Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 09:27:33
Strán: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175455 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
Rectifier
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 239



« Odpoveď #615 kedy: 10. Júl , 2012, 18:38:55 »

to sa mu stalo uz niekde po stvrtom albume... co narobis...

Veru že nič od roku 80´ sa v podstate nič nezmenilo (Vai, "satch", Gilbert...) a ich "tvorba" tie ich nové sólovky vôbec nepočúvam zrejme im odzvonilo  Smútim. Taký Kotzen hral pred 20 rokmi lepšie jak teraz  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 10. Júl , 2012, 18:40:27 od Rectifier » Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #616 kedy: 10. Júl , 2012, 19:42:39 »

 Smútim. Taký Kotzen hral pred 20 rokmi lepšie jak teraz  Bavím sa skvele

No neviem...  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #617 kedy: 10. Júl , 2012, 20:05:39 »

kotzen hral pred 20 rokmi viac nezmyselnych shreddingovych  kukuric, teraz hra ovela prijemnejsie veci a ked potrebuje vzdy to live odpali tak ze serem jak tych 200 ludi na pohode
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #618 kedy: 10. Júl , 2012, 20:08:24 »

kotzen hral pred 20 rokmi viac nezmyselnych shreddingovych  kukuric, teraz hra ovela prijemnejsie veci a ked potrebuje vzdy to live odpali tak ze serem jak tych 200 ludi na pohode


Dik, nechcelo sa mi to pisat  Zdravíčko
Zaznamenané
Rectifier
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 239



« Odpoveď #619 kedy: 10. Júl , 2012, 20:42:57 »

kotzen hral pred 20 rokmi viac nezmyselnych shreddingovych  kukuric, teraz hra ovela prijemnejsie veci a ked potrebuje vzdy to live odpali tak ze serem jak tych 200 ludi na pohode

Samozrejme prešiel na niečo iné lebo bol totálne zabudnutý. Robil muziku pre malé percento ľudí a netvrdím že je teraz zly  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #620 kedy: 10. Júl , 2012, 20:45:00 »

aj vam praju norski futbalisti krasne leto http://sportky.topky.sk/c/89973/ukazkova-recesia-norski-futbalisti-praju-krasne-leto
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #621 kedy: 11. Júl , 2012, 09:02:00 »

Aj Vajo mal velky vplyv na gitarovu hru a ma teraz zasluzene svoju stabilnu zakladnu fanusikov a uspech/slavu. Hrajka sa na svojom "instrumentalno-tremolo-pakovom" piesocku s vlastnym xichtom, kam mu nikto konkurencieschopny neleze. A tak to ma byt.  :)
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #622 kedy: 11. Júl , 2012, 21:08:13 »

Aj Vajo mal velky vplyv na gitarovu hru a ma teraz zasluzene svoju stabilnu zakladnu fanusikov a uspech/slavu. Hrajka sa na svojom "instrumentalno-tremolo-pakovom" piesocku s vlastnym xichtom, kam mu nikto konkurencieschopny neleze. A tak to ma byt.  :)

+1  Na zdravie!

to yesfan: uz aj vysiel album? ak nie kedy ma vyjst?
Zaznamenané
Rectifier
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 239



« Odpoveď #623 kedy: 11. Júl , 2012, 21:35:42 »

Aj Vajo mal velky vplyv na gitarovu hru a ma teraz zasluzene svoju stabilnu zakladnu fanusikov a uspech/slavu. Hrajka sa na svojom "instrumentalno-tremolo-pakovom" piesocku s vlastnym xichtom, kam mu nikto konkurencieschopny neleze. A tak to ma byt.  :)

Vtom s tebou úplne súhlasím že Vai je špička ale moc ma to už nebaví počúvať dookola chlap ma štýl v ktorom je bezkonkurenční ale už mi to tak nechutí ako kedysi  Na zdravie!
Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #624 kedy: 14. Júl , 2012, 11:17:14 »

+1  Na zdravie!

to yesfan: uz aj vysiel album? ak nie kedy ma vyjst?

Pozorni "sledovaci" videa si vsimli, ze Vai-ov novy album "The Story of Light" vychadza 14.8  Zdravíčko
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #625 kedy: 20. Júl , 2012, 13:34:37 »

Vtom s tebou úplne súhlasím že Vai je špička ale moc ma to už nebaví počúvať dookola chlap ma štýl v ktorom je bezkonkurenční ale už mi to tak nechutí ako kedysi  Na zdravie!
Mna to nebavi vobec tiez. Ja Vaia nepocuvam. Kedysi som si ked tak pozrel nejake DVD, kde okrem toho, ze to vidim ako hra, tak mam tam autom. vyber toho najlepsieho z jeho tvorby. Teraz si ked tak semtam nieco kuknem na DVD YOUTUBE.  Popiskujem si
« Posledná zmena: 20. Júl , 2012, 13:48:50 od Misko » Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #626 kedy: 20. Júl , 2012, 15:02:15 »

ved aj nas vkus sa rokmi meni, nikto nepocuvame len jedneu vec a ak hej, nei navzdy, casom sa nasytime aj toho dobreho a posuvame sa dalej. je to prirodzene ako aj to, ze aj umelci starnu, opakuju sa, pripadne vyhoria a pod.  zrod a zanik... zakladna crta vesmiru  Žmurk
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Rectifier
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 239



« Odpoveď #627 kedy: 20. Júl , 2012, 16:01:39 »

ved aj nas vkus sa rokmi meni, nikto nepocuvame len jedneu vec a ak hej, nei navzdy, casom sa nasytime aj toho dobreho a posuvame sa dalej. je to prirodzene ako aj to, ze aj umelci starnu, opakuju sa, pripadne vyhoria a pod.  zrod a zanik... zakladna crta vesmiru  Žmurk

Veru ale prečo nepríde nič nové na scénu ?  :)
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #628 kedy: 20. Júl , 2012, 16:37:08 »

Veru ale prečo nepríde nič nové na scénu ?  :)
Podla mna je stale nieco nove na scene. Len necakaj, ze ti to pride same pod nos.
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #629 kedy: 20. Júl , 2012, 18:32:30 »

...a nemusi to stale nosit len Vai... 

Zdravíčko
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.