Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 11:30:11
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175600 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #495 kedy: 23. Apríl , 2012, 20:40:12 »

Nie je to sice dokonale zahrate, ale co by som dal za to aby som hral takto zle  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #496 kedy: 23. Apríl , 2012, 20:44:41 »

...Lebo tender surrender je katastrofa.

vydrzal som kusok a fakt ma to nebavi. jednak tu skladbu vidiet v miliontej rovnakej verzii sa neda, jednak aj ten jeho zvucik je taky nejaky coraz tensi a jednak to aj trochu smatlal. ostatne videa sa mi ani nechce klikat...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #497 kedy: 23. Apríl , 2012, 20:44:48 »

Nie je to sice dokonale zahrate, ale co by som dal za to aby som hral takto zle  Bavím sa skvele
Za tyzden to musis zmaknut kedykolvek, zahrat to takto s prehladom.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #498 kedy: 23. Apríl , 2012, 20:46:18 »

....

Aj si rypnem nech je sranda, tesim sa chlapci na vase koncerty ako budete dokonalo ladit a zadelite jak paaaani :)

my sa tym nezivime, ani reklamou okolo toho, takze mi mozme od srdiecka hocako kajlavo ozrato  Som frajer
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #499 kedy: 23. Apríl , 2012, 20:46:21 »

Vytahova hudba
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #500 kedy: 23. Apríl , 2012, 20:46:31 »

vydrzal som kusok a fakt ma to nebavi. jednak tu skladbu vidiet v miliontej rovnakej verzii sa neda, jednak aj ten jeho zvucik je taky nejaky coraz tensi a jednak to aj trochu smatlal. ostatne videa sa mi ani nechce klikat...
K zvuku sa je skoda vyjadrovat, lebo taky tenky bzuciak som u Vaia dlho nepocul. G3 z 1997 - tam je pan + posledne DVD. Ostatok je mlete maso dookola. Aspon ja ho tak vnimam, pri vsetkej ucte k nemu !
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #501 kedy: 23. Apríl , 2012, 20:57:26 »

Od vychvaleneho Pistu do nebies sa ocakava, ze da nadpriemerny vykon za kazdych okolnosti, aj ked je clovek a bezny smrtelnik, kua !  Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele

a to neni napdprimerny vykon? jenom protoze to chvilema neladi?
kdovi jake tam byly podminky.....a v sale to urcite tak poznat nebylo Žmurk
mam pocit ze se tu nekdo nudi, mate malo hrani nebo co? Žmurk
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #502 kedy: 23. Apríl , 2012, 21:05:48 »

a to neni napdprimerny vykon? jenom protoze to chvilema neladi?
kdovi jake tam byly podminky.....a v sale to urcite tak poznat nebylo Žmurk
mam pocit ze se tu nekdo nudi, mate malo hrani nebo co? Žmurk
Zrejme si nepochopil, ze sa bavime s nadhladom. Mne, ako aktivne koncertujucemu je jasne, cim vsetkym musim prejst, aby som podal fajn vykon - od akustiky, teploty po hlad/smäd, pot, atd...
Zaznamenané

bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #503 kedy: 23. Apríl , 2012, 21:07:57 »

No ten zvuk je fakt nejaky tensi a uprskany...nehral nahodu na to axe, co ma uprostred ?  Bavím sa skvele /no offense/

Na dvd ma vzdycky zvuk aj formu jak panbuh a ze to na kazdem videu nevyjde...no boze. No ja sa pujdu radsi v tom lete presvedcit na vlastni oci a usi  Je to frajer
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #504 kedy: 23. Apríl , 2012, 21:09:39 »

najlepsia cast z celej pesnicky su tie kila od 2:17 po 2:30  Bavím sa skvele a pred tym bendom 3:16 ta smatlanica, a ten bend 3:16 aj rytmicky zle.. Uff, esteze ho nepocuvam Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #505 kedy: 23. Apríl , 2012, 21:17:07 »

Vytahova hudba

Som to precital ako vyborna hudba.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #506 kedy: 23. Apríl , 2012, 21:23:27 »

Tak na opravenie chuti video :) :


Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #507 kedy: 24. Apríl , 2012, 10:10:12 »

No ten zvuk je fakt nejaky tensi a uprskany...nehral nahodu na to axe, co ma uprostred ?  Bavím sa skvele /no offense/

Na dvd ma vzdycky zvuk aj formu jak panbuh a ze to na kazdem videu nevyjde...no boze. No ja sa pujdu radsi v tom lete presvedcit na vlastni oci a usi  Je to frajer

ale je snad jasne, ze sa nejednalo o jeho samostatny koncert, takze podmienky nemuseli byt idealne ? navyse, je to asi prve video, pri ktorom mame sancu si na neho trochu pofrflat, taky je to frajer !  :)

ja som ho videl nazivo a bol to jeden z najlepsich koncertov aj gitary co som pocul
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #508 kedy: 24. Apríl , 2012, 10:15:11 »

Vytahova hudba

ale to je vlastne kazda, len to musi byt dostatocne slavne, obohrane a nemoderne, nie ? casy sa menia a s nim aj vkus a kriteria posluchacov, ziadna muzika tu nebude naveky a pre vsetkych

...a bodaj by vo vytahoch hral Vai, hlavne v tych slovenskych  :)

Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #509 kedy: 24. Apríl , 2012, 10:17:20 »

Ja sa celkovo nudim strasne pri exhibiciach jedneho cloveka. Ja mam rad prespekulovanejsie veci, harmonie viacerych nastrojov a veci s fantaziou a nie pocuvat backing tracky s gitarovymi onaniami nejakeho virtuoza. :) Ale budiz  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 23 otázok.