Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 14:22:16
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175714 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #285 kedy: 11. Marec , 2010, 16:54:46 »

to je tiez dost diskutabilne. skor je to tak, ze ked si gitarista tak ta ostatni gitaristi posudzuju ci si dost dobry. na koncerte sa to prejavuje tak, ze gitarista stoji cca 15m od podia, mierne rozkroceny, zalozene ruky a obcas nieco pobavene posuska niekomu ked najde chybu.  ha ha ha

ten popis sedi vcelku na mna.. tak potom nevrav ze ma nespoznas na koncerte!
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #286 kedy: 11. Marec , 2010, 16:57:32 »

najlepsi album od vaia teda stoji za hovno jak som si aj predstavoval, vsetko sa mi naplnilo. je to vhodne do sprav o snehovych podmienkach, pripadne do dokumentarneho filmu stv o vyrobe pneumatik v osemdesiatych rokoch. je to totalne 80s, trosku gay funky soundu,tak jak to ma byt. neviem pre koho je to hudba veru, jedine ze tomu zase len nerozumiem  Smútim

Presne toto som cakal :).
Nie je to dostatocne intelektualne na teba, keby to bolo aspon 50 minut zmatenych spatnych vazieb na otrasnom zvuku tak by bolo uplne super  Na zdravie!

Toto je album na ktorom je v kazdom songu tolko muziky co niektori ludia nespravia za cely zivot.

... a dobre bude,že nebude... Vai "zdegradoval" gitarovu hru na uroven hlbokeho prznenia zvuku, ničnehovoriaci onanizmus v spojení so šaškovskym exibicionizmom. Tak.  Bavím sa skvele

Zachvilku sa od teba docitame ze Jimi Hendrix degradoval gitarovu hru na uroven hlbokeho prznenia zvuku, ničnehovoriaci onanizmus v spojení so šaškovskym exibicionizmom, lebo hral zubami, palil gitary a divne sa pritom potacal :)

Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #287 kedy: 11. Marec , 2010, 16:58:26 »

kaolko: sorry to sa neda spoznat ked vas tam je tolko  Beeee
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #288 kedy: 11. Marec , 2010, 17:02:48 »

sranda niektore nazory su take ze: nemam rad vaia lebo nehra jazz  Bavím sa skvele
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #289 kedy: 11. Marec , 2010, 17:04:56 »

Presne toto som cakal :).
Nie je to dostatocne intelektualne na teba, keby to bolo aspon 50 minut zmatenych spatnych vazieb na otrasnom zvuku tak by bolo uplne super  Na zdravie!

Toto je album na ktorom je v kazdom songu tolko muziky co niektori ludia nespravia za cely zivot.

no jasne, sak aj ja som to presne cakal, ale dal som tomu aspon sancu!
nie je to dostatocne intelektualne na mna, neni tam 50 min vazieb ale ten otrasny zvuk ma, to mu musim nechat :)
Zaznamenané
duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #290 kedy: 11. Marec , 2010, 17:05:30 »

ani ja ho nemusím Na zdravie!
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #291 kedy: 11. Marec , 2010, 17:05:37 »


Toto je album na ktorom je v kazdom songu tolko muziky co niektori ludia nespravia za cely zivot.


presne toto je aj pripad DT, kadekto na to picuje a pritom nema ani sajnu, co sa tam v tych skladbach vlastne deje, niekomu sa proste pacia iba 4 akordove pesnicky, lebo iba take dokaze pochopit, co uz, no  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #292 kedy: 11. Marec , 2010, 17:07:51 »

presne toto je aj pripad DT, kadekto na to picuje a pritom nema ani sajnu, co sa tam v tych skladbach vlastne deje, niekomu sa proste pacia iba 4 akordove pesnicky, lebo iba take dokaze pochopit, co uz, no  Bavím sa skvele

no to si zadrel prirovnanie  Nechajte ma vydýchať. to uz viac suhlasim s Paliim vzhladom k tomu, ze mam sajn, co za picoviny original pocuva  Bavím sa skvele
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #293 kedy: 11. Marec , 2010, 17:08:21 »

presne toto je aj pripad DT, kadekto na to picuje a pritom nema ani sajnu, co sa tam v tych skladbach vlastne deje, niekomu sa proste pacia iba 4 akordove pesnicky, lebo iba take dokaze pochopit, co uz, no  Bavím sa skvele
presnee dream theater, to je tiez takaaaa srackaaaaaaa  Na zdravie!
ale ja viem, takych debat tu uz bolo, ale sranda ze niekoho vkus ide fakt po tom co je pre druheho tym najslizkejsim odpadom
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #294 kedy: 11. Marec , 2010, 17:09:36 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Jaaaaaaj.... Malo by byt v pravidlach fora, ze starsi senilaci by nemali chodit na forum...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Kks... To co ste za kokotov, ked z takeho gitaristu ako Vai robite negitaristu Huh! Sak pochopim, ked sa daco nepaci, ale sprznit ho, ze zle, nic moc a pod Huh! Asi mate podaktori v mozgu vela vzduchu...  Na zdravie!
Zaznamenané

duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #295 kedy: 11. Marec , 2010, 17:10:05 »

podla mna týto gitaristi  nemajú   cit pre feeling!!!! Na zdravie!
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #296 kedy: 11. Marec , 2010, 17:10:34 »

podla mna týto gitaristi  nemajú   cit pre feeling!!!! Na zdravie!
Dalsia hlaska storocia.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Ty fyling.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #297 kedy: 11. Marec , 2010, 17:10:54 »

presnee dream theater, to je tiez takaaaa srackaaaaaaa  Na zdravie!
...
Jo, jak tvoj ultimate fender zvuk.  Žmurk
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #298 kedy: 11. Marec , 2010, 17:11:06 »

kadekto na to picuje a pritom nema ani sajnu, co sa tam v tych skladbach vlastne deje,..

daj odkaz na song, v ktorom nebudem mat ani sajnu co sa deje, len zo zvedavosti
Zaznamenané
duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #299 kedy: 11. Marec , 2010, 17:11:24 »

len solujú dookola    Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 23 otázok.