Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Apríl , 2024, 17:15:50
Strán: 1 ... 48 49 [50] 51 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175341 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #735 kedy: 15. Máj , 2014, 08:39:25 »

super video, For the Love Of God - krásna skladba, super zahratá. Obdivujem Vaia, skvelý hudobník a skladateľ, perfektný človek, obrovská inšpirácia. na koncerte som síce nebol, lebo som ho videl rok dva dozadu a je to viacmenej rovnaký program. Určite by som išiel ak vydá nejakú novú zaujímavú dosku, čo sa určite stane.  Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #736 kedy: 23. Júl , 2016, 05:50:36 »

Modern Primitive novy album veruže nie márny . . .  velmo sa mi to ani nechcelo pocuvat ale fasa fasa
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #737 kedy: 23. Júl , 2016, 23:57:57 »



Videli ste? Pozrel som si to cele, aj ostatne casti. Celkom zaujimave videjka, dost naucne, ale skoda tych falosnych tonov, to je nieco neuveritelne zle... Cela ta vyjebaneza mu neladi a bendy tiez. Nerozumiem. Aj ked pri takom mene to nema zmysel riesit.  Zdravíčko

 Na zdravie!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #738 kedy: 24. Júl , 2016, 00:24:33 »

o com tam vlastne rozpraval ? ja som cely cas kukal na tie prazce, to vyzera jak keby zabudol gitaru v techto hicoch na zadnej sedacke v aute. no a potom zacal hrat, kukam, ze ma prazce uz zase rovne a fakt ze tam zacal zadierat hojne falesne, tak som to cely zmateny vypol  No hanbím sa..
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #739 kedy: 24. Júl , 2016, 00:37:14 »

o com tam vlastne rozpraval ? ja som cely cas kukal na tie prazce, to vyzera jak keby zabudol gitaru v techto hicoch na zadnej sedacke v aute. no a potom zacal hrat, kukam, ze ma prazce uz zase rovne a fakt ze tam zacal zadierat hojne falesne, tak som to cely zmateny vypol  No hanbím sa..
Rozprava o tom, ze Gibson za 6 litrov hra do zvukovky podobne jak jeho ibazecma.
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #740 kedy: 24. Júl , 2016, 05:44:39 »

vyborne videjko... 
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #741 kedy: 24. Júl , 2016, 11:04:52 »

.... Aj ked pri takom mene to nema zmysel riesit.  Zdravíčko

 Na zdravie!

praveze to ma zmysel riesit pri takychto menach, lebo ked uz prave tieto mena hraju falosne (aj ked je to len nezavazne videjko), tak potom co uz je ten pilier etalonu moderneho elektrickeho gitaristu ?  Popiskujem si

Modern Primitive novy album veruže nie márny . . .  velmo sa mi to ani nechcelo pocuvat ale fasa fasa

idem to opacit, som zvedavy...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #742 kedy: 24. Júl , 2016, 11:09:35 »

Vai bol inak vzdy falosny, "pod tonom". Mam pocit, ze aj na doskach.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #743 kedy: 24. Júl , 2016, 11:31:28 »

ja som to vzdy bral tak, ze on ladi a dotahuje velmi rafinovane :) uplne najlepsi bol v tom este ako mladucky u Franka Zappu, tam to tak okato tahalo usi, ze bolo uplne jasne, ze to je naschval :)

4:48

Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #744 kedy: 24. Júl , 2016, 11:50:38 »

predtim si musite dat jeho bending lekci Žmurk

Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #745 kedy: 24. Júl , 2016, 12:28:05 »

ano on to cele ponima ako spev cez gitaru a to je dobre. pri samotnom speve odpadavaju vsetky tie gitarove srandy ze gitara ma rozostupy po exaktnych poltonoch a podobne... cize on hlada volnost, podobne ako v indickej muzike, kde su ladene veci cez stvrtony a bohvie ako inak v inych typoch muziky..  menej to cloveka limituje asi aj a v jeho pripade je to sucast prejavu zrejme
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #746 kedy: 24. Júl , 2016, 12:44:32 »

ja teda FTLOG moc  rad nemam (predevsim kvuli tomu agro doprovodu), ale narocne je to jak prase, coz se naplno ukaze az to nekdo misto chytrackych pindu zkusi opravdu slusne zahrat. A vzdycky se musim od srdce zasmat, jak ruzni znalci vykladaji, ze moderni kytaristi nemaji zadny feeling...

« Posledná zmena: 24. Júl , 2016, 12:45:13 od hyenik » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #747 kedy: 24. Júl , 2016, 20:06:29 »

Modern Primitive novy album veruže nie márny . . .  velmo sa mi to ani nechcelo pocuvat ale fasa fasa
Modern primitive nie je "novy" album, je to sice nahrate teraz ako bonus k 25. vyrociu Passion and warfare, ale je to muzika ktora vznikla medzi Flex-able a PAW (hlavne s kapelou The Classified).
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #748 kedy: 24. Júl , 2016, 20:17:58 »

Modern primitive nie je "novy" album, je to sice nahrate teraz ako bonus k 25. vyrociu Passion and warfare, ale je to muzika ktora vznikla medzi Flex-able a PAW (hlavne s kapelou The Classified).

to vselico vysvetluje. pretoze ja som po vypocuti zostal milo prekvapeny, ze predsa len v nom je este kopec invencie, ze je to sice taky navrat k zaciatkom, ale velmi sviezi navrat. tu ho mas  Ja som čert..

uz prva negitarovka Bop! je velky kus ! :)
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #749 kedy: 24. Júl , 2016, 20:43:05 »

ja jsem sice pomerne velky vaiofan, ale po poslechu Modern Primitive jsem rad ze jeho invence dospela do poslouchatelnejsi podoby :)
jinak v tech linkovanych videiich je super prihoda, jak zrovna jemu Ozzy vysvetloval, ze ma hrat nejake zajimave kytarove party a ne jenom akordy za sebou :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 48 49 [50] 51 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 22 otázok.