Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 22:36:04
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: otto  (Prečítané 9410 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jkotto
okukávač

Príspevkov: 4



« kedy: 22. Október , 2007, 15:49:29 »

nazdar.Piesen pochadza z prelomu rokov 2003-2004.
Nahravali sme ju u Frakosa.
Robili sme ju dost dlho,nakolko sme sa obaja este len oboznamovali s nahravanim muziky cez komp.
Nahravalo sa to cez zoom 505II,hral som to na squier-i,basa je ziva,Cort.
Koncepcne si myslim,ze skladba ma nieco do seba,akurat zvukovo trochu zaostava.
Napriek tomu verim,ze sa vam bude pacit,ak prihliadnete na fakt,ze sme len zacinali.

http://kovacik.webz.cz/kolobeh_zivota.mp3
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 22. Október , 2007, 16:06:46 »

toto som pocul uz pred par rokmi, potom som na to zabudol. potom som si to pustil po par rokoch ako neznamy fajl a cumel jak puk, ze co to moze byt, vsak to dobre poznam (povodne som to pocuval asi 10 raz po sebe dokolecka, takze mi to zostalo pomerne presne vryte do pamate). par sekund som sa zamyslal, ci to nahodou nie som ja, ale to som rychlo spoznal, ze nie :) az niekde koncom pesnicky mi docvaklo, ze to mam od frakosa :)

teraz zase podobne deja vu, ale iba na kratucko :)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 22. Október , 2007, 16:14:49 »

Mne to znie dobre, ako vsetko, co ma nieco spolocne s Frakosom. Zvuk uplne pocuvatelny a pekny, aj napady a vlastne... vsetko, super :) Znie to ale pochnurnejsie ako frakosove veci, ved len nahraval.
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 22. Október , 2007, 17:51:06 »

pripomina mi to Satrianiho..zo zaciatku sa mi to nepacilo,ale dalej je to uz fajn  Žmurk
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 22. Október , 2007, 20:32:39 »

celkom zaujímavé, príjemné, svojské. Fajn... Žmurk
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 25. Október , 2007, 07:56:03 »

nazdar.Piesen pochadza z prelomu rokov 2003-2004.
Nahravali sme ju u Frakosa.
Robili sme ju dost dlho,nakolko sme sa obaja este len oboznamovali s nahravanim muziky cez komp.
Nahravalo sa to cez zoom 505II,hral som to na squier-i,basa je ziva,Cort.
Koncepcne si myslim,ze skladba ma nieco do seba,akurat zvukovo trochu zaostava.
Napriek tomu verim,ze sa vam bude pacit,ak prihliadnete na fakt,ze sme len zacinali.

http://kovacik.webz.cz/kolobeh_zivota.mp3


az take zaciatky to zas neboli . . . uz som mal nejakych 15 songov v PC . . . ale toto bol tazky oriesok . . . "vsetko vytukat" . . . . bicie, vsetky sprostosti okolo . . . polrocna robota . . . nenavidel som ten song . . .. nenavidel som Teba Starec :) . . .nenavidela Ta moja rodina . . . mama do dnes . . . ale je celkom fajn . . . na to ze si to vsetko skoro za behu vymyslal a poloimprovizoval . . . . inak na tie Tvoje improvizacia budem cumet uz asi do konca zivota . . .
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #6 kedy: 25. Október , 2007, 10:54:04 »

pre mna to je desne deprimujuce..nechapem to akoby si rozmyšlal že nič na prvu...Tak sa snažili hrat jazzrock pred 30 rokmi muzikanti ktori tecnicky moc nevedeli...ale možno to dobije srdcia dnešnych nadšencov velkej muziky...Viac k veci ...ja by som asi skolaboval pri nahravani takejto veci..zvuk nekomentujem,lebo je to osobna vec každeho umelca..najviac sa mi pači ten usek velkotrioloveho rytmu ale potom sa vratiš ..Ale  hlavne že sa to pači tym ktori tu tomu rozumeju.. Na zdravie!
« Posledná zmena: 25. Október , 2007, 11:10:20 od joe » Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 25. Október , 2007, 12:56:03 »

pre mna to je desne deprimujuce..nechapem to akoby si rozmyšlal že nič na prvu...Tak sa snažili hrat jazzrock pred 30 rokmi muzikanti ktori tecnicky moc nevedeli...ale možno to dobije srdcia dnešnych nadšencov velkej muziky...Viac k veci ...ja by som asi skolaboval pri nahravani takejto veci..zvuk nekomentujem,lebo je to osobna vec každeho umelca..najviac sa mi pači ten usek velkotrioloveho rytmu ale potom sa vratiš ..Ale  hlavne že sa to pači tym ktori tu tomu rozumeju.. Na zdravie!

jkotto je na montazach tak skoro neodpise. . . ja mozem za zvuk, ten je zly a vlastne nema zmysel sa o nom ani bavit . . . gitara nema zvuk gitary, nastroje co do umiestnenia nemaju ziadnu "zvukarsku logiku" . . . akurat solove a doprovodne su mozno odlisene inym reverbom . . . . ...ak sa dobre pamatam ziadne truestereo, ziadny EQ pomer solo/podklad, nebol pouzity ani na jednej stope kompresor . . . proste nahadzane stopy vedla seba, upravena hlasitost mozno panorama to je vsetko . . .
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #8 kedy: 26. Október , 2007, 09:52:38 »

ja ale nikdy nerozoberam zvuk a kvalitu nahravky...Zvuk je len zvuk, aky sa ti pači taky maš...Myslim že sa snaži mysliet hudobne zbitočne zložito...ale to je len moj pocit a možno on a aj ty dostane za to cenu Grammy.... Bavím sa skvele
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 27. Október , 2007, 19:49:42 »

mne sa to celkom paci
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
jkotto
okukávač

Príspevkov: 4



« Odpoveď #10 kedy: 29. Október , 2007, 13:53:43 »

ahoj ludia.Vase postrrehy ma velmi tesia a inspirovali.
S tou zlozitostou suhlasim Joe,ale oproti Frakosovym veciam je to judnoduchucke.
Tiez mam radsej frazu:v judnoduchosti je krasa.
Zial ja ako zivnostnik a clovek ktory je strasne malo doma,nepredpokladam,ze tu tak skoro budem prezentovat dalsiu vec.
Vopred sa ospravedlnujem.
A este raz.Vdaka za pozitivne,ale ked budu,tak aj tie menej pozitivne prispevky.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #11 kedy: 29. Október , 2007, 14:11:26 »

frakos asi rozmyšla ašte zložitejšie....ale ono aj ja som tak vymyšlal pred25rokmi...dnes mi to skor vadi..to musi mat iskru....zvuk a zahratie ma napr. vobec nezaujima..a dalej treba hlavne skladat pesničky...to je moj nazor... človek je tak spokojny ked hra pre vela ludi a sa im to pači,neunavuješ zložitym myslenim...Ono to nieje tažke vymysliet, tažke je to počuvat..GOOD LUCK Na zdravie!
« Posledná zmena: 29. Október , 2007, 14:12:51 od joe » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #12 kedy: 29. Október , 2007, 17:38:26 »

a dalej treba hlavne skladat pesničky...to je moj nazor... človek je tak spokojny ked hra pre vela ludi a sa im to pači,neunavuješ zložitym myslenim

Je dost ludi, co sa radi takto unavuju a ktorych pesnicky nebavia.  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #13 kedy: 29. Október , 2007, 19:29:45 »

dost je čo progy????to je chabe percento...Viem to, lebo sa tym živim..ale ja nepišem nech to nerobi naopak robte to..ja hovorim len čo si o tom myslim z mojho pohladu.Pripada, že čim zložitejšie tym lepšie,ale to tak neni...ale časom to rozchodite...ved to treba dat vypočut obyčajnym ludom a sa uvidi...oni tiež nie su jebli..Aj jazz može byt na ucho dobry a vela krat počuvame len kopec nezmyselnych zložitych chujovin Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #14 kedy: 29. Október , 2007, 19:32:08 »

ja nepoznam takych ludi, ktori nemaju radšej dobre pesničky ako vyhravanie..
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.069 sekund, 23 otázok.