Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 15:22:55
Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175744 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #555 kedy: 24. Máj , 2012, 11:53:25 »

to aj moja babka tak vravi, ze pusti nejake moderne pesnicky, koko dzambo  Bavím sa skvele
tak si to pusti alebo neznasas aj svoju babku??lebo ma rada hento...urcite lepsia skladba ako to o com sa tu handrkujeme Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #556 kedy: 24. Máj , 2012, 11:59:13 »

Presne tak, ved toto ozaj nemoze nikoho bavit pocuvat viac ako 3 minuty. Si myslim, ze ani samotneho Vaia.  :)
ja zase nedokazem pocuvat to tvoje maloziskove, vysokoumelecke progrock posolstvo z casov, ked este  moj otec nedosiehol ani pohlavnu zrelost
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #557 kedy: 24. Máj , 2012, 12:07:45 »

ja zase nedokazem pocuvat to tvoje maloziskove, vysokoumelecke progrock posolstvo z casov, ked este  moj otec nedosiehol ani pohlavnu zrelost
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele každemu podla chuti pre mna je hruza zase dnesna metalofka
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #558 kedy: 24. Máj , 2012, 12:10:54 »

Nedvědi vypredali Strahov. na Vaia by bol plny akurat tak randal, takze o com je debata  Ja som čert..
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #559 kedy: 24. Máj , 2012, 12:13:37 »

Nedvědi vypredali Strahov. na Vaia by bol plny akurat tak randal, takze o com je debata  Ja som čert..


 Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #560 kedy: 24. Máj , 2012, 12:17:06 »

Nedvědi vypredali Strahov. na Vaia by bol plny akurat tak randal, takze o com je debata  Ja som čert..
len on zaplni randal aj vo Viedni a Medvede tak zachodovu kabinku ,pokial tam nebudu cech emigranti premnoženy
« Posledná zmena: 24. Máj , 2012, 12:19:58 od joe » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #561 kedy: 24. Máj , 2012, 12:24:47 »

jozko aky mas problem, som ta nejak urazil alebo sa ta dotkol, ked mi pises hentake srandy do sprav? nebud maly  Na zdravie!
Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #562 kedy: 24. Máj , 2012, 12:29:43 »

jozko aky mas problem, som ta nejak urazil alebo sa ta dotkol, ked mi pises hentake srandy do sprav? nebud maly  Na zdravie!
neverim  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #563 kedy: 24. Máj , 2012, 12:51:08 »

jozko aky mas problem, som ta nejak urazil alebo sa ta dotkol, ked mi pises hentake srandy do sprav? nebud maly  Na zdravie!
no ty si moj probleeeem miško  Bavím sa skvele mali by sme sa stretnut ako chlapi a dat si napicu alebo sa najebat
kde si zas schovanyyy kuuua
« Posledná zmena: 24. Máj , 2012, 12:54:47 od joe » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #564 kedy: 24. Máj , 2012, 12:57:18 »

 Bavím sa skvele mali by ste sa bozkavat a objimat. preco sa chcu vsetci furt len bit alebo slopat?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #565 kedy: 24. Máj , 2012, 12:59:15 »

Bavím sa skvele mali by ste sa bozkavat a objimat. preco sa chcu vsetci furt len bit alebo slopat?  Bavím sa skvele
slovaaaci neee co ine bud sa pije alebo sa bije...este sa vyrypuje spoza dveriiii
ja nemaaam problem sa stretnut a vyriešit  si problem ked niekomu cojaviem vadiiim Zdravíčko auto mamm naaadrž plnaaa Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 24. Máj , 2012, 13:10:20 od joe » Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #566 kedy: 24. Máj , 2012, 13:15:31 »

Zabijem nás !! Šeckých nás zabijeeem Si píš!!!


Ale nie :-)

Moja naj zalezitost od Vaia je fire garden...fire garden suite je skutocna pecka..ale dvdcko z tokia som nejak nedopozeral.
navyse na doske sex and religion objavil famozneho devina townsenda ktory je zas absolutnym bohom pre mna :-)

Vase hadky o hudbe 60-70tich rokov v porovnani s dneskom su smiesne pretoze :
1) neberiete vobec do uvahy dobu v ktorej to vzniklo ako kriterium
2) pozerate sa na to z absolutne neobjektivneho pohladu lebo nikto z vas nepocuva to aj to

hadate sa tu jak male deti..

joe tu na vaia naklada jak keby to vobec nebol clovek ktory ma neuveritelnu invenciu a talent, jak keby vsetko co zlozil joe bolo absolutne top
miso tu naklada na joea zas absolutne irelevantnymi zbranami

chcel by som sa zivit ako komentator tohto fora v televizii :-D

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #567 kedy: 24. Máj , 2012, 13:18:56 »


Vase hadky o hudbe 60-70tich rokov v porovnani s dneskom su smiesne pretoze :
1) neberiete vobec do uvahy dobu v ktorej to vzniklo ako kriterium
2) pozerate sa na to z absolutne neobjektivneho pohladu lebo nikto z vas nepocuva to aj to

hadate sa tu jak male deti..


Ale ved tu nikto neporovnava Vaia s niecim starym a pod. Len sme viaceri napisali, ze to je nuda henta nahravka, nic viac nic menej. Zas netreba zvelicovat. Bavime sa o konkretnej skladbicke, teda taky bol zamer.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #568 kedy: 24. Máj , 2012, 13:21:55 »

Zabijem nás !! Šeckých nás zabijeeem Si píš!!!


Ale nie :-)

Moja naj zalezitost od Vaia je fire garden...fire garden suite je skutocna pecka..ale dvdcko z tokia som nejak nedopozeral.
navyse na doske sex and religion objavil famozneho devina townsenda ktory je zas absolutnym bohom pre mna :-)

Vase hadky o hudbe 60-70tich rokov v porovnani s dneskom su smiesne pretoze :
1) neberiete vobec do uvahy dobu v ktorej to vzniklo ako kriterium
2) pozerate sa na to z absolutne neobjektivneho pohladu lebo nikto z vas nepocuva to aj to

hadate sa tu jak male deti..

joe tu na vaia naklada jak keby to vobec nebol clovek ktory ma neuveritelnu invenciu a talent, jak keby vsetko co zlozil joe bolo absolutne top
miso tu naklada na joea zas absolutne irelevantnymi zbranami

chcel by som sa zivit ako komentator tohto fora v televizii :-D


pozor!!joe sa vyjadril že ta vec je hruuuza..VAI bol roky moj oblubeny gitarista a teraz sa mi)MNE) zda že slape vedla...
neporovnavam ho so sebou ani s nikym u nas lebo je to kokotina ....ale musi ma hned nejaky zmrdiiik uraažat...Huh!
no nejebol by si mu???nemam 20rokov a som roker riesim veci naaasiliiimmmm Bavím sa skvele Zdravíčko
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #569 kedy: 24. Máj , 2012, 13:23:13 »

idem predat marshalla za pol hodky som spatky možeme pokracovat...kupim si hned brokovnicu Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.11 sekund, 23 otázok.