Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 15:51:42
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175764 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #435 kedy: 15. Apríl , 2010, 10:57:26 »

presne znie to ako elan hotel kalifornia to si dali gol do vlastnej branky

To snad ani nemyslis vazne :).


Elan bol cisty pruser ...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #436 kedy: 15. Apríl , 2010, 10:57:34 »

Chlapci, hned mam lepsi den, dobre sa bavim.

Vai je jeden prizivnik, nevie hrat, nepodstatny muzikant a hudobnik.
V osemnastich hral v kapele Franka Zappu (dalsi totalne nepodstatny fidlikant co to nikam nedotiahol), na gitare ho ucil aj Satriani (opat uplne nevyrazny pseudogitarista), nahradil v kapele Alcatrazz Yngwieho  Malsteena (to dokonca pochybujem ze tu niekto vobec pocul o takomto neznamom gitaristovi, vobec nevie hrat, ani sa o neho nezaujimajte, nema vlastny styl, uplne vsetko zle), hral v kapele David Lee Rotha spolu s Billy Sheehanom (otrasny basak), DLR je spevak z Van Halen (Eddie Van Halen, fuj, otrasny gitarista, ziaden vlastny styl, nema to gule, a tie ze to prizivnik, ved hostoval aj Jacksonovi a to sa predsa nerobi), dalej hral vo Whitesnake (dost mizerna a neznama kapela a este k tomu z USA , no fuj), atd., atd.

Proste tretia okresna liga ten Vai, nema to gule, nema vlastny styl,len kopiruje, je to lacny pozer co nepozna ani noty, priserna technika a feeling ...

Vsetci zaujimavi gitaristi su len tu na fore, kazdy vie ako spravne hrat a ako to ma zniet, fakt som rad ze sem mozem obcas nakuknut a docitat sa absolutne pravdy, aspon viem kde je sever
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #437 kedy: 15. Apríl , 2010, 10:59:00 »

Chlapci, hned mam lepsi den, dobre sa bavim.

Vai je jeden prizivnik, nevie hrat, nepodstatny muzikant a hudobnik.
V osemnastich hral v kapele Franka Zappu (dalsi totalne nepodstatny fidlikant co to nikam nedotiahol), na gitare ho ucil aj Satriani (opat uplne nevyrazny pseudogitarista), nahradil v kapele Alcatrazz Yngwieho  Malsteena (to dokonca pochybujem ze tu niekto vobec pocul o takomto neznamom gitaristovi, vobec nevie hrat, ani sa o neho nezaujimajte, nema vlastny styl, uplne vsetko zle), hral v kapele David Lee Rotha spolu s Billy Sheehanom (otrasny basak), DLR je spevak z Van Halen (Eddie Van Halen, fuj, otrasny gitarista, ziaden vlastny styl, nema to gule, a tie ze to prizivnik, ved hostoval aj Jacksonovi a to sa predsa nerobi), dalej hral vo Whitesnake (dost mizerna a neznama kapela a este k tomu z USA , no fuj), atd., atd.

Proste tretia okresna liga ten Vai, nema to gule, nema vlastny styl,len kopiruje, je to lacny pozer co nepozna ani noty, priserna technika a feeling ...

Vsetci zaujimavi gitaristi su len tu na fore, kazdy vie ako spravne hrat a ako to ma zniet, fakt som rad ze sem mozem obcas nakuknut a docitat sa absolutne pravdy, aspon viem kde je sever
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Tak toto je zabijak dna..  Bavím sa skvele Semish, DIK Si píš!!!  Na zdravie!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #438 kedy: 15. Apríl , 2010, 10:59:53 »

Ale Semish ved to tu nikto netvrdi. Len tu par ludom nesadol ten typ nahravky a coveru a uz sa tu kopa ludi oduva pomaly. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #439 kedy: 15. Apríl , 2010, 11:02:00 »

Ale Semish ved to tu nikto netvrdi. Len tu par ludom nesadol ten typ nahravky a coveru a uz sa tu kopa ludi oduva pomaly. :)

si precitaj este raz tie prispevky o prizivovani o tom ze je buzerant a pod.
Zaznamenané

o-yep sro
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #440 kedy: 15. Apríl , 2010, 11:02:56 »

Ale Semish ved to tu nikto netvrdi. Len tu par ludom nesadol ten typ nahravky a coveru a uz sa tu kopa ludi oduva pomaly. :)
Tak, tak, nadhľad je dôležitý aj v hudbe  :) .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #441 kedy: 15. Apríl , 2010, 11:03:05 »

Ale Semish ved to tu nikto netvrdi. Len tu par ludom nesadol ten typ nahravky a coveru a uz sa tu kopa ludi oduva pomaly. :)

Ak myslis mna, tak ja sa neoduvam, je mi to totalne jedno :) (a verim ze Vaiovi uz uplne :) ), sa len bavim a tesim sa na nahravky umelcov ktori nadavaju ci uz na Vaia, Hammetta, Pagea, Hendrixa, proste na akehokolvek gitaristu ktory NIECO DOKAZAL a ktory bol ZASADNY pre rockovu gitarovu hru.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #442 kedy: 15. Apríl , 2010, 11:05:43 »

Udry pisal ze v poslednom case sa prizivuje, nie stale. Vaia nesledujem, takze neviem posudit. To s tym buzerantom mi prislo skor ako snaha o vtip ako zlomyselnost. Miestami mam pocit, ze utlocitnost a prehnany respekt voci modernym "idolom" je tu vacsia ako napr. u veriacich voci papezovi. Ty mi zjebavas vsetko co tu len dam a ja to vazne neberiem. Bavím sa skvele Tak co sa durdite, ked je to obcas opacne? Na zdravie!
« Posledná zmena: 15. Apríl , 2010, 11:06:23 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #443 kedy: 15. Apríl , 2010, 11:07:19 »

Chlapci, hned mam lepsi den, dobre sa bavim.

Vai je jeden prizivnik, nevie hrat, nepodstatny muzikant a hudobnik.
V osemnastich hral v kapele Franka Zappu (dalsi totalne nepodstatny fidlikant co to nikam nedotiahol), na gitare ho ucil aj Satriani (opat uplne nevyrazny pseudogitarista), nahradil v kapele Alcatrazz Yngwieho  Malsteena (to dokonca pochybujem ze tu niekto vobec pocul o takomto neznamom gitaristovi, vobec nevie hrat, ani sa o neho nezaujimajte, nema vlastny styl, uplne vsetko zle), hral v kapele David Lee Rotha spolu s Billy Sheehanom (otrasny basak), DLR je spevak z Van Halen (Eddie Van Halen, fuj, otrasny gitarista, ziaden vlastny styl, nema to gule, a tie ze to prizivnik, ved hostoval aj Jacksonovi a to sa predsa nerobi), dalej hral vo Whitesnake (dost mizerna a neznama kapela a este k tomu z USA , no fuj), atd., atd.

Proste tretia okresna liga ten Vai, nema to gule, nema vlastny styl,len kopiruje, je to lacny pozer co nepozna ani noty, priserna technika a feeling ...

Vsetci zaujimavi gitaristi su len tu na fore, kazdy vie ako spravne hrat a ako to ma zniet, fakt som rad ze sem mozem obcas nakuknut a docitat sa absolutne pravdy, aspon viem kde je sever
a zabudol si že robi dobry madik priživnik a ten pozna každy Bavím sa skvele
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #444 kedy: 15. Apríl , 2010, 11:08:06 »

najlepsi gitaristi su zrejme taki, co si slahnu herak a potom na podiu hraju smatlavo a krivo...skoda, ze nemam 50 rokov a nebol som dieta kvetov, tiez by som takych teraz zral  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
udry
Hosť
« Odpoveď #445 kedy: 15. Apríl , 2010, 11:15:47 »

Semiš,preboha,to tu čo píšeš aké kraviny. Ved tu nikto nespochybnoval Vai ako gitaristu a skladatela. A verím,že nikto nepochybuje o jeho gitarovych kvalitach. A to príživnik som dal do uvodzoviek,/takže to nebolo myslené doslovne /lebo mi príde,že sa až príliš venuje svojej "medializácii " a  prezentacii inych veci,než svojej hudbe. Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #446 kedy: 15. Apríl , 2010, 11:20:49 »

Udry pisal ze v poslednom case sa prizivuje, nie stale. Vaia nesledujem, takze neviem posudit. To s tym buzerantom mi prislo skor ako snaha o vtip ako zlomyselnost. Miestami mam pocit, ze utlocitnost a prehnany respekt voci modernym "idolom" je tu vacsia ako napr. u veriacich voci papezovi. Ty mi zjebavas vsetko co tu len dam a ja to vazne neberiem. Bavím sa skvele Tak co sa durdite, ked je to obcas opacne? Na zdravie!

Ja ti nieco zjebavam? Nejako si napamatam. Ked sa mi nieco nepaci, tak to (vacsinou) nekomentujem.
A to co som napisal sa netyka len Vaia, to som myslel vseobecne, proste je to celkom vtipne to komentovanie a kritizovanie ludi ktori su ozajstni muzikanti a je mi jedno ci ten kritizovany je Rudo Ulehla (ci ako sa volal ten legendarny bratislavsky trojstrunovy gitarista co hral s hrebenom) alebo Buckethead ("vyzera jak debil s tym kyblom na hlave", hlavne ze hra ako ABSOLUTNY KRAL), alebo spominany Vai ("ten znamy vcelar, co sa hra ze je gitarista, akurat nema feeling a vyzera jak buzerant a pedofil")
« Posledná zmena: 15. Apríl , 2010, 11:23:15 od Semish » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #447 kedy: 15. Apríl , 2010, 11:21:49 »

Ja ti nieco zjebavam? Nejako si napamatam. Ked sa mi nieco nepaci, tak to (vacsinou) nekomentujem.


Nie, to som pisal Pistovi. Na zdravie! Ale to my zas s Pistom mame aj taku tradiciu, takze to je vsetko ok.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #448 kedy: 15. Apríl , 2010, 11:21:59 »

Semiš,preboha,to tu čo píšeš aké kraviny. Ved tu nikto nespochybnoval Vai ako gitaristu a skladatela. A verím,že nikto nepochybuje o jeho gitarovych kvalitach. A to príživnik som dal do uvodzoviek,/takže to nebolo myslené doslovne /lebo mi príde,že sa až príliš venuje svojej "medializácii " a  prezentacii inych veci,než svojej hudbe. Na zdravie!

Ved ok, ja som to uplne naschval prehanal, aby to bolo uplne pochopitelne co myslim. A ved vravim ze sa dobre bavim, aspon sa nenudim v praci, ved na to toto forum vlastne je, na zahananie nudy :)

Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #449 kedy: 15. Apríl , 2010, 11:22:45 »

Nie, to som pisal Pistovi. Na zdravie! Ale to my zas s Pistom mame aj taku tradiciu, takze to je vsetko ok.
Jaaaj :), no uz som sa zlakol. Pista aj mne stale nieco dojebava ale aj tak ho mam rad :) (a aj kapelu uz spolu mame :) )
Zaznamenané
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.123 sekund, 23 otázok.