Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 23:18:04
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: otto  (Prečítané 9377 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 29. Október , 2007, 19:40:13 »

ved to treba dat vypočut obyčajnym ludom a sa uvidi...oni tiež nie su jebli..

"Obycajni" ludia vacsinou jebli su. ha ha ha Obycajni ludia tu pocuvaju Senzus, Elan a pod. (Aj) preto tu mame taku vydarenu hudbonu scenu aku tu mame. Ci snad podla Teba sa tu na Slovensku presadzuje vrchol kvality? Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #16 kedy: 29. Október , 2007, 19:42:25 »

jasneee...aky narod taka kultura a vlada Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #17 kedy: 29. Október , 2007, 19:47:40 »

"Obycajni" ludia vacsinou jebli su. ha ha ha Obycajni ludia tu pocuvaju Senzus, Elan a pod. (Aj) preto tu mame taku vydarenu hudbonu scenu aku tu mame. Ci snad podla Teba sa tu na Slovensku presadzuje vrchol kvality? Žmurk

nesuhlasim
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 29. Október , 2007, 19:49:47 »

dost je čo progy????to je chabe percento...Viem to, lebo sa tym živim..ale ja nepišem nech to nerobi naopak robte to..ja hovorim len čo si o tom myslim z mojho pohladu.Pripada, že čim zložitejšie tym lepšie,ale to tak neni...ale časom to rozchodite...ved to treba dat vypočut obyčajnym ludom a sa uvidi...oni tiež nie su jebli..Aj jazz može byt na ucho dobry a vela krat počuvame len kopec nezmyselnych zložitych chujovin Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Nestava sa to casto, ale niekedy je song aj zlozity a zaroven ma hitovy potencial ako ta najlepsia pesnicka, to je ideal :)
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #19 kedy: 29. Október , 2007, 19:57:10 »

ano preto mam rad YES to je taka muzika ,alebo rush..s tym narodom som srandoval s vladou nie....ale nech si hra premna aj senzus.. Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #20 kedy: 30. Október , 2007, 01:01:13 »

ano preto mam rad YES to je taka muzika ,alebo rush

Ano, aj ja ich mam rad celkom, ale to uz pre mna nie su pesnicky, aspon teda v ich klasickej ere.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 12. September , 2016, 18:29:30 »

Nove napady uz nemam, vsetky svoje songy som uz prerobil a to asi 3krat a tak sa pustam do veci, ktore som robil s kamosom. Spravili sme toho viac, ale asi +-10 rokov dozadu sme nahrali pri jednom stretnuti 2 kamosove(Julius Kovacik z Levice) piesne.

Nahravalo sa u mna doma. Niekde som ich sem vtedy aj zavesil, ale neviem to najst.

Povodny projekt bol vo vegase a fruity loops, mam tie softy rozbehane uz len na starom PC, ktory je stale blizsie pri smetiaku. Takze som exportol stopy a poupravoval v Cubase. Upravil som strukturu a zvuk bicich, podla povodnej midi nahral zivu basu no a celkovo zvuk... Gitary isli tusim cez taky lampovy pedal Lamped, ale nepamatam si ci isla simulacia na box, alebo som to picol do tranzistorového komba hughes&kettner a zosnimal to s majkom. Inak hral som tam aj na gitare, kamos hra kila a ja tie vyhravky na skreslenom.

Chcel by som prerobit obe piesne, tu je zatial prva.

https://www.dropbox.com/s/l57i4e8upth7qwz/chvilu_sam.mp3?dl=0
« Posledná zmena: 20. September , 2016, 09:01:33 od frakos » Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 20. September , 2016, 09:02:30 »

v duchu predosleho postu, tu je druha taka vesela :)

https://www.dropbox.com/s/3h55klqh1o1bh48/hadka.mp3?dl=0
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 23. September , 2016, 09:45:05 »

nazdar.Piesen pochadza z prelomu rokov 2003-2004.
Nahravali sme ju u Frakosa.
Robili sme ju dost dlho,nakolko sme sa obaja este len oboznamovali s nahravanim muziky cez komp.
Nahravalo sa to cez zoom 505II,hral som to na squier-i,basa je ziva,Cort.
Koncepcne si myslim,ze skladba ma nieco do seba,akurat zvukovo trochu zaostava.
Napriek tomu verim,ze sa vam bude pacit,ak prihliadnete na fakt,ze sme len zacinali.

http://kovacik.webz.cz/kolobeh_zivota.mp3


Tato téma bola založená kvôli songu "circle of life", ktorý sme, ako autor songu vyššie písal nahrali v r.2003-2004 u mňa doma na PC. Podarilo sa mi pôvodny projekt nájsť, otvoriť vo Vegase a exportnúť jednotlivé stopy do wav, aby som teraz ako tak upravil zvuk v Cubase.

Gitary a basa su pôvodné stopy, ktoré Julo nahral. To boli hotové zvyky zo Zoom505II, takže nejaké reampovanie nehrozí. Gitara skvajra afinity, basa nejaký Cort a zvukovka SB 128 či jak sa to volalo. Ja nemám k tomuto songu žiadny autorský príspevok, iba som nahrával, klikal bicie a ostatné midi a robil zvuk. Zvuky všetkých sinťákov su tiež pôvodné.

S bicími som sa vytrápil najviac lebo vtedy som to robil tak, že krátky úsek bicích som naeditoval vo fruity loops a potom exportol do wav a importol do Vegasa. Čo by bolo ešte ok, ale vtedy som neexportoval každý skopek zvlásť, ale v kope do jedného wav. Takže teraz som musel nájsť každý kúsok bicích vo fruity loops a exportnúť každý skopek zvlášť do wav, importnúť do Vegasa a potom už ako celú stopu exportnúť do wav a importnúť do Cubase...a v Cubase som z toho spravil zas midi atd....a podobne . . . tých kúskov bicích bolo v pôvodnom projekte cca 40, potom ako som ich exportol po jednotlivých skopkoch ich bolo 4x40 no a z tolkýchto wavov som vyskladal tie bicie vo Vegase, skurv*ná otročina Žmurk

https://www.dropbox.com/s/troq29w28gdx3at/circle_of_live.mp3?dl=0

Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 23. September , 2016, 12:08:31 »

"Obycajni" ludia vacsinou jebli su. ha ha ha Obycajni ludia tu pocuvaju Senzus, Elan a pod. (Aj) preto tu mame taku vydarenu hudbonu scenu aku tu mame. Ci snad podla Teba sa tu na Slovensku presadzuje vrchol kvality? Žmurk

kks post z 2007 a ako sa hodi dnes  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.