Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 13:09:46
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175662 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #630 kedy: 24. Júl , 2012, 21:50:40 »

http://www1.rollingstone.com/hearitnow/player/stevevai.html

Novy song, huraaaa mozme kritizovat Vaia ako nevie hrat a je to nuda  Som metlak
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #631 kedy: 24. Júl , 2012, 22:00:34 »

toto ma bavi asi 100x viac nez co tu kedy od vaia bolo  Bavím sa skvele neviem preco ale citim z toho viac bonamassu nez vaia
« Posledná zmena: 24. Júl , 2012, 22:00:53 od kaolko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #632 kedy: 24. Júl , 2012, 23:13:27 »

http://www1.rollingstone.com/hearitnow/player/stevevai.html

Novy song, huraaaa mozme kritizovat Vaia ako nevie hrat a je to nuda  Som metlak

ten clovek vie nenudit, aj ked hra uplnu vatu :)
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #633 kedy: 25. Júl , 2012, 09:28:54 »

http://www1.rollingstone.com/hearitnow/player/stevevai.html

Novy song, huraaaa mozme kritizovat Vaia ako nevie hrat a je to nuda  Som metlak

Je to fajnove.  :)
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #634 kedy: 25. Júl , 2012, 22:12:51 »

Dost dobre. Som ozaj prekvapeny. To kto mu tam spieva, kks?  Bravooo

EDIT - Aj si sam odpoviem - http://en.wikipedia.org/wiki/Beverly_McClellan
« Posledná zmena: 25. Júl , 2012, 22:14:32 od Misko » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #635 kedy: 08. August , 2012, 16:39:16 »

Rig rundown a specialne sa mi pacil tento jeho vyrok. snad uz s tym bude pokoj, alebo snad niekto chce spochybnit legendu? :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=raxhgWqS2eU#t=620s
Zaznamenané
DominicK
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #636 kedy: 08. August , 2012, 17:22:07 »

the right hand was busy doing other things  ha ha ha
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #637 kedy: 08. August , 2012, 20:24:31 »

On je cely uplne j*ebnuty.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele 100%tne j*ebnuty clovek.  Bavím sa skvele V dobrom samozrejme.

kks, s tym musi byt zazitok rozpravat sa.
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #638 kedy: 08. August , 2012, 20:30:19 »

jéééj, to je káva, ten sa vie pohrávať s rytmom...ťahá to kam chce, baví sa pri tom..toto je pecka...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #639 kedy: 13. August , 2012, 20:50:56 »

Novy Vaiov album sa uz vala na webe, je to celkom zaujimave
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #640 kedy: 14. August , 2012, 08:08:04 »

pocuvam...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #641 kedy: 14. August , 2012, 19:26:33 »

me se po delsi dobe zase libi :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #642 kedy: 14. August , 2012, 23:57:05 »

som si cosi upiratil, ma to divny zvuk, ale ktovie aky to ma povod, aj ked sa to tvari ako normalna mp3.

prva pesnicka s tou rustinou ma skorej rozcarovala, ako nadchla... uz vacsie klise a vykradacka sameho seba sa asi ani neda. jak sa tam ta rustina objavila aj ku koncu skladby, je mi z toho trapno... ale reku vyskusam dalsiu skladbu... a zase bohuzial rovnaky pocit - vsak ja pocuvam uplne nachlp tie iste veci, co si pamatam z 90tych rokov. asi je vo mne problem a cakal som nieco ine... ale od Vaia asi uz nikto ine nechce, ani on sam, takze ak niekoho nebavi pocuvat stale rovnake albumy, mal by zo slusnosti vratit, co si "pozical" a dalej nekomentovat.

cize mazem.
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #643 kedy: 16. August , 2012, 08:22:50 »

Vypocul som konecne poctivo viackrat. Ked som pocul prvu skladbu, ktoru zverejnil, nejak extra sa mi to nepacilo. ked prisla druha, detto. Ked som dostal info  o celom albume na nete, zadovazil som si ho :-) a dal sa pocuvat. Chcem este zdoraznit, ze som Vaiov velky fanusik a vzdy som bol. Pocuval som od zaciatku cd v praci, popri robote, ale... nedavalo a prehodil som na dalsiu skladbu, potom dalsiu a dalsiu. Vypol som, bolo aj co robit, aj to znelo tak nemastne neslane vsetko. Potom prisiel zdrvujuci ortiel od Rastisa tu na fore... a veru moje pocity boli podobne. Avsak, nahodil som cd do telefonu, reku dam tomu sancu a jeden PORIADNY odposluch, v klude a bez inej cinnosti. Vecer, ked cely dom spal, zamontoval som do usi sluchadla, prestukal skladby na prvu, co som este "neokostoval" a vpalil si to do hlavy z hlavou zaborenou do vankusa, uplne po tme.

And then the magic happened... :-)

Bola to skladba The Moon And I. Je to vec viazana od zaciatku do konca prakticky na jednom rytmickom patterne a basovom groove ale ALE... od toho momentu sa spanok nekonal. Nadhera, gracia a narocnost toho co tam pan Vai predvadzal ma dostala ako uz mnohokrat do nemeho uzasu. Neuveritelna, bizardna gitarova technika, paradna lahkost, elegancia, krasne Vaiovske harmonie... ta skladba pojednava o zvlastnom pute, ktore Stevea viaze k tomuto nebeskemu telesu (Mesiac), ako nanho magicky posobi a toto sa prenieslo aj na mna. Opustil som Zem a letel vysoko medzi oblaky, kde som sa stretol s tisíckami zvláštnych životných foriem, akýchsi vážok, alebo divných svetielkujúcich motýľov, ktoré v priehrštiach nalietavali na mňa zo všetkých strán a predvádzali neuveriteľné tanečné kreácie, vťahujúc ma medzi seba. Bol som úplne bez seba, akoby opitý vyrušením a endorfínmi, ktoré zrazu zaplavili môj mozog. Trvalo to ...presne 7 minut 18 sekund. Vaiova gitara, akoby sa milovala s mesačným svitom... Potom som pocuval cely album bez jedineho prerusenia az kym som si neuvedomil, ze znovu vidim tie farebne motyle, co na zaciatku....

Zozral som uplne vsetky skladby, vratane tych, co sa mi na prvy, nesustredeny posluch nepacili... Zrazu som sa na ne pozeral uplne inak, nie ako na diela letiteho mistra rock gitary, ktory je povinny dodat super album, presne pre moju potrebu. Stalo sa nieco celkom ine - dokazal zo mna znovu spravit mladeho chalana, ktory od neho este nic nepocul, ktory rad brnka na gitaru a ukazat mu svet neohranicenej hudobnej fantiazie, narocnej a vysostne originalnej gitarovej techniky a hlavne HUDBY nad ktorej krasou a vznesenostou zastava rozum. :-)

zaverom... necakal som ze ma tato doska tak dostane, ze ma Vai zase "opanta", ale zjavne stalo sa. Som ocareny, ako mnohokrat pred tym, Vai je pre mna najoriginalnejsi z gitaristov, velky majster, slobodny duch, ktory okrem skvelej a narocnej hudby vyzadujucej sustredeny posluch, sa neboji podelit aj so svojim duchovnom a predstavami o hlbsich uvahach o svete a vesmire, v ktorom zijeme (ta rustina v prvej skladbe popisuje stvorenie vesmiru) Aky skvely clovek... klobuk nemam, tak si aspon klaknem na kolena a vravim... dakujem a posielam 8€ do Los Angeles, mesta, where the wild things are a takato hudba je mozna...

 Zdravíčko
 
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #644 kedy: 22. August , 2012, 12:38:22 »

ty si to zabil, hlavne tymi osmymi eckami :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.