Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. Apríl , 2024, 03:23:12
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Metalinda  (Prečítané 25163 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #15 kedy: 04. Máj , 2005, 22:49:11 »

tak to ja fakt neviem co v tych podzem. garazach robi, ale ja som ho videl v kratkych :) ai zacal nieco tvorit a pri vetranejsich priestoroch v gatach sa mu lepsie songy skladaju :)) :)) :)) :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 04. Máj , 2005, 23:28:35 »

Tiež som ho raz videl sa prezliekať do gatí na Zoške pri aute, lebo jeho žena bývala (býva??) v našom dvore a vtedy boli ešte rozídení. Tak to vyzeralo, že si bol pre nejaké oblečenie. :)
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 04. Máj , 2005, 23:29:09 »

Ale na nohy som sa mu nepozeral. :))
Zaznamenané

Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #18 kedy: 06. Jún , 2005, 09:37:46 »

BRATISLAVA - Kontroverzný spevák zo SuperStar Robo Mikla (23) nezabúda. Nedávno odmietol pozvanie kapely Metalinda, aby pokrstil ich nový album s názvom Biológia. Divoký finalista najväčšej hudobnej šou na Slovensku si totiž spomenul, ako sa k nemu pred rokmi správali členovia tejto skupiny. Ako mladý nádejný hudobník im Robo ponúkol cédečko so svojimi skladbami, to si však nikto z nich ani len nevšimol. Teraz, keď sa preslávil v SuperStar, o neho zrazu prejavili záujem. Mal som im krstiť album. Pustili mi nejaký singel, kde Metalinda rapuje. To bolo niečo hrozné. Povedal som si, že takéto pi....ny krstiť nebudem. Navyše, dobre si pamätám, ako som im asi pred šiestimi rokmi doniesol svoju hudbu a oni sa na mňa vykašžali,"" povedal nahnevane Mikla, ktorý sa chcel s Petrom Sámelom (38) pre staré hriechy z minulosti aj pobiť. ""Mal som chuť mu pritrtkať (napadnúť),"" rozhorčoval sa rodák zo Žiaru nad Hronom. Túto roztržku však samotný Sámel zobral s úsmevom. ""Robo je fakt trochu výbušný, ale do mňa by neskočil, som totiž kulturista,"" dodal s nadhžadom.Krst v poradí dvanásteho albumu Metalindy sa uskutočnil v sobotu v Bratislave. "" Pekne to tu Mikla riesi. Najprv mi bol mikla nesympaticky,ale uz mam naneho stale lepsiu mienku. Vsak hra na 5 nastrojoch a je uprimny a priamy. Mohli by usporiadat zapas Sámel versus Mikla, volny styl, v priamom prenose na stv. dali by si par koleciek pohube a zas by sme tu mali novu najsledovanejsiu show.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 06. Jún , 2005, 09:55:13 »

Fajn, ale ak im dal ten svoj Projeky nahoda, tak sa ani nevidim :)
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 06. Jún , 2005, 12:12:39 »

heh ale davam za pravdu obom. Samel tiez dost casto tresne taku vec, ze sa ti hlava zastavi. Ale ten miklov album som pocul, a tiez to bolo dost zle. Tato Biologia ma aspon nejaku ideu a tie skladby niesu az take zle celkovo.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #21 kedy: 06. Jún , 2005, 15:24:23 »

mikla sice hra na 5 nastrojov ale ktovie ako. ja som uz tiez dvakrat fukol do priecnej flauty a vysiel z toho ton. hram na priecnu flautu? :) ale mozno ze fakt vie... samel je naozaj kulturista? ci to bol vtip?
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #22 kedy: 06. Jún , 2005, 16:02:25 »

ja neviem, a ani som nepocul miklov album, a ani si nemylsim ze by sa mi pacil, ale je to sranda ako to tu na slovensku finalisti superstar rozohnili v soubiznisie. mna to tiez udivuje co vyhlasil o tom hrani na nastroje, asi do istej miery aj vie ale povedal by som ze bezcitne. neviem si ho vobec predstavit ako by odohral nieco vazne na kontrabase a neviem co este spominal. ale mozno niekde pod tym hrubym povrchom sa najde cit na nejaku hru, tazko povedat ked sme nevideli nepoculi.
Zaznamenané
Matej
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236


« Odpoveď #23 kedy: 06. Jún , 2005, 20:08:02 »

Metalinda ide stale do vecsich sraciek a Miklov - Projekt Nahoda, je podla mna dobra vec (ked ju beriete trochu s nadhladom a mate radi Punk a oplzle texty :)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 06. Jún , 2005, 21:53:59 »

heh. No inak prave som bol so Samelom. Moc ho netesilo, co sa pisalo dnes v Novom Case. Povedal ze to su uplne vymysli co tam pisali. Nikdy nehovoril ze je kulturista a s Miklom sa stretol ale Mikla bol tak strasne najebany, ze o sebe ani nevedel. A to CD im nekrstil preto, ze do Coyote Ugly (kde sa to konalo) ho nechcu pustit, lebo im tam rozdrbal minule cely bar. Heh ale ved to je Novy Cas, niet sa comu cudovat.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« Odpoveď #25 kedy: 07. Jún , 2005, 18:34:13 »

Stara Metalinda hlavne prve dva albumy boli super aj hudobne aj textovo treti album sa este dal pocuvat ale potom to uz islo len nizsie a nizsie a teraz su niekde na samom spodku. Teda aspon u mna.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 12. December , 2005, 21:17:57 »

No riesime tu hudbu a nie spravanie muzikantov ...ci aj??? ...no mne je to jedno
Mam rad od nich par veci... Zalubena zaba a tak(to si momentalne prerabam do takeho HEAVYku..)
A to nove album...to je blbost.. :silly:
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 12. December , 2005, 22:08:51 »

ved zalubena zaba je heavik ako sa patri.

Ozaj, vcera som videl nejaky klip Drapaka. A bolo to celkom pocuvatelne. Sice strasne pozersky klip, ale je to viac rockove ako cela nova metalinda. Spev je tiez fajn a gitarista tam vcelku slusne solo odpalil.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 13. December , 2005, 11:40:44 »

No je to paradny heavik ...ale ja som to este troska vysperkoval... pracuje sa na tom
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #29 kedy: 13. December , 2005, 20:12:42 »

to astaroth777 : skus nieco nahrat,dovela rad by som si ta vypocul
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.125 sekund, 22 otázok.