Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 21:41:28
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: sluchadla na bezny posluch  (Prečítané 29943 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #30 kedy: 14. Marec , 2008, 14:09:05 »

tak to je príliš generalizujúce, nemáš iba jeden tip Koss
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 14. Marec , 2008, 14:14:15 »

no myslím, že ženské majú radšej chlapou s vlasáma, bol som pred rokmi na tom lepšie ako teraz Smútim

Treba to len s babami vedieť. Je úplne jedno, či si plešatý, alebo nie.  Žmurk
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 14. Marec , 2008, 14:15:11 »

tak to je príliš generalizujúce, nemáš iba jeden tip Koss

mozno je to generalizujuce, ale vsetky, ktore som vyskusal, maju velmi vyrazme basy. Ak potom pocuvas na nejake monitory (samozrejme zas ide o to, ake?), tak pocujes uplne nieco ine. potvrdi ti to kazdy, kto ma trocha lepsie vybavenie...a hlavne, kto sa venuje dlhsi cas mixazi a masteringu, aj ked len amatersky. Potom to, co si pocul na sluchadlach ako "nadupanu" nahravku, musis znova na monitoroch uplne prerobit ekvalizermi atd...
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #33 kedy: 14. Marec , 2008, 14:18:22 »

Treba to len s babami vedieť. Je úplne jedno, či si plešatý, alebo nie.  Žmurk

Tak, tak Pitu  Je to frajer
Zaznamenané

... all life is future to past ...
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #34 kedy: 14. Marec , 2008, 14:20:44 »

mozno je to generalizujuce, ale vsetky, ktore som vyskusal, maju velmi vyrazme basy. Ak potom pocuvas na nejake monitory (samozrejme zas ide o to, ake?), tak pocujes uplne nieco ine. potvrdi ti to kazdy, kto ma trocha lepsie vybavenie...a hlavne, kto sa venuje dlhsi cas mixazi a masteringu, aj ked len amatersky. Potom to, co si pocul na sluchadlach ako "nadupanu" nahravku, musis znova na monitoroch uplne prerobit ekvalizermi atd...

sorac ale pokial chces od sluchadiel za 1500sk take poziadavky ako pises vyssie tak mi to pride mierne naivne...nic v zlom...
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #35 kedy: 14. Marec , 2008, 14:21:31 »

Treba to len s babami vedieť. Je úplne jedno, či si plešatý, alebo nie.  Žmurk
na ja tety, vstúpim do dákeho kurzu asertivity :)
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #36 kedy: 14. Marec , 2008, 14:23:26 »

mozno je to generalizujuce, ale vsetky, ktore som vyskusal, maju velmi vyrazme basy. Ak potom pocuvas na nejake monitory (samozrejme zas ide o to, ake?), tak pocujes uplne nieco ine. potvrdi ti to kazdy, kto ma trocha lepsie vybavenie...a hlavne, kto sa venuje dlhsi cas mixazi a masteringu, aj ked len amatersky. Potom to, co si pocul na sluchadlach ako "nadupanu" nahravku, musis znova na monitoroch uplne prerobit ekvalizermi atd...
no jo, ale hovoríme o bežnom odposluchu, aspoň taká je téma a nie sluchádkach na mixovanie, a ja som s Kossom spokojný a som i rád, že majú viacej bassov...
« Posledná zmena: 14. Marec , 2008, 14:23:50 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #37 kedy: 14. Marec , 2008, 14:24:15 »

Ja mam uzavrete Panasonic RP-HT711. Nemal som moznost to porovnat s Koss, ale na discmane hraju strasne a na pc s ekvalizerom a dobrou nahravkou hraju podla mna vemli dobre. Stali 1900 chechtakov.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 14. Marec , 2008, 14:31:45 »

(...) ale na discmane hraju strasne a na pc s ekvalizerom a dobrou nahravkou hraju podla mna vemli dobre. Stali 1900 chechtakov.
Ja mam Sennhieser PX-100, vtedy stali 1500. Zdaju sa mi ok a to aj preto, ze dobre zneju bez akychkolvek EQ uprav, ja to pokladam za dolezite a znak kvality, ze to nepotrebuju a urcite ani tie tvoje. Chvilku to cloveka bavi, ze si spravi kusok Vcko EQ, ale potom ked to vypnes, tak je ti jasne, ze o nic neprichadzas, ved vsetko pocut uz v normalne, tak ako treba.
Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #39 kedy: 14. Marec , 2008, 14:39:23 »

Ja mam Sennhieser PX-100, vtedy stali 1500. Zdaju sa mi ok a to aj preto, ze dobre zneju bez akychkolvek EQ uprav, ja to pokladam za dolezite a znak kvality, ze to nepotrebuju a urcite ani tie tvoje. Chvilku to cloveka bavi, ze si spravi kusok Vcko EQ, ale potom ked to vypnes, tak je ti jasne, ze o nic neprichadzas, ved vsetko pocut uz v normalne, tak ako treba.
Mozno som sa trochu zle vyjadril. Discman a podobne prehravace hraju sami o sebe dost zle, ale ani tie samotne sluchatka nehraju bez ekvalizeru na moj vkus dobre. Mozno hraju dost "rovno", tak mi to vadi. Urcite im nechybaju stredy a ani nedavam ziadne Vcko. Mam pridane trochu basy, nieco malo stredou a viac vysky. Ale nie je to do Vcka. A lezie z toho perfektny rock.
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #40 kedy: 14. Marec , 2008, 14:39:54 »

Urcite je dobre kuknut sa na Sennheiser HD 202. Pomer cena vykon najlepsie co som nasiel. AKG 55, aj kossy nejake v tej cene boli slabsie.
« Posledná zmena: 14. Marec , 2008, 14:44:07 od bubla15 » Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #41 kedy: 14. Marec , 2008, 14:46:25 »

inak ak sa chceme bavit vo vseobecnosti o sluchadlach na bezny posluch (ako znie nazov temy) tak ti to podla mna moze byt total jedno...ja osobne pouzivam klasicke Ipodacke stuple a som spokojny...najma z toho hladiska ze mi nezavadzaju (ako kazde stuple)...

ak sa chceme bavit o profesionalnych sluchdlach tak frajerka ma AKG K240 (4500sk) a to su uz teda riadne sluchdla...

vsetko medzitym by som bral stale iba ako fajn koompromis cena/kvalita...a ja som sa rozhodol pre Kossy prave kvoli zaruke...
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #42 kedy: 14. Marec , 2008, 14:49:47 »

Ja som pouzival stuple philips a zdalo sa mi ze hraju dobre, ale potom som z nich vyrastol. Tieto uzavrete sluchadla hraju ani nehovorim. Bezne neuzavrete sluchatka sa mi zatial ani jedny nepacili (ale Koss som neskusal).
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #43 kedy: 14. Marec , 2008, 14:51:54 »

A sice na bezny posluch su asi lepsie neuzavrete sluchadla, aspon pre mna teda.
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #44 kedy: 14. Marec , 2008, 14:54:36 »

Jedine co mi vadi na vacsich sluchatkach je ze mi krcia vlasy. Nevadi ze vyzeram potom ako debil, hlavne ze si popocuvam. Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.298 sekund, 22 otázok.