Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 23:46:03
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 26.10.2007 - Stockholm pub, Kosice - jammka  (Prečítané 4447 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« kedy: 27. Október , 2007, 19:15:23 »

vcera som dostal od maja (dr.karpat) avizo, ze sa v kosiciach bude nieco diat a mam dojst kuknut. kedze tu uz bol majo viackrat, ale nikdy sa mi ho nepodarilo vidiet hrat nazivo, tak som si povedal, ze okrem moznosti posediet si pri pive, pokecat to bude aj celkom prijemne kulturne spestrenie piatkoveho vecera. a urobil som dobre, ze som tam siel Žmurk
v podstate islo o to, ze majo s adamom duricom a dalsimi kumpanmi z kapely mali dnes skusku v KE tak si povedali, ze by sa mohol zorganizovat aj nejaky klubovy koncertik v ich oblubenom kosickom pube :)

zostava:
adam - spev
majo - gitara
dano - basa
kubo - klavesy
chalan z KE - bubony
filip - dalsia gitara

na miesto cinu som dorazil okolo 20:30 kde uz boli majo s adamom, danom a bubonistom (chalan z KE ak sa nemylim, bohuzial na meno si nespomeniem - sorry, ale tusim ho z videnia poznam) a rozbalovali aparaturu na dost minimalnom priestore - az by sa dalo povedat, ze divaci sedeli a popijali pivko, alebo ine napoje, priamo na podiu Bavím sa skvele ale zase to vytvaralo zaujimavu atmosferu a komunikacia s publikom bola o to silnejsia. nieco pred 21:00 dorazil kubo s klavesami,ktory hned zacal rozdavat multivitaminove cukriky  ha ha ha
nieco po 21:00 sa to zacalo volnym jammom. odohrali sa tusim tri sety pocas, ktorych odzneli prevzate, ale aj adamove vlaste skladby. v poslednom sete sa pridal este jeden chalan na gitare, filip, a k mikraku, neskor aj za bubony, sa dostal nejaky starsi vlasaty rocker z publika. Bavím sa skvele
dojem z koncertu je vynikajuci - majo svojou hrou dostal nielen mna, ale myslim, ze ked poviem, ze cele osadenstvo, ktore "stage" sledovalo, bolo z jeho hry "na posratie" tak neprehanam Na zdravie! fakt vynikajuca hra, filing, skvely ton...(majo + prs + ffamp recto = peklo Ja som čert.. - v tom dobrom slova zmysle). ani ostatni muzikanti nezaostavali, objavili sa aj bubonisticke a klavesace solovky  :). ale majo bol hviezdou vecera a za poslednu dobu jediny gitarista, ktoremu som schuti a od srdca zatlieskal za predvedeny vykon - vidiet ho hrat je ozaj zazitkom, teda aspon pre mna bol.
mal som aj tu cest nasucho si brnkrut na majove "prso" - ten palisandrovy krk je velmi prijemny na omak, 25" menzura sa mi tiez pozdavala, krk sa mi zdal trosku hrubsi, ale to bol mozno len ocny klam, pretoze som ju mal v rukach naozaj len chvilku (ale mozem si povedat, ze som si zabrnkal na PRS Bavím sa skvele) - skoda, ze som si ju nemohol opacit trosku dlhsie...
na zaver sa k bicim dostal ten stary rocker, zaujimave bolo sledovat "ksichtenie" sa ucinkujucich, pretoze ten veteran nie a nie skoncit  ha ha ha nakoniec to muzikanti vzdali a veteran mal solo na bicich (btw majo,ako to dopadlo? pretoze akurat v tomto bode programu som odchadzal na nocny spoj)..

takze celkove hodnotenie akcie je velmi pozitivne - dufam, ze v buducnosti sa este nieco podobne zorganizuje..

yo, majo: vyjeb sa na taslera, lebo to je koko*t. tiez sa vyjeb na malmstina, vaja a petruciho lebo to je strasny koko*t, ani podpis nechcel dat. chod svojou vlasntou cestou. santana je tiez celkom dobra skola..ale chod vlastnou cestou, robte svoje pesnicky nech konecne niekto prerazi z vychodu, nevadi, ze ste z trencina, treba sa vyjebat na taslera... ha ha ha Bavím sa skvele Bavím sa skvele (majo vie o com tocim)

este jedna nekvalitna fotecka z mojho mobilu (viac ich bohuzial nie je, odomna, lebo som zabudol vziat fotak):


majo: rad som vas videl, pozdravujem ostatnych Na zdravie!

dufam, ze som nepoplietol mena, ak ano tak sa sopravedlnujem  Popiskujem si
« Posledná zmena: 28. December , 2007, 09:26:56 od styrioci » Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #1 kedy: 27. Október , 2007, 23:46:11 »

Marek, dakujem. Tiez som bol velmi rad, ze si prisiel a ze sme sa tam dobre vsetci citili. Hralo sa super, bola to viacmenej jamka, kde sme dali aj nejake tie Adamove pesnicky popri nejakych coveroch a prevazne jamovania. Priestoru tam bolo veru minimalne (1,5 x 2,5m), ale o to lepsia zabava a lepsi kontakt s ludmi. Toto by si mal kazdy muzikant vyskusat, takto blizko hrat pri ludoch, je to fasa. Chodime pravidelne minimalne 1-2 krat za mesiac do KE, aj skusat aj hravat. Tak som rad, ze aj z fora bol niekto kuknut.  :) Akcia bola aby som spomenul v kosickom StockholmPube, len pre uplnost.

zostava:
adam durica - spev
majo fero - gitara
dano lahky - basa
jakub tvrdik - klavesy
jozko zima - bubony


RE: "majo vie o com tocim":  ha ha ha jasne, viem. Typek bol celkom zlaty.

Asi do tretej sme tam vysedavali s miestnymi stamgastmi a vyborne sme sa bavili.  Bravooo
« Posledná zmena: 27. Október , 2007, 23:48:29 od dr.karpathorky » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2 kedy: 28. Október , 2007, 22:38:59 »

Chodime pravidelne minimalne 1-2 krat za mesiac do KE, aj skusat aj hravat. Tak som rad, ze aj z fora bol niekto kuknut.  :)

tesim sa na dalsie podobne akcie Žmurk
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #3 kedy: 27. December , 2007, 08:45:02 »

dnes 20:00, Stockholm - Majo bude znova kuzlit so svojimi spoluhracmi  Na zdravie!
zajtra Nebo Peklo (cas upresnim)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #4 kedy: 28. December , 2007, 09:20:56 »

vcera bolo fasa...k povodnej zostave pribudol aj Peter Bic, bola aj nejaka predkapela, meno neviem..ale bola tam taka mlada zabka, ktora dost dobre valila na base, saxik (ci co za trubka) atd...mozno sa majovi bude chciet povedat, kto to bol zac. ocividne ich poznal lepsie ako ja  Bavím sa skvele

ked som predtym pisal, ze majo + prs + ffamp recto = peklo, tak teraz s tym roadsterom to plati minimalne dvojnasobne, len skoda, ze mu majo vcera nedal vyniknut, ale to by ho asi ostatni povrazdili  Bavím sa skvele ako majo sa skromne poznamenal, predviedol "...to co minule..."  :)

komu sam chce a je z KE tak moze dojst dnes do Neba Pekla cca okolo 20:00 (ani sami este nevedia zaciatok), bude normalny koncert Adama Duricu a potom mozno nejaka jammka Zdravíčko

casom mozno zase hodim foto (z mobilu), dnes mozno vezmem normalny fotak...

see ya
« Posledná zmena: 28. December , 2007, 09:28:10 od styrioci » Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #5 kedy: 28. December , 2007, 09:31:25 »

vcera som dostal od maja (dr.karpat) avizo, ze sa v kosiciach bude nieco diat a mam dojst kuknut. kedze tu uz bol majo viackrat, ale nikdy sa mi ho nepodarilo vidiet hrat nazivo, tak som si povedal, ze okrem moznosti posediet si pri pive, pokecat to bude aj celkom prijemne kulturne spestrenie piatkoveho vecera. a urobil som dobre, ze som tam siel Žmurk
v podstate islo o to, ze majo s adamom duricom a dalsimi kumpanmi z kapely mali dnes skusku v KE tak si povedali, ze by sa mohol zorganizovat aj nejaky klubovy koncertik v ich oblubenom kosickom pube :)

zostava:
adam - spev
majo - gitara
dano - basa
kubo - klavesy
chalan z KE - bubony
filip - dalsia gitara

na miesto cinu som dorazil okolo 20:30 kde uz boli majo s adamom, danom a bubonistom (chalan z KE ak sa nemylim, bohuzial na meno si nespomeniem - sorry, ale tusim ho z videnia poznam) a rozbalovali aparaturu na dost minimalnom priestore - az by sa dalo povedat, ze divaci sedeli a popijali pivko, alebo ine napoje, priamo na podiu Bavím sa skvele ale zase to vytvaralo zaujimavu atmosferu a komunikacia s publikom bola o to silnejsia. nieco pred 21:00 dorazil kubo s klavesami,ktory hned zacal rozdavat multivitaminove cukriky  ha ha ha
nieco po 21:00 sa to zacalo volnym jammom. odohrali sa tusim tri sety pocas, ktorych odzneli prevzate, ale aj adamove vlaste skladby. v poslednom sete sa pridal este jeden chalan na gitare, filip, a k mikraku, neskor aj za bubony, sa dostal nejaky starsi vlasaty rocker z publika. Bavím sa skvele
dojem z koncertu je vynikajuci - majo svojou hrou dostal nielen mna, ale myslim, ze ked poviem, ze cele osadenstvo, ktore "stage" sledovalo, bolo z jeho hry "na posratie" tak neprehanam Na zdravie! fakt vynikajuca hra, filing, skvely ton...(majo + prs + ffamp recto = peklo Ja som čert.. - v tom dobrom slova zmysle). ani ostatni muzikanti nezaostavali, objavili sa aj bubonisticke a klavesace solovky  :). ale majo bol hviezdou vecera a za poslednu dobu jediny gitarista, ktoremu som schuti a od srdca zatlieskal za predvedeny vykon - vidiet ho hrat je ozaj zazitkom, teda aspon pre mna bol.
mal som aj tu cest nasucho si brnkrut na majove "prso" - ten palisandrovy krk je velmi prijemny na omak, 25" menzura sa mi tiez pozdavala, krk sa mi zdal trosku hrubsi, ale to bol mozno len ocny klam, pretoze som ju mal v rukach naozaj len chvilku (ale mozem si povedat, ze som si zabrnkal na PRS Bavím sa skvele) - skoda, ze som si ju nemohol opacit trosku dlhsie...
na zaver sa k bicim dostal ten stary rocker, zaujimave bolo sledovat "ksichtenie" sa ucinkujucich, pretoze ten veteran nie a nie skoncit  ha ha ha nakoniec to muzikanti vzdali a veteran mal solo na bicich (btw majo,ako to dopadlo? pretoze akurat v tomto bode programu som odchadzal na nocny spoj)..

takze celkove hodnotenie akcie je velmi pozitivne - dufam, ze v buducnosti sa este nieco podobne zorganizuje..

yo, majo: vyjeb sa na taslera, lebo to je koko*t. tiez sa vyjeb na malmstina, vaja a petruciho lebo to je strasny koko*t, ani podpis nechcel dat. chod svojou vlasntou cestou. santana je tiez celkom dobra skola..ale chod vlastnou cestou, robte svoje pesnicky nech konecne niekto prerazi z vychodu, nevadi, ze ste z trencina, treba sa vyjebat na taslera... ha ha ha Bavím sa skvele Bavím sa skvele (majo vie o com tocim)

este jedna nekvalitna fotecka z mojho mobilu (viac ich bohuzial nie je, odomna, lebo som zabudol vziat fotak):


majo: rad som vas videl, pozdravujem ostatnych Na zdravie!

dufam, ze som nepoplietol mena, ak ano tak sa sopravedlnujem  Popiskujem si
Ten bubeník bol určite Ernest Zelina stavím sa  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 28. December , 2007, 09:31:53 »

2 poznamky :-)

1. V poslednej dobe si netlieskal uprimne aj Jimimu za vykon? :-) A potom ma hned napada kacirska otazka? Kto ti najuviac sadne? Dr. KH, Jimi alebo Bic?  Na zdravie!

2. Aj Bic povazuje Taslera kok*ta?

PS: Boze odpust, ja tak rad vyryvam...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #7 kedy: 28. December , 2007, 09:49:03 »

2 poznamky :-)

1. V poslednej dobe si netlieskal uprimne aj Jimimu za vykon? :-) A potom ma hned napada kacirska otazka? Kto ti najuviac sadne? Dr. KH, Jimi alebo Bic?  Na zdravie!

2. Aj Bic povazuje Taslera kok*ta?

PS: Boze odpust, ja tak rad vyryvam...


 ha ha ha

1. ked sa mi niekoho hra paci tak mu zatlieskam  Na zdravie! vcera si potlesk zasluzili majo, peto a este ten starsi pan s cortkou, tusim sa volal Miro, bol tam aj Filip  z minula, ale on sa mi az tak nepacil..zadalo sa mi akoby hral dookola to iste, take tie bluess-jazzoidne kukuricky na prikreslenom cleane..ak by som videl hrat teba a pacilo by sa mi, tak ti tiez zatlieskam, uprimne, mozno by sa aj nejaka slza tisla do oci, vsetkych styroch v mojom pripade Som frajer
kto mi viac z tych troch sadne? tazko povedat, viacmenej je to kazdy z ineho sudka..keby som mal sudit podla vsetkeho co som pocul, nie len live, tak dr karpat s jimim idu u mna pred peta bica..

2. neviem na co narazas O:-) Popiskujem si ale ten veteran tam vcera nebol...
« Posledná zmena: 28. December , 2007, 09:51:39 od styrioci » Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #8 kedy: 29. December , 2007, 21:33:46 »

dnes 20:00, Stockholm - Majo bude znova kuzlit so svojimi spoluhracmi  Na zdravie!
zajtra Nebo Peklo (cas upresnim)
Ja len upresnim, ze koncert bol v podniku zvanom Siedme Nebo.  Marek-Styrioci to uz vie, kedze to v KE nasiel.  Žmurk
Inak opat som bol rad, ze sa mozme aspon takto raz za cas stretnut v KE ked tam hram.  Na zdravie!

bola aj nejaka predkapela, meno neviem..,ale bola tam taka mlada zabka, ktora dost dobre valila na base,
saxik (ci co za trubka) atd...mozno sa majovi bude chciet povedat, kto to bol zac. ocividne ich poznal lepsie ako ja  Bavím sa skvele
Nazov si nepatam, ale boli to ziaci vyborneho gitarisku Mirka Salyho. Minimalne Filip (gitara) a Terezka (basa !17rokov) su jeho nadani ziaci zo sukromnej ZUS v KE kde uci. Ich kapelka zahrala vyborne, strasne sa mi to pacilo. Mam rad hudbu ktoru hraju a este ked to vidim na zivo, proste Super. Inak ta chcem touto cestou Mirko pozdravit - ako sme sa spolu bavili o tom, ze citas toto forum.  Je to frajer

Na AltSax v ten vecer hral "FunkyGooveMan"  Žmurk Gapa, ktory to tam riadne rozjel. Vidno aj pocut, ze jeho zivot patri funku.
« Posledná zmena: 29. December , 2007, 21:38:41 od dr.karpathorky » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #9 kedy: 02. Január , 2008, 14:50:46 »

Ja len upresnim, ze koncert bol v podniku zvanom Siedme Nebo.  Marek-Styrioci to uz vie, kedze to v KE nasiel.  Žmurk
Inak opat som bol rad, ze sa mozme aspon takto raz za cas stretnut v KE ked tam hram.  Na zdravie!
jasne, ja som bol tiez rad  Zdravíčko

ten koncert bol v pube zvanom "7 nebo" a nie "nebo peklo"..nejak sme sa nepochopili a ja som cca hodinu mrzol pri vedeckej kniznici na hlavnej, ked som hladal vchod do pekla, nevediac, ze je zrusene/prestahovane  No hanbím sa.. nakoniec som to nasiel (nazov 7nebo mi nic nehovoril), takze nabuduce domonikanske namestie, pri coloseu  Na zdravie!

koncert bol fajn, zvuk v predu sa dal pocuvat  :) majove prso s roadsterom sa pekne doplnali so stratom a marsahlom jvm peta bica, do takejto hudby..taky radiovy pop-rock...sem-tam neuskodi a live je vsetko x-krat lepsie (pokial ide o seriozny kapelu) Na zdravie!
Zaznamenané
Crossboy
nováčik
*
Príspevkov: 27


« Odpoveď #10 kedy: 02. Január , 2008, 21:19:59 »

Majo, pozdravujem Ťa a ďakujem za pozitívne komentáre, ktoré sa týkali nášho spoločného večera v Stockholme. Páčil sa mi náš gitarový dialóg a na Tvojej hre oceňujem hlavne výborný bluesový feeling. Želám Ti úspešný nový rok 2008 a daj niekedy o sebe vedieť. M.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #11 kedy: 03. Január , 2008, 00:07:06 »

Majo, pozdravujem Ťa a ďakujem za pozitívne komentáre, ktoré sa týkali nášho spoločného večera v Stockholme. Páčil sa mi náš gitarový dialóg a na Tvojej hre oceňujem hlavne výborný bluesový feeling. Želám Ti úspešný nový rok 2008 a daj niekedy o sebe vedieť. M.
   
Dakujem Mirko, tiez ti prajem vsetko dobre do noveho roku, nech ti to hra nadalej tak fantasticky Bravooo
rad si s tebou opat zahram  Je to frajer
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.093 sekund, 22 otázok.