Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 20:24:02
Strán: 1 [2] 3 4 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175360 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #15 kedy: 23. November , 2007, 15:15:44 »

a kto to je?? ten steve vai? Na zdravie!
Zaznamenané

5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #16 kedy: 23. November , 2007, 16:18:44 »

mne sa lubi Tender Surender, ta skladba je od Vaia (IMHO  ha ha ha ) pre mna vrchol jeho hry. To solo je IMHO jedno z najlespich rockovych vobec.

Podla mna vrcholna skladba (VRCHOL!! umelecky a celkovo vyznamovy) je "For The Love of God".

Mario Bross, to je taky skor ofunec ako clovek gitarista :)
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #17 kedy: 23. November , 2007, 16:27:20 »

Podla mna vrcholna skladba (VRCHOL!! umelecky a celkovo vyznamovy) je "For The Love of God".
ta je dobra, ta sa aj mne paci.. a to moc na týchto guitar heroes nie som..  :)
Zaznamenané

FALLGRAPP
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 23. November , 2007, 17:10:46 »

Podla mna vrcholna skladba (VRCHOL!! umelecky a celkovo vyznamovy) je "For The Love of God".

Mario Bross, to je taky skor ofunec ako clovek gitarista :)

Moze byt aj ta, ale nejako mi po case zacala liezt na nervy, Tender Surrender ma uz drzi taaaak dlho.
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 23. November , 2007, 19:21:04 »

Vai ked hra svoje skladby,tak vidiet,ze v tom je kus z neho sameho..v tych skladbach. Aj na svojej stranke mal take clanky,ako  sklada a je to velmi zaujimave citanie. On je celkovo dost taky duchovny guru,berie to v sirsich suvislostiach,sklada dusou. Mozno to cele iba hra,to uz neviem povedat,kedze ho osobne nepoznam,ale aj tak mu to zereeem  :) Je to uplny protipol tych stupnicovych onanistov,ktori sa snazia hrat co najrychlejsie arpeggia a podobne a je to ako keby to hral robot bez srdca. On ked hra,tak hra celou svojou osobnostou,nie len paprcami.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 24. November , 2007, 13:14:39 od vlado hudec » Zaznamenané
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #20 kedy: 24. November , 2007, 12:05:49 »

pekne si to napísal :)
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 24. November , 2007, 12:30:09 »

Naozaj si to pekne napisal, ale prave pri Vaiovi mam dost casto pocit, ze tie niektore behy su uz co sa tej danej skladby tyka, trochu preexponovane. Nevadi mi to tak ako u inych gitaristoch, ale niekedy to naozaj prehana.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 24. November , 2007, 12:35:44 »

Naozaj si to pekne napisal, ale prave pri Vaiovi mam dost casto pocit, ze tie niektore behy su uz co sa tej danej skladby tyka, trochu preexponovane. Nevadi mi to tak ako u inych gitaristoch, ale niekedy to naozaj prehana.
Mozno mas pravdu, ja to nazyvam "nemelodicke odvecaky".  :)
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 24. November , 2007, 13:17:27 »

Naozaj si to pekne napisal, ale prave pri Vaiovi mam dost casto pocit, ze tie niektore behy su uz co sa tej danej skladby tyka, trochu preexponovane. Nevadi mi to tak ako u inych gitaristoch, ale niekedy to naozaj prehana.

neviem,co myslis slovom preexponovane..mne vela jeho skladieb pride dost "zhulenych",cize prilis komplikovanych pre moje usi a nepacia sa mi,ale to nemeni nic na mojom nazore,ze on je do tej hudby ponoreny ovela hlbsie,nie je len na povrchu.
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 24. November , 2007, 13:18:39 »

Ze niekedy menej je viac. Popiskujem si
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #25 kedy: 24. November , 2007, 18:13:23 »

áno jeho hudba je občas trocha ťažká na počúvanie veľa trikov a fint používa pri hraní takže ho treba popri tom aj sledovať ako hrá lebo len počuť je to o hovne. Zrejme chcel ukázať, ako všelijako sa dá na gitare hrať. Napríklad používanie spätnej väzby hranie prsteňom, jazykom, nohami ale furt to nemá na Kirka Hammetta ktorý hral zadkom.  Bavím sa skvele Raz ma zaujalo ako Vai vibrato páčku stlačil natoľko, že struny boli úplne voľné. Len bojím sa to spraviť na svojej, aby som nevylomil kobylku
Som rád, že ste sa tak rozpísali do tejto témy
Zaznamenané
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #26 kedy: 26. November , 2007, 09:34:00 »

RockBassist, aku mas gitaru? Ja som to na mojej Ibanez RG550 robil a bez problemov.

To preexponovanie... moze to byt subjektivny pocit, ked uz posluchac nestiha. Nie vzdy je clovek naladeny pocuvat tazku (vaznu, nie jednoduchu) hudbu. Potom to moze clovek vnimat ,ze je tam toho vela navyse.
Ale ako som pisal, mam pocit ,ze aj Vai ma niektore skladby take riadne gitarove exhibition nahanacky ,ktore uz nemusim.
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 26. November , 2007, 10:45:55 »

Nemyslim, ze by som nestihal. Je to skor, to druhe co si napisal.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #28 kedy: 26. November , 2007, 11:34:11 »

midnightstranger, ano ,ale aj niektore skladby co povazujem za vyborne ,nie vzdy dokazem stravit a pocuvat.
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 26. November , 2007, 12:46:22 »

toto je Vaiova stara skladba,ja ju poznam z pocutia uz dlho,ale relativne nedavno som zistil,ze je to Vai :)..takychto veci,keby mal viac,nebolo by zle  Žmurk

inak klip je dost zabavny  Bavím sa skvele

Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.