Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 12:03:38
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Alone,Metropolis - 8.11.2007 Košice–Ges Klub  (Prečítané 8552 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #15 kedy: 13. November , 2007, 17:42:46 »

kua.. No hanbím sa..

ok, fotky som dal prec z prispevku a hodil som link na album, uz by to malo byt prezeratelne...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #16 kedy: 15. November , 2007, 14:18:11 »

tak a este jedna fotecka...ako spravne poznamenal pablo tak to sa netvarime blbo, ale bolo tam zle svetlo  Bavím sa skvele
zlava: ja, jimi, pablo


* DSC00434.JPG (19.36 KB, 320x240 - prehliadnuté 343 krát.)
« Posledná zmena: 17. November , 2007, 18:36:06 od styrioci » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #17 kedy: 15. November , 2007, 17:38:52 »

v tom zlom svetle sa trochu podobas na Altostrata
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #18 kedy: 16. November , 2007, 09:19:58 »

hej, tiez som si vsimol. inak jake ucho  Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #19 kedy: 17. November , 2007, 12:43:43 »

Nazdar, nebudem zakladat novu temu, ked ide o rovnaky koncert, len v inom meste (Prievidza), uz dlho som sa nan tesil, vlastne som kvoli nemu prisiel z Brna na vikend dom. Zazitkov z koncertu mam viac, zaciatok ma vobec neoslovil, tym myslim skupinu Alone a toho chlapika v bielej siltovke, vela kecal, a ani neviem kto to bol Nezahrávaj sa ... Nevravim, ze Alone hrali zle, alebo tak, len to nie je moj styl, inak to bolo kvalitne vystupenie na urovni a myslim, ze si ziskali aj publikum, zvuk tiez v pohode  :) , no potom prisiel Jimi, a ako som mu po koncerte slubil, tak aj pisem pozitivnu "recenziu" na ich vystupenie. Hned od zaciatku sa da povedat, ze kapela mala gule, proste to valili do nas a my sme vsetci boli len radi  Som frajer , zvuk bol v poriadku, malo to stavu, zazneli hity z prveho albumu, radost mi urobilo hlavne Fly a Owce, to su pecky proste  Som metlak bohuzial bolo pomenej veci z Voodoo, ale aspon sa mozeme tesit na dalsiu tour, kde ich zahraju snad viac :) ... Dokonca par ludi z publika sa odviazalo ( Floydak  ha ha ha ), tak aj atmosfera bola hned lepsia. Trochu ma mrzi, ze pri solach bolo trochu slabsie pocut Jimiho, ale dalo sa to prepacit, inak som cakal, ze aj medzi pesnickami, alebo v nich da solo aj bubenik, alebo jimi... trochu frajeriny pre divaka  Je to frajer , nevadi, este raz vravim, ze koncert uplne po prdeli, priznam sa, ze ked som prisiel v noci domov, este som si zahral hodinku na gitare, Jimi je inspiracia  Bravooo ... tak sa tesim, kedy ich zase uvidim, a dufam, ze bude viac podobne dobrych koncertov  Zdravíčko
Zaznamenané

... all life is future to past ...
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #20 kedy: 17. November , 2007, 14:46:00 »

cafte  Zdravíčko nooo pridam aj ja svoje dojmy teda sem:) bolo to vyyyborne. no co sa tyka Alone tak tu budem suhlasit s kruspem,predsa len kvoli nim som tam ani az tak neprisiel  No hanbím sa.. aaa pocuvam toho aj zanrovo celkom dost, ale hento nie je moj styl..ale inac hrat vedia a ono na koncerte sa to pocuvat v pohode dalo, doma by som si to nepustil. Okrem toho ved viete ked ste smadny sa napijete a potom aj taky Alone nie je zly.. ha ha ha
heh cez prestavku bola nejaka kvazisutaz o tricko goral ktore som vyhral  Bravooo dakujem, odpovedal som na nejake otazky ohladom metropolisu, kde som si sice na mena clenov skupiny spomenul iba na Jimiho a ostatnych som pomenoval Bubenik, Basak a Spevak, ale bolo mi odpustene a tricko som dostal:D...
samotny koncert bol skvely, ja som sa vpredu medzi babami velmi dobre bavil:D...zahrali super, malo to gule, jimi straasne daval (aj ked vzdy sa da viac  Bavím sa skvele) diky za brnkatko ktore som si pred pridavkom od teba vypytal heh...(ako moze niekto hrat s 3mm trsom?  ?§!. ) ale evidentne sa to da  Popiskujem si
celkove hodnotenie veeelmi dobre a davno som sa tak dobre nebavil, uucast bola taka..no podla mna trochu poslabsia ale predsa len v tychto krajoch nie ste velmi znami...takze taak..
keep on playing  Na zdravie!
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.