Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Apríl , 2024, 18:25:39
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: www.musicant.sk  (Prečítané 20079 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
petok2
nováčik
*
Príspevkov: 20



« kedy: 03. November , 2007, 12:42:58 »

Tak som sa tu zaregistroval. Od leta tohto roku som začal prevádzkovať e-shop, www.musicant.sk Je to obchdík pre naozaj začiatočníkov a ľudí, ktorí hľadjú niečo lacné. Jasné poznám názory ľudí na lacné nástroje, ale dá sa ja tam nájsť veľa dobrých vecí. Sám som viac menej začiatočník, hrám basu, skúšal som všeličo a niekedy mi lepšie sedeli lacnejšie gitary, čo by som samozrejme nerobil pravidlom. Takže tak nejak stručne an túto tému, čo sa týka značiek, začínal som s nemeckým Keiper-om, pridal viac či menej dobrý  Stagg a potom dobrý Cort a nejakú lacnejšiu zvukovú techniku. Najnovšie mám český Fokus, niektoré nástroje stoja za to. No a ešte Ludwig, chystáme Paiste, Warwick.

Tak tak.
Zaznamenané

peto
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1 kedy: 03. November , 2007, 18:02:39 »

keby boli tie gitarove komba s 10' reprakom lacnejsie dali by sa z toho vyhadzat creva a hodit si tam vlastny zosilovac. kupit to ako skrinku ale za tisicku.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
petok2
nováčik
*
Príspevkov: 20



« Odpoveď #2 kedy: 03. November , 2007, 18:30:36 »

Zatial áno, pribudnú ešte fokusy, do mesiaca by to mohlo byť a možno nejaké keiper, ale tam trochu spolupráca viazne a kvalitou je to na úrovni Fokus-u. Určite som otvorený aj iným značkám, ale hľadám nástroje, ktoré budú prístupné cenou a kvalita nebude handicapom. V tomto smere sa mi Cort zatial javí ako najlepšia cesta, ale rád privítam nápady.
Zaznamenané

peto
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 04. November , 2007, 00:35:06 »

A co mate skladom?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
petok2
nováčik
*
Príspevkov: 20



« Odpoveď #4 kedy: 04. November , 2007, 09:13:13 »

Skadom su hlavne španielky, nejake westwernove, v podstate všetky Fokus čo su na webe, všetky keiper čo sú vyhodené na stránke, nejaké Corty, tých je ale zatiaľ menej no struny, ladičky a púzdra a pod...
Plánujem sa zásobiť hlavne Cort-om, nech je to rýchlešie. A chystáme ENGL aparáty, čo je už v inom leveli, ale zatiaľ to bude asi len na objednávku
« Posledná zmena: 04. November , 2007, 09:15:11 od petok2 » Zaznamenané

peto
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 04. November , 2007, 10:52:41 »

Obdivujem tvoju odvahu. Nevidim do "zakulisia" obchodov s nastrojmi, kolko sa coho preda a aky je dopit, ale v takej hustej konkurencii si zalozit obchod, ktory navyse funguje len na objednavku?
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #6 kedy: 04. November , 2007, 10:56:13 »

Obdivujem tvoju odvahu. Nevidim do "zakulisia" obchodov s nastrojmi, kolko sa coho preda a aky je dopit, ale v takej hustej konkurencii si zalozit obchod, ktory navyse funguje len na objednavku?

ake riziko ? to je internetovy obchod nema v tom ziadnu investiciu. co kto objedna to preobjedna od dodavatela a nahodi si marzu. ked nepreda nic plati akurat webstranku 2000 sk na rok.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #7 kedy: 04. November , 2007, 10:59:02 »

Obdivujem tvoju odvahu. Nevidim do "zakulisia" obchodov s nastrojmi, kolko sa coho preda a aky je dopit, ale v takej hustej konkurencii si zalozit obchod, ktory navyse funguje len na objednavku?
Ved staci si spravit trochu reklamy zadarmo a peniazky potecu...
Zaznamenané

FALLGRAPP
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 04. November , 2007, 11:07:13 »

Ale preco by niekto objednal z tohto internetoveho obchodu, ked moze z ineho a osvedceneho, ktory poskytuje zlavy a ma zaujimavejsi tovar? A druha otazka je, preco by si niekto objednaval z internetoveho obchodu, ked moze ist do kamenneho? Ale to je uz mimo. Ok.
Zaznamenané

petok2
nováčik
*
Príspevkov: 20



« Odpoveď #9 kedy: 04. November , 2007, 11:38:32 »

No snazim sa priniest nieco nove prave tym, ze sortimentt pre zaciatocnikov nie je az taky siroky a na druhej strane ani taky kvalitny, proste nuram kde sa da najst nieco co je lacna ale aj dobre. a ludia si kupuju, objednavky su, nedalo by sa z toho este vyzit, to nie, ale porpri inej robote sa to da. A som prekvapeny, kupuju aj ludia z BA, kde myslim ze maju kde kupit, proste niekedy sa im nechce asi, a na druhej strane zaciatocnik nie je narocny az tak na vyber, nepotrebuje skusat, ide mu o cenu
Zaznamenané

peto
petok2
nováčik
*
Príspevkov: 20



« Odpoveď #10 kedy: 04. November , 2007, 11:44:06 »

este som zabudol, snažím sa stále zvysovat sklad, aby som toho mal čo najviac a išlo to rýchlejsie, cize nie je to len ze si niekto objedna  aja kupim a potom pošlem. Navyse dost cestujem, cize nemam problem nalozit do auta nastroj, doniest zakaznikov az domov, vyskusa, rozhodne sa. samozrejme, ked idem okolo, alebo to nie je daleko, alestretávam sa nielen pri hudbných nastrojoch s neochotou niekedy aludom staci niekedy len hned odpísať na mail a su vdacní, sak to asi poznáte
Zaznamenané

peto
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 04. November , 2007, 17:14:34 »

ake riziko ? to je internetovy obchod nema v tom ziadnu investiciu. co kto objedna to preobjedna od dodavatela a nahodi si marzu. ked nepreda nic plati akurat webstranku 2000 sk na rok.

O nieco vyssie pise, ze ma skladom veci a podla toho, co pise, tak medzi gitarami je medzi top10 hudobninami u nas, co sa tyka poctu nastrojov skladom.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #12 kedy: 04. November , 2007, 17:44:16 »

O nieco vyssie pise, ze ma skladom veci a podla toho, co pise, tak medzi gitarami je medzi top10 hudobninami u nas, co sa tyka poctu nastrojov skladom.


a to ty odkial vies co mu robis uctovnictvo ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 04. November , 2007, 18:11:10 »

a to ty odkial vies co mu robis uctovnictvo ?

Len som napisal inak, to co on, ze ma sklad... a mozno nema :-)

Inak uctovnictvo robim sam sebe a mam dost...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
petok2
nováčik
*
Príspevkov: 20



« Odpoveď #14 kedy: 04. November , 2007, 19:08:50 »

no aby som vyriesol dilemu skladu, momentalne mam doma 25 gitar + prislusenstvo a stále to rozsirujem, lebo myslim ze to je jedina spravna moznost ako byt konkurencie schopny aspon ako tak.

A Fender, Ibanez?

Zatial asi nie, lebo zameriavam sa hlavne na zaciatocnikov, to je k Fendru, a Ibanez mi je osobne dost nesympaticky, co je sice prilis subjektivny nazor na to aby som ho nemal, ale okrem ineho ma ho Mada, myslim aj zastupenie a myslim ze to by som momentalne neukonkuroval, a priatelia hudobnici nemali ani az take dobre skusenosti... ja osobne som ale ibanez nevlastnil...
Zaznamenané

peto
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.