Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 16:05:35
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175779 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #525 kedy: 24. Máj , 2012, 10:50:13 »

hmm nuda no čo sa dá na to povedať, ale to posledné DVD zas bolo také, že som asi takú show ani nevidel.
Možno sme len presýtení Vaijom už.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #526 kedy: 24. Máj , 2012, 10:53:56 »


 fakt sa to neda pocuvat ...on skoncil niekde v 95roku a to sami už nepacil ani vtedy...toto je skladba bez napadu a narychlo dokurveny hendrix nech chova radsej tie vcely to ma vacsi zmysel
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #527 kedy: 24. Máj , 2012, 10:55:59 »

taliansky progrok to isti, ale len z platne  Na zdravie!

Zas vecna pripomienka ako obvykle. Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #528 kedy: 24. Máj , 2012, 10:59:32 »

no jo, co si potom musi chudak Vai mysliet o tych vasich kapelach, ze jozko?  Zdravíčko
Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #529 kedy: 24. Máj , 2012, 11:01:10 »

no jo, co si potom musi chudak Vai mysliet o tych vasich kapelach, ze jozko?  Zdravíčko

A? Meni to nieco na tom, ze to je nuda a bez napadov?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #530 kedy: 24. Máj , 2012, 11:02:46 »

podla mna je nuda hravat v pivnici, alebo hrat 40 rocne covery, co zneju vsetky rovnako.

ale na vaia povedat ze je nudny a bez napadov, no zbohom  ?§!.
« Posledná zmena: 24. Máj , 2012, 11:03:18 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #531 kedy: 24. Máj , 2012, 11:04:40 »

...

ale na vaia povedat ze je nudny a bez napadov, no zbohom  ?§!.

Preco ? Sak on tiez je clovek, nie nekonecna kniznica napadov a kreativity, ci ?
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #532 kedy: 24. Máj , 2012, 11:05:51 »

samozrejme ze je clovek, ale ma 1 000 000 x vacsiu invenciu a kreativitu ako tu my vsetci pisalkovia dokopy.
Zaznamenané

stoka!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #533 kedy: 24. Máj , 2012, 11:07:40 »

Zas vecna pripomienka ako obvykle. Nechajte ma vydýchať

na blbu pripomienku co cakas. ved daj link na nejaku tvoju modlu a uvidis co pride, si mozes so vsetkymi pseudokritikmi podat ruku  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #534 kedy: 24. Máj , 2012, 11:07:51 »

ale na vaia povedat ze je nudny a bez napadov, no zbohom  ?§!.

Pokial to beries z pohladu hrania na gitare a techniky, tak mozno nie, ale z muzikantskeho hladiska je 5 minutova onania do tuctoveho podkladu v jednom rytme nuda. Ziadne hudobne napady, emocie, atmosfera, proste nuda. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #535 kedy: 24. Máj , 2012, 11:08:47 »

Pokial to beries z pohladu hrania na gitare a techniky, tak mozno nie, ale z muzikantskeho hladiska je 5 minutova onania do tuctoveho podkladu v jednom rytme nuda. Ziadne hudobne napady, emocie, atmosfera, proste nuda. Bavím sa skvele

  Pomoooc!
Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #536 kedy: 24. Máj , 2012, 11:10:11 »

na blbu pripomienku co cakas. ved daj link na nejaku tvoju modlu a uvidis co pride, si mozes so vsetkymi pseudokritikmi podat ruku  Bavím sa skvele

Ale naco by som tu daval link prosim Ta, nebud smiesny. Mam ja na salame uplne, akurat sa dobre bavim, ako sa zase zavyja, ked niekto daco napise na nejakeho gitaroveho pamboha. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #537 kedy: 24. Máj , 2012, 11:11:52 »

Pokial to beries z pohladu hrania na gitare a techniky, tak mozno nie, ale z muzikantskeho hladiska je 5 minutova onania do tuctoveho podkladu v jednom rytme nuda. Ziadne hudobne napady, emocie, atmosfera, proste nuda. Bavím sa skvele

njn, tebe staci aby to bolo zlozite a hralo to ako pokazene  Bavím sa skvele a nahlas.
Zaznamenané

o-yep sro
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #538 kedy: 24. Máj , 2012, 11:12:38 »

Ale naco by som tu daval link prosim Ta, nebud smiesny. Mam ja na salame uplne, akurat sa dobre bavim, ako sa zase zavyja, ked niekto daco napise na nejakeho gitaroveho pamboha. Bavím sa skvele

sak sa spravas rovnako, len chodis a ukazujes prstom ako niekto zavyja a ked sa nieco napise na plesnivost alebo progrok tak ajaj  ?§!. Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #539 kedy: 24. Máj , 2012, 11:13:43 »

Mám Vaia strašne rád na platni EAT EM ALL s Davidom lee Rothom...aj keby odvtedy nič nenahral...tak sa zapísal do dejín hudby a... Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.