Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 11:48:24
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175609 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Bruthal guitar man
nováčik
*
Príspevkov: 42



« Odpoveď #360 kedy: 12. Marec , 2010, 08:33:23 »

viete co mne este viac lezie na nervy jak namysleny jazzman? namyslene trojprste bluesove prasa ktoreho rytmicke citenie sa obmedzuje na 4/4 pripadne 3/4... kto na Vaia povie ze je bez duse je hluche poleno a zabedneny clovek... a  myslite si cokolvek toto plati... chapem ze jeho hudba je tazsie stravitelna ale ohrnat nosom nad takouto osobnostou je ruhanie... hanbite sa chlapci a skrotte svoje ego radsej  Žmurk

heh no ty si teraz riadne nalozil..hlavne tým úvodom  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Aj napriek uletenému avataru som citlivý gitarista :)
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #361 kedy: 12. Marec , 2010, 08:56:42 »

viete co mne este viac lezie na nervy jak namysleny jazzman? namyslene trojprste bluesove prasa ktoreho rytmicke citenie sa obmedzuje na 4/4 pripadne 3/4... kto na Vaia povie ze je bez duse je hluche poleno a zabedneny clovek... a  myslite si cokolvek toto plati... chapem ze jeho hudba je tazsie stravitelna ale ohrnat nosom nad takouto osobnostou je ruhanie... hanbite sa chlapci a skrotte svoje ego radsej  Žmurk

hehe suhlasim celkom bracho....vai je super... ale nelam palicu nad ohrnacmi nosov, pred par rokmi si bol ty na druhej strane barikady a ja som ti takto nakladal a vidis ako ta osvietilo a ako si sa odbednil :) Bavím sa skvele
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #362 kedy: 12. Marec , 2010, 14:21:55 »

viete co mne este viac lezie na nervy jak namysleny jazzman? namyslene trojprste bluesove prasa ktoreho rytmicke citenie sa obmedzuje na 4/4 pripadne 3/4... kto na Vaia povie ze je bez duse je hluche poleno a zabedneny clovek... a  myslite si cokolvek toto plati... chapem ze jeho hudba je tazsie stravitelna ale ohrnat nosom nad takouto osobnostou je ruhanie... hanbite sa chlapci a skrotte svoje ego radsej  Žmurk
nechápem o čom je tento príspevok, na koho smeruje a žiaden človek by sa nemal glorifikovať ako náboženstvo, nech je pre teba Vai akýkoľvek super ubermanch
Nie je to z nudy skor? Alebo pritom pijes vela piva.. 
Na zdravie!
neviem či by ho LP nezlomil po pol hodine hrania  :)
Takze toto je to prave umenie  Bavím sa skvele
to čo si pustil? ?§!.
« Posledná zmena: 12. Marec , 2010, 14:38:39 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #363 kedy: 12. Marec , 2010, 14:27:04 »

...neviem či by ho LP nezlomil po pol hodine hrania  :)

ten clovek ma na gitare najazdene asi tak 1000 x viacej, ako ty a ja dokopy, takze neviem, ci ja by som uz neskomieral v krci a on by s usmevom hral dalej, na hocijakej gitare :)
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #364 kedy: 12. Marec , 2010, 14:32:20 »

pred par rokmi som si o satrianim myslel ze je nudny a vobec sa mi nepacil. pocuval som iba dream theater. teraz je to presne naopak. dt sa mi uplne odcudzilo a satros je kral mojho prehravaca. a tak je to aj s vaiom. co tu nanho kydate, mozno za rok sa vam bude pacit. cize zbytocna polemika.
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #365 kedy: 12. Marec , 2010, 14:34:47 »

kto tu na neho kydá?
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #366 kedy: 12. Marec , 2010, 16:55:54 »

hehe suhlasim celkom bracho....vai je super... ale nelam palicu nad ohrnacmi nosov, pred par rokmi si bol ty na druhej strane barikady a ja som ti takto nakladal a vidis ako ta osvietilo a ako si sa odbednil :) Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele ono samozrejme sorry, nechal som sa uniest... ja mam velmi rad aj bluesovu dvanactku... ale proste mi vadia ludia ktori ohrnaju nos nad niekym komu nesiahaju ani po paty... takym by sa patrilo pravitkom po kok*te  Bavím sa skvele teda ospravedlnujem sa ak som niekoho urazil... samozrejme ze sa neda nadradzovat jeden styl nad druhy ale takisto ako vo vsetkom existuje vyspelost existuje aj v hudbe... a ked je raz nad slnko jasnejsie ze Vai je hudobne brutalne vyspely clovek je ruhanie ohrnat nad nim nosom v style "nic moc" a podobne... to som chcel povedat  Na zdravie!
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #367 kedy: 13. Marec , 2010, 07:57:47 »

...toto forum potrebuje okrem adminov este jedneho diktatora, ktory na konci kazdej podobnej diskusie rozhodne alebo teda nadiktuje jak to vlastne je, v tomto pripade s tym Vaiom, ci je najhorsi alebo najlepsi  . . . ked nemate nikoho mozem aj ja Žmurk
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #368 kedy: 13. Marec , 2010, 09:34:50 »

no ale čo keď neexistuje v žiadnej kategórii ani najlepší, ani najhorší? hmm... to sa netýka len Vaia
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #369 kedy: 13. Marec , 2010, 09:43:43 »

najlepsi je predsa hendrix....vo vsetkych rebrickoch co som videl bol na prvom mieste aj v casopise rolingstoun
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #370 kedy: 13. Marec , 2010, 09:48:16 »

ty si ten diktátor?
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #371 kedy: 13. Marec , 2010, 09:49:37 »

nie ja len cerpam z odbornej literatury
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #372 kedy: 13. Marec , 2010, 09:51:00 »

to ma nezaujíma od kiaľ čerpáš, ale v rámci diskusie si sa k tomu postavil ako diktátor
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #373 kedy: 13. Marec , 2010, 09:54:27 »

Clovek moze jebat take forum, ked sa tu zasa hadate. Palte odtialto a hadajte sa doma Si píš!!!  Ja som čert..
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #374 kedy: 13. Marec , 2010, 09:56:16 »

kto sa háda? A ďaľší diktátor, inak ja som doma
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 23 otázok.