Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 15:40:46
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Metalinda  (Prečítané 25104 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 15. December , 2005, 23:59:23 »

No saq furt sa na to chystam, len sa mi to nejak nechce...raz som skusal...ale moja genialna zvukova karta ma nadherny a prenikavy sum .... tak som sa na to radsej vykaslal... Smútim
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 16. December , 2005, 13:07:04 »

Jeziiis!!!!!!
Akurvat som si vsimol, ze uvod z Jana Amosa Dzinoveho nehorazne pripomina uvod z We Got The Right od Helloween!!
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 16. December , 2005, 13:09:14 »

dobree rano stara mama :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #33 kedy: 16. December , 2005, 13:10:09 »

Som dlho nepocuval LinduB)


Ty mi radsej ten reprak najdi!!!!:angry:

Naposledy upravil Altostratus, : 16.12.2005 o 13:10
Zaznamenané

cre0n
nováčik
*
Príspevkov: 40



« Odpoveď #34 kedy: 22. December , 2005, 19:29:14 »

Ono tych vychitaviek od inich interpretov bolo na nosicoch nasich kapeil dost, spomente si na taku Tublatanku-Cakame lepsi cas pripomina mi to nieco od Ironu ale uz neviem presne co tipnem si Only the good die young ak nie tak ma opravte
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #35 kedy: 18. Január , 2006, 19:19:40 »

mne sa paci akurat zalubena zaba. to co robia dnes je proste des:)
inak videl som drapaka a jeho drahu v cool klube,niekedy ked so nemohol zaspat. prislo mi strasne...oni sa fakt nasli.
stoji zato si pozriet ten ich duet:blink:
Zaznamenané

WEIRD THRASH
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 18. Január , 2006, 22:26:22 »

exhumer, ak sa ti paci zalubena zaba, tak sa ti budu pacit minimalne prve dva albumy. Tie su cele v takom heavy duchu..velmi dobre.

nahodou drapakova posledna vec, co som videl v telke bola fajna rockova vec. Som sa az divil. No produkciu to ma slabu, a z musicboxu sa to asi dalej nedostane.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #37 kedy: 19. Január , 2006, 00:16:02 »

metalinda v svojich zaciatkoch hrala presne to, co by rastis oznacil ako priemerny metal. vtedy to hral kazdy, tak to hrali aj oni. nikdy neboli ziadnymi priekopnikmi ani nikto z nich nejakym vyraznym talentom. su rovnako poplatni trendu teraz, tak ako vtedy. vlastne teraz snad este horsie, ked samel citi, ze mu hori pod ritou a vie, ze cely zivot nic ine nerobil a teraz by bez lindy proste zarval od hladu. mali par peknych textov, ktore si sami nenapisali a par podarenych songov. ale pri tom kvante, ktore za svoju existenciu vychrlili, je to vramci teorie pravdepodobnosti uplne pochopitelne.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #38 kedy: 19. Január , 2006, 01:23:20 »

Vo svojich začiatkoch boli medzi najlepšími v heavy u nás, nech si Rastis hovorí, čo chce, to sa im nedá uprieť. Ty si ich Iggy nevidel, ja som bol na niekožkých koncertoch pred X-rokmi.. Odvtedy môžem konfrontovať ich súčasnú tvorbu s minulou a je to grc s prepáčením.
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #39 kedy: 19. Január , 2006, 01:35:23 »

nuz priznavam, ze som ich nevidel v nejakej naozaj starej zostave ale vlastne si pamatam vystupenie na festivale Rocknight 2003, kde vtedy spieval Roman Cief a teda musim povedat, ze lepsieho spevaka som na slovenskych podiach nepocul. vtedy som mal z nich celkom dobry dojem, i ked uz tie \'hity\' co tam prezentovali, ma tak velmi nechytali, nebolo to zle. dnes je to horsie ako zle a mam taky dojem, ze prave preto su tie ich stare veci vyzdvihovane mozno trochu viac, nez si v skutocnosti zasluzia.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #40 kedy: 19. Január , 2006, 01:39:02 »

Pitu, ale vsak ja som nic nehovoril. Ale zhodou okolnosti Iggy celkom moj nazor trafil.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #41 kedy: 19. Január , 2006, 01:43:54 »

Tie ich staré veci nie sú vyzdvihované nezaslúžene, lebo aj keby som nechcel, musím uznať, že na slovenské pomery hrali naozaj dobre. Nech si Rastis hovorí, čo chce, musí to uznať. Aj tie dosky sú nahraté fajn.
 Alebo ich potom nevidel vo svojich mladých rokoch hrať a iné kapely tiež nie.
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #42 kedy: 19. Január , 2006, 02:11:21 »

Mne sa tiez pacili ich stare veci a ozaj mi to nejde do hlavy-tie prudke zmeny v kazdom smere.Fakt neviem co si o tom mysliet,ked sa tam mohlo udiat 1000 roznych veci....
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #43 kedy: 19. Január , 2006, 09:44:23 »

Podla mna jednoducho neodhadli trend. Proste si povedali, ze hard rock je uz out a treba sa udrzat in. Tak presli na pop a vtedy mozno neodhadli, ze hitparadovy popik nema takych skalnych fanusikov ako rock. Navyse, rockova kapela, ktora sice preda nejake to CD a zaplni nejaku tu halu sa ovela tazsie predava ako hitparadovi ostrihani chlapci. Myslim tym hlavne bulvarne media a TV. Z normalneho rockera slovensku \"celebritu\" neurobite. Viete si predstavit Vadima, alebo vílu Chodelku ako hosta v nejakej relacii TV Markiza? To ovela lahsie sa predavaju usmievavi ostrihani fesaci.
     No a do toho sa pridali problemy okolo Drapaka a potom aj okolo Ciefa. Odisiel Gasparik a tak...vsetko naraz

BTW Palo Drapak bol svojho casu velmi slusny spevak. Aspon mam taky dojem...Amos Dzinovy, alebo minule som pocul Deti Odpustite Nam...dost dobry Dickinson


Len na doplnenie...videli ste niekto ten klip, kde Samel hra na plazi a okolo neho tancuju take stetule? Je to strasny pokus o latinu a podla mna to ilustruje fakt, ako sa Metalinda (citaj Peter Samel) snazi chytit takmer kazdeho trendu, ktory zachyti. Mozno ma pravdu Iggy, ze aj ked hrali rock to bolo tak, ale je nutne dodat, ze ho hrali ovela lepse, pretoze podla mna to bolo uprimnejsie

Naposledy upravil Altostratus, : 20.01.2006 o 17:32
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #44 kedy: 19. Január , 2006, 11:12:14 »

to hej, drapak vedel.
No ja mam vsetky albumy a mozem skonstatovat,ze sa mi paci ich tvorba az po rok 2000, potom to uz zacal byt popik....pravda, ze na kazdom albume sa najdu lalala hovadiny so stupidnym textom ala \"prachy, amerika, hole baby\", ale budis..prve 2-4 su super veci.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.