Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 17:23:34
Strán: 1 ... 50 51 [52] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Vai  (Prečítané 175843 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #765 kedy: 19. Apríl , 2023, 13:10:27 »

však to je jedno. Otázka je, či vôbec vytiahol päty z baru alebo bordelu  Som frajer
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #766 kedy: 20. Apríl , 2023, 10:19:05 »

nemyslim si, ze je zrovna barovy alebo bordelovy typ. ale chapem, take to predsudkovo-kliseovite uvazovanie - najskaredsie mesto, nevytiahol patu za baru a podobne  Ja som čert..
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #767 kedy: 20. Apríl , 2023, 13:07:15 »

Presne ako píše Rasto, Grammy drzitel, x mil predanych albumov, 30 rokov ženatý zrejme spokojne, net worth ca 15 mil. Usd asi nepotrebuje čas kratit v bare ci inom podniku v BA, tipol by som ze si da veceru a na izbe cvičí na gitare. Idem do Lucerny, som zvedavý.
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #768 kedy: 20. Apríl , 2023, 18:55:29 »

jéééžiši, to je zo srandy, že nevytiahol päty z hotela. Ešte to budeme vážne rozoberať... ha ha ha
Ale za tým, že BA je otrasné mesto bez architektúry, špinavé, zaprášené, prepchaté stavbami jedna vedľa druhej, pričom polovicu tvoria sídliská a druhú polovicu zaprášené priemyselné zóny, za tým si stojím. To nie je klišé, to je fakt. Ja kľudne poviem o svojom meste, že je to podobná diera, len v menšom. A ak ho Vai vychválil, tak to bola len zdvorilostná fráza, (a sme späť pri jeho výroku) a pochybujem, že si ho bol pozrieť, a ak, tak len ten malý fliačik historického centra, ktorý je ozaj veľmi malý, oproti iným hlavným mestám, ako napr. Praha.
Je fascinujúce, ako sú blaváci nedotkliví na Bratislavu, ako keby to bolo fakt čarokrásny architektonický skvost, kde chce každý žiť. Čo poznám niektorých blavákov, ktorí majú dosť peňazí, tak sa odtiaľ ťahajú preč do okrajových vidieckych častí.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #769 kedy: 20. Apríl , 2023, 20:02:35 »

jéééžiši, to je zo srandy, že nevytiahol päty z hotela. Ešte to budeme vážne rozoberať... ha ha ha
Ale za tým, že BA je otrasné mesto bez architektúry, špinavé, zaprášené, prepchaté stavbami jedna vedľa druhej, pričom polovicu tvoria sídliská a druhú polovicu zaprášené priemyselné zóny, za tým si stojím. To nie je klišé, to je fakt. Ja kľudne poviem o svojom meste, že je to podobná diera, len v menšom. A ak ho Vai vychválil, tak to bola len zdvorilostná fráza, (a sme späť pri jeho výroku) a pochybujem, že si ho bol pozrieť, a ak, tak len ten malý fliačik historického centra, ktorý je ozaj veľmi malý, oproti iným hlavným mestám, ako napr. Praha.
Je fascinujúce, ako sú blaváci nedotkliví na Bratislavu, ako keby to bolo fakt čarokrásny architektonický skvost, kde chce každý žiť. Čo poznám niektorých blavákov, ktorí majú dosť peňazí, tak sa odtiaľ ťahajú preč do okrajových vidieckych častí.
+1
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #770 kedy: 20. Apríl , 2023, 20:03:58 »

Ja som zo stredneho Slovenska, BA je naše hlavné mesto a som globálny patriot. Aj Berlin je strašná diera no Nemec to nikdy nepovie, rovnako ako Maďar nenadáva na Pešť. Ja v BA rád hrám, lebo v menších mestách  nie je kde. Tak nebudem nadávať, aj keď taký Brusel, to je naozaj diera… nech žije Vai ! A aspoň to tu ožíva…poďte ďalší do toho !!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #771 kedy: 21. Apríl , 2023, 07:53:19 »

... tak sa odtiaľ ťahajú preč do okrajových vidieckych častí.

toto by sa dalo rozobrat (aj to ostatne), ale asi nie v tejto teme a vlastne komu by sa uz dnes na tejto nasej takmer zabudnutej forovej platforme chcelo  Popiskujem si inak - "nedotklivi blavaci" - je tiez len "take to predsudkovo-kliseovite one " :)

este k Vaiovi - zaujimave mi pride, kolko on ma fanusikov, napriek tomu, ze znacna cast jeho tvorby je podla mna pre beznych posluchacov "lehce nestravitelna" (a to som bol svojho casu velmi nekriticky fanusik tiez). som sa na tom koncerte zamyslal a obzeral po ludich (mladasi aj fotri), ze komu sa tie jeho obcasne (vlastne dost caste) halucinacie fakt ze pacia alebo ci riesia len hru ako taku a nejaky ten osobny Vaiov "sarm" :)
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #772 kedy: 21. Apríl , 2023, 08:24:25 »

Tak vela ludi ho podla mna registruje z filmu CROSSROADS

https://m.youtube.com/watch?v=a0BkhXAmM3U
« Posledná zmena: 21. Apríl , 2023, 08:26:19 od RobG » Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #773 kedy: 21. Apríl , 2023, 22:09:14 »

jdem v pátek do Brna (akorat nikdo nechápe proc to neni v Sonu ale v Semilasse Smútim
špunty beru, tak to snad přežiju :) nejak takhle to zrejme bude vypadat

Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #774 kedy: 21. Apríl , 2023, 22:21:11 »

rastis
no, skôr klišé je povedať, že BA je pekné mesto  Som frajer
Zaznamenané
Strán: 1 ... 50 51 [52] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.069 sekund, 22 otázok.