pochybach, ci su tie sample ozaj take vydarene, alebo len tie ukazky pre metal foundry viac odflakli?
« Posledná zmena: 07. December , 2012, 14:10:12 od Krtko » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #261 kedy: 07. December , 2012, 15:17:40 »

spekulujem aku sadu samplov na vyrobu instantneho mathcoru si zadovazit, top by mal byt metal foundry http://www.toontrack.com/products.asp?item=51 beziaci len na superiore, ale keby som sa mal rozhodovat podla ukazok a producer presetov, tak metal machine http://www.toontrack.com/products.asp?item=119 beziaci aj na obycajnom ezdrumerovy mi pride kazdou ukazkou o 10 tried lepsi zvukovo. Tak teraz som na pochybach, ci su tie sample ozaj take vydarene, alebo len tie ukazky pre metal foundry viac odflakli?
EZ + metal machine malo svojho casu dost velku reklamu, je to lacnejsie, tak sa zrejme vyhrali s tymi ukazkami aby sa to lepsie predavalo
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #262 kedy: 07. December , 2012, 15:20:28 »

EZ + metal machine malo svojho casu dost velku reklamu, je to lacnejsie, tak sa zrejme vyhrali s tymi ukazkami aby sa to lepsie predavalo

a metal foundry kompletne dogabali aby sa to vobec nepredavalo?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #263 kedy: 07. December , 2012, 15:30:44 »

a metal foundry kompletne dogabali aby sa to vobec nepredavalo?
boh vie  Bavím sa skvele ale myslim, ze tragedia tych ukazok pri MF tkvie v niecom inom ako v bicich samploch.

aj tak si myslim, ze sa casom nevyhnes pouzivaniu inych samplov
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #264 kedy: 07. December , 2012, 16:58:41 »

nevyhnem sa pouzivaniu inych samplov nez akych? lebo kebyze dosiahnem s metal machine vysledok porovnatelny s red seas fire tak som maximalne spokojny.

Citácia
myslim, ze tragedia tych ukazok pri MF tkvie v niecom inom ako v bicich samploch.

ved tiez si myslim. len nechapem preco nerobia ukazky a producer presety na rovnakej urovni, navyse ak metal foundry pre superior by mala byt metalova vlajkova lod toontracku.

pocuval som aj ciste sample z metal machine a myslim ze su fakt dost kvalitne. potom by som ich mohol spojazdnit na EZ, superior cely dat prec, aj tak mi ho bohvieako nezvlada PC. ono aj tak kazdu biciu stopu posielam na efektovanie z vsti do mixera a miesam to tam, takze na tie paradne vymozenosti v superiore niesom az tak odkazany. len nerad by som bol ak by som sa mylil a zabil na tom kopec casu, ked mi niekto moze povedat rovno ze je to kokotina. nepoznas dajake poriadne nahravky kde sa pouzili tieto sady samplov nejakych djentovych borcov zo sevenstring a neviem kade? ja na tieto fora nechodim, takze by som tazko nasiel to co hladam..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #265 kedy: 07. December , 2012, 17:30:42 »

ten Superrior mixer ma vyhodu v tom, ze efekty co tam mozes dat do insertov su primarne odladene na bicie. samozrejme ze to nie su ziadne zazracne pluginy, ktore by si inak v PC uz nemal, ale priebehy jednotlivych parametrov su v tych bubenickych nastavovaniach, takze rychlejsie sa dojde k vysledku a menej sa laboruje, ako ked to efektujes mimo SD. v tom vidim vyhodu SD oproti EZ. k samplom sa vyjadrit neviem, ale povedal by som, ze ten nasledny procesing je dolezitejsi, ako samotne povodne sample, aspon mam taky nazor...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #266 kedy: 07. December , 2012, 17:48:27 »

nevyhnem sa pouzivaniu inych samplov nez akych?
myslel som ine sample ako su v metal machine alebo metal foundry


lebo kebyze dosiahnem s metal machine vysledok porovnatelny s red seas fire tak som maximalne spokojny.
to co bolo na albume RSF, tak bolo MF + nejake dalsie sample, tusim Slate drums alebo take nieco a kopu prace okolo. superrior bol iba ako sampler, bicie boli vyvedene do zvlast trackov v DAW a mixovane, efektovane to bolo mimo SD.

Nolly z RSF daval svojho casu na Soundcloud ukazky nejakych svojich presetov na metalove a rockove bicie + linky na komplet projekty v Logicu, pripadne screeny s nastavenim pluginov
« Posledná zmena: 07. December , 2012, 17:51:24 od styrioci » Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #267 kedy: 07. December , 2012, 17:52:35 »

ten Superrior mixer ma vyhodu v tom, ze efekty co tam mozes dat do insertov su primarne odladene na bicie. samozrejme ze to nie su ziadne zazracne pluginy, ktore by si inak v PC uz nemal, ale priebehy jednotlivych parametrov su v tych bubenickych nastavovaniach, takze rychlejsie sa dojde k vysledku a menej sa laboruje, ako ked to efektujes mimo SD. v tom vidim vyhodu SD oproti EZ. k samplom sa vyjadrit neviem, ale povedal by som, ze ten nasledny procesing je dolezitejsi, ako samotne povodne sample, aspon mam taky nazor...

to mi je jasne, ze su na to odladene tie pluginy. ale na nieco, co sa chce tvarit serioznym mixom to nestaci. teda aspon ja radsej budem nad jednym mixom plakat aj 2 mesiace kym to nejak vyladim, ale naucim sa tak viac, aj mam z toho lepsi pocit.
tu mas napriklad metal foundry sample zo superiora miesane externe, takto znejuci mix s tymi internymi pluginmi urcite nenajdes ani nespravis https://soundcloud.com/nolly/nollys-metal-drums-preset


to co bolo na albume RSF, tak bolo MF + nejake dalsie sample, tusim Slate drums alebo take nieco a kopu prace okolo. superrior bol iba ako sampler, bicie boli vyvedene do zvlast trackov v DAW a mixovane, efektovane to bolo mimo SD.

no inac si to predstavit ani neviem. ja som ale myslel nie na master RSF, ale na tie 'pracovne verzie' kde su pouzite MM sample pre toontrack
« Posledná zmena: 07. December , 2012, 18:19:59 od Krtko » Zaznamenané
Revival
nováčik
*
Príspevkov: 33


« Odpoveď #268 kedy: 07. December , 2012, 18:38:24 »

Soundloud ukazka je dobry zvuk ? to je otpad.  Kamarat ma kupeny toontrack komplet metal machin metal foundy skusali sme ich groovy  a hralo to ale nie uplne tak ako maju na ukazkach na stranke tam maju vymakany sound aby sa im to predavalo. Sodruzi neposkytli kompletne informacie ako dostat ten demo zvuk z ukaziek.
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #269 kedy: 07. December , 2012, 18:50:47 »

boze toto nam tu trebalo -_-
Zaznamenané
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.