Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 05:46:59
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Metalinda  (Prečítané 25148 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #45 kedy: 20. Január , 2006, 13:18:03 »

Suhlasim s Altostratusom.
Zaznamenané

Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 20. Január , 2006, 14:29:29 »

mne sa hlavne rataju klipy s dovolenky...  idu na dovolenku vezmu kameru a natocia hocico a potom postrihaju klip..  mat ich moznosti a love tak s tym inak zaobchadzam :silly:
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #47 kedy: 05. Máj , 2007, 13:54:42 »

Zhodou okolnosti som zabludil na starsie diskusie o Metalinde a Drapakovi. Nahodou som sa podielal na produkcii kritizovanych Palovych pocinov,tak mi neda nezareagovat. Pred tromi rokmi mi Palo dodal do BB niekolko demacov so spanielkou a vo svahilstine,aby som mu zaranzoval a vyprodukoval album. Od zaciatku mal nevyvratitelnu predstavu o nejakom "modernom"albume s uletmi do inych stylov....nie je cas opisovat genezu....Vysledok kompromisu vydal na CD Pra-Bra,v podstate party-album,na ktory nik z Palovych byvalych posluchacov necakal a ako sa ukazalo,ani nebol zvedavy. Duet s manzelkou Janette povazujem skor za symbolicky akt znovunajdenia spolocnej cesty protagonistov,ktory ma vypovednu hodnotu hlavne pre nich.Z odstupom casu mi na albume vadia najma prvoplanove texty,potom tiez znacne maskovanie gitar pod roznymi synth. a nesurodost piesni. Z mojej remeselnej stranky vycitky svedomia nemam,na albume sa podielalo viac vybornych hudobnikov a vokalistov(napr.mlady akordeonista Miso Cervienka-laureat niekolkych svetovych sutazi, Maros Libic-vyborny saxofonista a spevak atd.)
Na ilustraciu do rubriky "ukazky/nahravky clenov fora"prikladam jeden rockovejsi song,ktory mal asi na mysli IMBUS v prispevku spred roka, odporucam vydrzat po solo,ktore hra Laco Rostar z Brezna-dalsi borec ktory to vie odpalit od podlahy,v civile majitel malej plynarskej firmy...
Zaznamenané
Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #48 kedy: 05. Máj , 2007, 19:19:28 »

http://forum.gitaristi.sk/index.php?action=dlattach;topic=61808.0;attach=1829
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 06. Máj , 2007, 03:21:17 »

no niesom si isty, ze je to ten song, ktory som ja videl raz v telke. Mne sa mari, ze to bol rockovejsi song, kde dominovala gitara cely cas a potom gitarista odpalil solo. Klip sa odohraval na nejakej vacsej betonovej ploche (parkovisko?) a gitarista tam potom pozersky soloval na nejakej skale :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
ANTISOCIAL6661
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127


Alex6661


« Odpoveď #50 kedy: 10. Máj , 2009, 07:13:07 »

Cela Metalinda je pre mna od jej zaciatkov dodnes prikladom pozerstva.Ked u nas frci metal,sme velky metalisti,ked rap,aj zarapujeme....no na grc!Taka Tublatanka si vzdy udrzala svoj rockovy naboj,aj ked rock u nas od 1990-...prevalcovali kadejake Musicboxy,MTV,atd.Misko Kovalcik je super gitrista,aj fajn clovek,skoda ze zacal s touto pseudorockovou "kapelou",dnes mohol byt inde...
Zaznamenané

ESP Eclipse II SW,Boss GT 10,,Marshall JCM 900 4100,Marshall 1960 AB,Ibanez western,Monster cable rock
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #51 kedy: 16. December , 2017, 19:41:53 »



 Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #52 kedy: 16. December , 2017, 19:45:21 »

super su aj komentare pod videom.. pici to je skvost toto, neni niekde napisane kolko eurofondov sme na to obetovali? niekedy to stoji takto aj 100 000 eur
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #53 kedy: 17. December , 2017, 00:25:26 »

dobre spevaka splasili
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #54 kedy: 17. December , 2017, 12:34:22 »

henten gaylord?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #55 kedy: 17. December , 2017, 12:37:06 »

Arzen Revival
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #56 kedy: 17. December , 2017, 12:59:38 »

polovica zaberov pohlad na Rakusko. viac, ako dvoch clenov nemaju ?
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #57 kedy: 17. December , 2017, 15:40:56 »

Where's Palo?  Fuuha zíram
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #58 kedy: 17. December , 2017, 15:53:35 »

Palo Drapak neni v metalinde poslednych aspon 15 tisic rokov  Bavím sa skvele uz je to cele o Samelovi, to je tiez riadny pripad
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #59 kedy: 03. December , 2020, 20:08:02 »



 Som metlak
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.