Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 12:36:07
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175637 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #255 kedy: 10. Marec , 2010, 23:57:53 »

Ako..nic v zlom, ale niekedy mi pripada ako Paviel R.  Bavím sa skvele

Ako ... nic v zlom, ale je to jeden z najlepsich rockovych gitaristov na svete :).

Kaslat na image, spravil kopu dobrej muziky a hned ako som videl to video som dostal chut si pustit Passion & warfare co je podla mna najlepsi gitarovy instrumentalny album vsetkych dob a pochybujem ze to niekto niekedy prekona  Zdravíčko
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #256 kedy: 11. Marec , 2010, 00:04:02 »

a na rozdiel od vyssie spomenuteho ukrajinskeho kadernika je to velky a skromny clovek, co sa drzi pri zemi, ze tomu clovek az neveri.
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
MMM
Hosť
« Odpoveď #257 kedy: 11. Marec , 2010, 00:06:41 »

Ako ... nic v zlom, ale je to jeden z najlepsich rockovych gitaristov na svete :).

Kaslat na image, spravil kopu dobrej muziky a hned ako som videl to video som dostal chut si pustit Passion & warfare co je podla mna najlepsi gitarovy instrumentalny album vsetkych dob a pochybujem ze to niekto niekedy prekona  Zdravíčko


Ale ved v poriadku, ja som ho len na tom videu tak vnimal, to je vsetko. Samozrejme ze je to jeden z najlepsich, aj ked, ja teda jeho hudbu az tak nemusim..

Kazdy lubi nieco ine, jeden holky, druhy vdolky .. :)
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #258 kedy: 11. Marec , 2010, 01:31:30 »

kokos jemu vbytahuju vrasky lebo čo ?§!. Bavím sa skvele

V juni bude mat padesatku, na taky vek vyzera slusne. Skoro ako Habera.  Na zdravie!
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #259 kedy: 11. Marec , 2010, 01:45:54 »

Ale Satros je este starsi, tak to by som donho nepovedal.  Zdravíčko
Zaznamenané
Bruthal guitar man
nováčik
*
Príspevkov: 42



« Odpoveď #260 kedy: 11. Marec , 2010, 08:56:38 »

steve vai je ten klaun s gitarou?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Aj napriek uletenému avataru som citlivý gitarista :)
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #261 kedy: 11. Marec , 2010, 09:07:52 »

steve vai je ten klaun s gitarou?  Bavím sa skvele

Nie, to je ten "bruthal guitar man"  Bavím sa skvele
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #262 kedy: 11. Marec , 2010, 09:30:06 »

... som dostal chut si pustit Passion & warfare co je podla mna najlepsi gitarovy instrumentalny album vsetkych dob a pochybujem ze to niekto niekedy prekona  Zdravíčko

no tak to som zvedavy,  idem si to hned dat a napisem odborny posudok  Popiskujem si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #263 kedy: 11. Marec , 2010, 10:56:11 »

no tak to som zvedavy,  idem si to hned dat a napisem odborny posudok  Popiskujem si

suhlasim so Semishom - kopec dovtedy neopocuvanych postupov a melodii, kopec neokukanych forikov, a k tomu samozrejme dokonala produkcia.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #264 kedy: 11. Marec , 2010, 10:59:10 »

toto je ten steve vai vaughan?
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #265 kedy: 11. Marec , 2010, 13:08:48 »

mozno ste uz videli. celkom vtipne video. ashhole :D
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #266 kedy: 11. Marec , 2010, 13:18:23 »

suhlasim so Semishom - kopec dovtedy neopocuvanych postupov a melodii, kopec neokukanych forikov, a k tomu samozrejme dokonala produkcia.
...so si teda tiež pustil to CD, ale   len technika, predvadzačky,fintičky,kokafonia zvukov, ... v roku 1990 povedzme že " niečo iné,može byt",ale teraz ?  pre mna  pasééééééé  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #267 kedy: 11. Marec , 2010, 14:05:35 »

...so si teda tiež pustil to CD, ale   len technika, predvadzačky,fintičky,kokafonia zvukov, ... v roku 1990 povedzme že " niečo iné,može byt",ale teraz ?  pre mna  pasééééééé  Na zdravie!

musime vziat to, ze je gitarista, ktory sa zivi predvadzanim gitarovej virtuozity. to je fakt. ked sa zmierime s tymto, tak koncom 80tych bola velka era vlastatych virtuozov, vsetci strasne solovali a solovalo sa o dusu aj na obycajnych metalovych albumoch, ani nemuseli byt nejake instrumentalne. tych gitaristov vtedy bolo vela, vsetci perfektni, len vsetci vyzerali a hlavne hrali uplne rovnako, obycajne klasicke sola, len v excelentnych prevedeniach. a prisiel Steve Vai s muzikou, aku dovtedy nikto nehral, s melodikou, aku nikto nepouzival a vyrazne sa od vsetkych ostatnych lisil. hral este dokonca stipku technickejsie, ako ostatni, ale hlavne hral uplne inac a uplne ine veci. a teraz ? co uz - hra to, co cely zivot, snazi sa to robit zaujimavo, osobne ma to uz neoslovuje nijak extra, ale tie jeho skore albumy su pre mna dodnes priekopnicke a viem si ich s chutou obcas pustit... co viac ? :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #268 kedy: 11. Marec , 2010, 14:07:53 »

ja sa na kopec jeho veci este len chystam :)
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #269 kedy: 11. Marec , 2010, 14:10:44 »

co viac ? :)
..nech už ide do dochodku...  ... aj so Satrianim a celou tou onanistickou bandou,už dlho nikoho nezaujimaju....  aj koncerty musia robit spoločné,aby aspon pár ludí na nich prišlo...    Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.