Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 20:34:05
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Alone,Metropolis - 8.11.2007 Košice–Ges Klub  (Prečítané 8550 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« kedy: 09. November , 2007, 10:06:30 »

alone - hrali taky poprock, hudba do radia, ale hrali dost slusne, gitarista bol namakany, zvuk mali tiez celkom ok,  mne sa najviac pacil bubonista - dobre buchal a vseobecne mali bicie dost dobry zvuk..
najvacsia sradna bola, ked ku koncu ich vystupenia venovali jednu skladbu metropolisu, pred podiom uplne prazdno a k podiu sa dotrepali chalani z metropolisu a zacali tam skakat :-)
no a kedze som uplatnoval svoju uchylku tak napisem aspon nejake zbezne info o geare co som vykecal a vypozoroval:
basak mal nejaky peavey aparat, 4x10 a 1x15 bednu a basa fender jazzbass s javorovym hmatnikom
gitarista rasto - tusim nejaka ESPcka hamettoidny tvar (humbac a singel ak som dobre videl), hlava engl fireball, v racku korg ladicka, fx processor bol tc g-major

metropolis - no comment! :-) jednoznacne rulovali, komunikacia s publikom (aj ked malym) bola skvela, konecne nejaka kapela co ma dokazala nejako rozhybat :-) aj ked neviem ako ti trtkovia vzadu co vysedavali, ci prisli dole na "tanecny parket" :-D alebo tam cucali jak sracky...v predu bolo fasa :-) zvuk bol fasa, jimi bol fasa, fsetci sa tam mali fasa :-D len skoda, ze hrali len cca hodku a nezahrali voodoo, aj ked sme im tam kricali, ze ju chceme :-D po koncerte som sa na to pytal jimiho tak mi vravel, ze to nemali v masine, z ktorej pustali sample. preto to nehrali..
gear:
jimi - ibanezacka sedmicka, marshall jcm 900 fullstack, v racku vysielacka, tc g-major, na zemi nejaky wah tusim a midi pedal behringer fcb1010
noro - prs custom 22, najvyssi model - cize zlaty HW, tremolo, birds inlay, spominal mi cosi o nejakom africkom dreve, mozno hovoril o mahagone, pretoze top mi pripadal ako velmi pekny quilted maple. inac velmi pekne sracovany nastroj, lahsi oproti prs maccarthy s celopalisandrovym krkom (majove prso), ktoru som mal tiez moznost opacit. ale tuto som si len obzrel - odmietni ked sa ti niekto sam ponukne, ze pod si obzriet prs custom za 100 papierov :-D, na zabrnkanie nebol cas. ale na omak mi priesiel lepsi celopalisandrovy krk s tenkym matnym nitrolakom, tam bolo normalne citit pory dreva a posobilo to tak "osobnejsie", nieco podobne mam aj na tom svojom exploreri robenom (kiez by som ho chcel uz dokoncit :-D). no ale dost o gitare..aparatom podobne ako jimi - marshall jcm900 fullstack, g-major v racku, tusim aj vysielacka, na zemi behringer midi pedal
mr lado - unho ma odzaciatku vystupenia metropolisu zaujal zvuk, ktory bol bohovsky a do takejto muziky maximalne sa hodiaci. prierazna, pevna valiaca sa stena, parada...byt basakom tak som vlhky :-) hral na ibanez K5 base, aparat peavey (nie jeho, zrejme basaka z alone), este mi hovoril cosi o tech21 sansamp rbi preampe..
u rada (spevaka) som si vsimol na zemi nejaky digitech VX400 multiefekt..
po koncerte sa dalo s chalanmi pokecat, povypytovat, pofotit, vydrankat autogramy...
pablo woozy (tiez clen tohto fora) vyfasoval este pocas koncertu od nora trsatko vdaka mikine radioactivity, z ktorej boli aj samotni clenovia zaskoceni, ze ju niekto ma a po koncerte vyfasoval aj triko voodoo, vraj by som vyfasoval aj ja, ale odhalili, ze to triko, ktore mam, s motivom podobny tej pablovej mikine, nema s metropolisom nic spolocne :-D mohol som skusit vytiahnut svoj met ninja star privesok, co nosim na krku, ze 4xM ako metropolis :-D
jimiho som sa este popytal na nove songy, pretoze na koncerte odzneli dve (tusim) mne nezname skladby. tak mi povedal, ze skusaju nejake nove veci. pytal som sa aj na novy album. tak, ze teraz budu superrstaristi, potom pojdu na snuru s desmodom a snad v septembri by daco mohlo byt..

koncertik velmi vydareny, zvuk bol velmi fajn, len skoda, ze nebolo viac ludi..

nejake foto alebo video z mobilu uploadne mozno pablo
http://fotoalbumy.azet.sk/styrioci/alone-metropolis-8-11-2007-kosice-ges/?i9=df366a9c9a74
fotky su z mobilu tak sorry za blbu kvalitu...
« Posledná zmena: 13. November , 2007, 17:40:41 od styrioci » Zaznamenané
majky
okukávač

Príspevkov: 4

I am rock'n'roll


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 09. November , 2007, 10:33:49 »

Ja len poznamocku ze gitarista z Alone Rasto je niekdajsi clen kapely Gladiator, kde hral v rokoch cca 97 - 01 a momentalne ho tiez mozeme podobne ako Jimmyho vidiet v Superstar
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 09. November , 2007, 11:07:19 »

ach jo.. to by som si kukol... inak.. tym africkym drevom co si spominal myslel asi bubingu.. nieco na styl africkej hrusky.. ma to asi najkrajsiu kresbu dreva co som kedy videl.. mnami.. ne jak tie nase gastanoidne preglejky..
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #3 kedy: 09. November , 2007, 11:46:08 »

ach jo.. to by som si kukol... inak.. tym africkym drevom co si spominal myslel asi bubingu.. nieco na styl africkej hrusky.. ma to asi najkrajsiu kresbu dreva co som kedy videl.. mnami.. ne jak tie nase gastanoidne preglejky..
neviem, moze byt, ale viac ako bubingu mi to pripominalo ten quilted maple...
Zaznamenané
obsidian.sk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 09. November , 2007, 12:36:55 »

Koncert v GES klube bol skvely. Tvorbu Alone a Metropolisu som vobec nepoznal (az na ukazky na webe Metropolisu). Co sa tyka hudby Alone tak to nie je moj styl, ale nazivo zneli velmi dobre, zaujimavo. Pri zvukovej skuske ma uputal gitarista s ESP-ckom. Zvuk aj hra sa mi pacili. A kedze mam mizernu pamat na tvare tak som ho v okuliaroch nespoznal. Ked si ich dal dole tak bolo vsetko jasne - Rasto Toman (ako majky poznamenal), gitarista zo starsej ery Gladiatoru.

Metropolis to odpalili poriadne. Aj s neznalostou skladieb sa dalo na ne pekne chytat. Musim vyzdvihnut komunikaciu spevaka s publikom. Bola ukazkova. Zvysovala znacnou mierou celkovy dojem z vystupenia. Po instrumentalnej stranke sa neda nic vytknut, hralo im to jedna basen.

Celkom sa mi pacilo aj zaradenie a vystupovanie moderatora na vyplnenie prestavky medzi vystupeniami kapiel. Pobavilo.

Minusom bola len mizerna ucast ludi.

Co sa tyka mnozstva ludi pred podiom a na sedackach tak je to individualne. Kazdy vnima koncert svojsky. Niekto sa pride vyblaznit, niekto pocuvat a niekto ho berie ako kulisu. Zo svojho pohladu to vnimam tak, ze bez ludi pred podiom sa vytraca dost velke mnozstvo energie koncertu a tak sa radsej pridavam k nim. A navyse set Metropolisu ma strhol takze sa nedalo ostat "necinnym" :)
Zaznamenané

Ibanez RG321MH-RB
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #5 kedy: 09. November , 2007, 13:36:14 »

obsidian: aj ty si bol? dalo sa ta nejako spoznat? ja som bol taky trtko uplne vpredu pred radom (spevak), svetle nohavice, tmavomodre triko :)

a metropolis sa nedal odstat/odsediet, ked som sa uz aj ja hybal tak to je co povedat ha ha ha okrem metropolisu to so mnou dokazali spravit len dve kapely, na ktorych som bol - slipknot a metallica Beeee
« Posledná zmena: 09. November , 2007, 13:38:58 od styrioci » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 09. November , 2007, 14:02:56 »

obsidian: aj ty si bol? dalo sa ta nejako spoznat? ja som bol taky trtko uplne vpredu pred radom (spevak), svetle nohavice, tmavomodre triko :)

Ty si tam vpredu trkal? So svojim explorerom Custom? To mi prpomina, ci si nebol aj na koncerte v Jumbe kedysi na Rockbitch :-) ... just joking

Inak ked sa vyberu niekedy ku nam hore na Spis, tak pojdem aj ja. Zaujimave, ze na to kolko malo je tu koncertov, tak ked uz je, tak stoji za to... Fermata, Psi vojaci, Slize...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #7 kedy: 09. November , 2007, 14:05:20 »

Ty si tam vpredu trkal? So svojim explorerom Custom? To mi prpomina, ci si nebol aj na koncerte v Jumbe kedysi na Rockbitch :-) ... just joking

Inak ked sa vyberu niekedy ku nam hore na Spis, tak pojdem aj ja. Zaujimave, ze na to kolko malo je tu koncertov, tak ked uz je, tak stoji za to... Fermata, Psi vojaci, Slize...

Už boli pred nedávnom poblízku. V Starej Lubovni. Si mohol ist tam.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #8 kedy: 09. November , 2007, 14:18:13 »

spyros: na ten rockbitch by som sa isiel pozriet  Beeee ale asi si si splietol podstatne meno so slovesom...
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 09. November , 2007, 15:36:19 »

Už boli pred nedávnom poblízku. V Starej Lubovni. Si mohol ist tam.

To je v Polsku?  Som frajer

Ale pozriet by som isiel, ze co by dali, ci skor Mlyny a pdobne popiky alebo skor na rockovu temu Voodoo.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #10 kedy: 09. November , 2007, 17:39:37 »

To je v Polsku?  Som frajer

Ale pozriet by som isiel, ze co by dali, ci skor Mlyny a pdobne popiky alebo skor na rockovu temu Voodoo.


v KE voodoo nedali, nemali to v masine, skoda...ale aj tak bol celkom masaker Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #11 kedy: 10. November , 2007, 15:38:16 »

pridane fotky Zdravíčko
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 10. November , 2007, 17:42:50 »

boli tam vobec NEJAKI ludia? ja tam nikoho nevidim Žmurk
azet logo je najlepsie :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #13 kedy: 10. November , 2007, 17:52:59 »

boli tam vobec NEJAKI ludia? ja tam nikoho nevidim Žmurk
azet logo je najlepsie :)
ten azet som nepochopil..

bolo dost malo ludi..pocas alone ludia vysedavali vzadu "na tribune" a jediny rozruch pod podiom spravili chalani z metropolisu. ked zacal hrat metropolis tak sa to pod podiom zaplnilo, ale aj tak slabota, velmi malo ludi bolo Smútim ich skoda...
« Posledná zmena: 10. November , 2007, 17:53:46 od styrioci » Zaznamenané
zde.vra
nováčik
*
Príspevkov: 32


« Odpoveď #14 kedy: 13. November , 2007, 13:09:47 »

ten azet som nepochopil..

Premaz si cookies(alebo sa odhlas z azetu) a pochopis :) Azet fotoalbum potrebuje mat nejaku tu session vytvorenu, inac sa zobrazi azet logo :)
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.