Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 09:43:22
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175469 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #510 kedy: 24. Apríl , 2012, 10:18:44 »

ja som ho videl nazivo a bol to jeden z najlepsich koncertov aj gitary co som pocul
a co ked teraz ti, co ho doteraz nazivo nevideli, uz uvidia len hentake vytahove kajlave?

ale to je vlastne kazda, len to musi byt dostatocne slavne, obohrane a nemoderne, nie ?
nie, vytahova hudba je uplne konkretne specikovany zaner.

casy sa menia a s nim aj vkus a kriteria posluchacov, ziadna muzika tu nebude naveky a pre vsetkych
naveky tu nebude nic, ale pre ucely muziky mi bude stacit ako "veky" 100 rokov a takej je celkom dost...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #511 kedy: 24. Apríl , 2012, 10:24:21 »

a co ked teraz ti, co ho doteraz nazivo nevideli, uz uvidia len hentake vytahove kajlave?

netusim...  :)

nie, vytahova hudba je uplne konkretne specikovany zaner.

spravne. tiez si myslim ze Vaia mozeme smelo vyradit  :)

naveky tu nebude nic, ale pre ucely muziky mi bude stacit ako "veky" 100 rokov a takej je celkom dost...

respekt

 Zdravíčko
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #512 kedy: 24. Apríl , 2012, 10:34:17 »

Ja sa celkovo nudim strasne pri exhibiciach jedneho cloveka. Ja mam rad prespekulovanejsie veci, harmonie viacerych nastrojov a veci s fantaziou a nie pocuvat backing tracky s gitarovymi onaniami nejakeho virtuoza. :) Ale budiz  Žmurk

tie jeho zname veci, ako tender surrender, for the love of god atd su na ten styl podmaz a hlavna linka, to je pravda, no rezolutne toto o nom povedat je hriech, lebo ak poznas jeho tvorbu trosku hlbsie, nie len z rychliku ako gitarovy fanusik respektujuci virtuoza, tak by si bol mozno prekvapeny, ze gro jeho muziky boli / su prave prepracovane, komplexne skladby, ktore sa netocia len okolo jednej solo gitary. taky sex&religion, ultra zone, flaxable .. vyborne dosky, kde sa stale nieco deje. mnozstvo aranzi, nastrojov. co som ja na nom nemal nikdy rad bol prave ten koncertny showoff, aj ked som sice padal na zadok ked daval legata cez cely krk, no presne to mi prislo ako hranie do backing tracku, to na co narazas ty. nastastie nie az tak vela skladieb ma takto vystavanych co hrava live
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #513 kedy: 24. Apríl , 2012, 11:20:44 »

trojka uz musi byt super !  Bavím sa skvele

btw, to ja zle pocujem, alebo fakt neladi ? Lebo tender surrender je katastrofa.
dobre pocujes preto mam tremolo zablokovane a ide len dole inak to  nikdy to neladi ,staci jeden reflektor a si mimo,to sa da len bez inych nastrojov nieje to tak pocut...a je to nuda jak hovado
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 11:23:14 od joe » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #514 kedy: 24. Apríl , 2012, 11:41:57 »

Ja sa celkovo nudim strasne pri exhibiciach jedneho cloveka. Ja mam rad prespekulovanejsie veci, harmonie viacerych nastrojov a veci s fantaziou a nie pocuvat backing tracky s gitarovymi onaniami nejakeho virtuoza. :) Ale budiz  Žmurk

Prave Vai nie je len cista exhibicia jedneho cloveka :), vela skladieb je vyaranzovanych uplne do detailov, a je to "prespekulovane, su tam harmonie viacerych nastrojov, je to s fantaziou"
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #515 kedy: 24. Apríl , 2012, 11:55:28 »


velice pekny marshallek  Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #516 kedy: 27. Apríl , 2012, 08:02:55 »

co sa ja na tomto fore nedozviem... DT robi stale to iste dookola, steve vai podal srackovy vykon... ja som tie videa videl a hral uplne fajne... Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #517 kedy: 23. Máj , 2012, 22:36:34 »

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #518 kedy: 23. Máj , 2012, 22:47:51 »



tak snazi sa nebyt za starca, ale inak moze byt, lubi sa mi to v zasade, aj ked niektore tie jeho klieseoviny mi aj trochu vedia liezt na nervy...
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #519 kedy: 24. Máj , 2012, 09:07:26 »

Jaky skvely zvuk!
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #520 kedy: 24. Máj , 2012, 10:12:03 »

pocujem tam ozveny viacerych jeho starsich veci, co je prirodzene, ale preferoval by som este stavnatejsie susto. je to dost standardna vec. od neho som mal vzdy radsej tie experimentalnejsie veci. ale na kazdej doske sa nasli nejake, tak verim ze aj tato nebude vynimkou.
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #521 kedy: 24. Máj , 2012, 10:39:36 »

nuuudaaaaa
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #522 kedy: 24. Máj , 2012, 10:42:11 »

Presne tak, ved toto ozaj nemoze nikoho bavit pocuvat viac ako 3 minuty. Si myslim, ze ani samotneho Vaia.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #523 kedy: 24. Máj , 2012, 10:43:10 »

tak tak, uz som si to cca 5 krat pustil, ale neda sa...
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #524 kedy: 24. Máj , 2012, 10:49:48 »

Presne tak, ved toto ozaj nemoze nikoho bavit pocuvat viac ako 3 minuty. Si myslim, ze ani samotneho Vaia.  :)

taliansky progrok to isti, ale len z platne  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 23 otázok.