Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 06:29:24
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: sluchadla na bezny posluch  (Prečítané 29930 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cort
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 155



« Odpoveď #15 kedy: 15. December , 2007, 12:29:13 »

Ja som teraz objavil toto.nie je to vlastne ani k téme,ale asi sú to šupy asi.

http://www.koss.com/koss/kossweb.nsf/p?openform&pc^np^KEB79
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #16 kedy: 15. December , 2007, 12:35:42 »

sluchatka koss podla mna moc basuju , mozes mat nane aj zlu nahravku aj prehravac oni to zakryju , ja mam sennheiser px100 su otvorene ,hraju uplne perfektne vyvazene ale treba nane kvalitnu nahravku ...su davane na uroven s portapro ktore boli asi 2x drahsie ale teraz uz zlacneli , ale ked som ich porovnaval tak tie sennhesier sa mi zdali lepsie Na zdravie!
Zaznamenané
cort
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 155



« Odpoveď #17 kedy: 15. December , 2007, 13:17:13 »

sennhesier - bohužial som ich neskúšal,ale tak KOSS je dosť o prestíži.Nevravím, že sennhesier....no nemal som možnosť zatial odskúšať.Na KOSSoch sa mi páči jedna dôležitá vec...počujem všetko presne....a porta pro...majú myslím taký zvuk aký má byť originál dosť stredov basov..výšiek...počuješ všetko.Ak chceš tak sa zameriaš na výšky a krásne ti znéjú.....sú pekne zrozumiteľné.....a ak budem mať možnosť tak vyskúšam aj sennhesier a potom poviem .
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #18 kedy: 15. December , 2007, 13:19:32 »

sennhesier - bohužial som ich neskúšal,ale tak KOSS je dosť o prestíži.Nevravím, že sennhesier....no nemal som možnosť zatial odskúšať.Na KOSSoch sa mi páči jedna dôležitá vec...počujem všetko presne....a porta pro...majú myslím taký zvuk aký má byť originál dosť stredov basov..výšiek...počuješ všetko.Ak chceš tak sa zameriaš na výšky a krásne ti znéjú.....sú pekne zrozumiteľné.....a ak budem mať možnosť tak vyskúšam aj sennhesier a potom poviem .

no praveze na tych mojich sennheiseroch pocujem uplne vestko presne ako ma byt a na tych kossoch sa mi to zdalo ''prebasovane''
Zaznamenané
jasomto
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 27. December , 2007, 08:51:35 »

no prave som si zaostaral al kossy takze mozem posudit subjektivne. senhaisser sa mi vidia o dost citalnejsie a neunavia ani pri dlhodobom pocuvani. pri kossoch sa mi nejak nezda prednes stredneho pasma.
Zaznamenané
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #20 kedy: 27. December , 2007, 12:00:19 »

ja som dostal koss spark plug co je trosku ina kategoria, len spunty, ale nemozem si to ani poriadne napchat do ucha, prilis moc to to basuje..este sa tu povaluju senheisery cx 300, tie uplne izoluju od okolneho sveta tiez, ale celkovy zvuk sa mi zda lepsi..
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #21 kedy: 13. Marec , 2008, 20:23:27 »

Neviete mi niekto povedat, ci existuje aj ina firma vyrabajuca sluchadla s dozivotnou zarukou nez Koss? d.
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #22 kedy: 13. Marec , 2008, 20:45:26 »

Neviete mi niekto povedat, ci existuje aj ina firma vyrabajuca sluchadla s dozivotnou zarukou nez Koss? d.

ja iba dodam ze dozivotna zaruka nie je to iste ako zaruka kvality...i ked ja osobne tiez mam Kossy...
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #23 kedy: 13. Marec , 2008, 20:48:53 »

Ja som tiez podlahol Koss porta pro, neviem si predstavit uz zivot bez nich, aj ked basuju dost, ale aspon to ma poriadne gule a kvalita sa nestrati  Zdravíčko
Zaznamenané

... all life is future to past ...
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #24 kedy: 13. Marec , 2008, 20:53:20 »

Ja som tiez podlahol Koss porta pro, neviem si predstavit uz zivot bez nich, aj ked basuju dost, ale aspon to ma poriadne gule a kvalita sa nestrati  Zdravíčko

tie PortaPro prilis nemusim...ten pliesok mi vzdy trhal vlasy ked som si ich nasadzoval na hlavu...tak ma nasrali a kupil som si velke "bubny" na usi...
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 13. Marec , 2008, 20:54:40 »

ja iba dodam ze dozivotna zaruka nie je to iste ako zaruka kvality...i ked ja osobne tiez mam Kossy...

Pod to sa kludne podpisem. :)
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #26 kedy: 14. Marec , 2008, 13:50:59 »

tie PortaPro prilis nemusim...ten pliesok mi vzdy trhal vlasy ked som si ich nasadzoval na hlavu...tak ma nasrali a kupil som si velke "bubny" na usi...
no jo, ale nám plešatým to nevadí :) daj sa do hola a máš to :)
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #27 kedy: 14. Marec , 2008, 13:58:48 »

no jo, ale nám plešatým to nevadí :) daj sa do hola a máš to :)

 Bavím sa skvele rozhodne sa nedam kvoli Portam ostrihat...to radsej kvoli nejakej zenskej...
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #28 kedy: 14. Marec , 2008, 14:03:20 »

no myslím, že ženské majú radšej chlapou s vlasáma, bol som pred rokmi na tom lepšie ako teraz Smútim
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #29 kedy: 14. Marec , 2008, 14:07:39 »

KOSS su upne nahovno, strasne basy...
Mam Senheiser, nie studiove, bezne sluchadla su to, ale zvuk maju dost verny...
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.