Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 13:25:05
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kde sa podeli slovenske korene ?  (Prečítané 6296 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #15 kedy: 06. December , 2007, 12:24:18 »

To vobec nevadi ze to nejak vymiera. Ludia to nechcu hrat lebo maju uplne inu kulturuako vtedy, a sem to proste nepatri. Ta druzina a hrdza mi pridu viac umele ako nejake realne korene slovenskej hudby..  co su realne korene? co je prave slovensko? 
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #16 kedy: 06. December , 2007, 12:36:47 »

asi tak nejak Na zdravie!
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #17 kedy: 06. December , 2007, 13:22:10 »

To vobec nevadi ze to nejak vymiera. Ludia to nechcu hrat lebo maju uplne inu kulturuako vtedy, a sem to proste nepatri. Ta druzina a hrdza mi pridu viac umele ako nejake realne korene slovenskej hudby..  co su realne korene? co je prave slovensko? 
všetko je umelé, všetko z niečoho vychádza, nič žiaden štýl, smer nevznikol z ničoho, ale mal svojho predchodcu, ale páči sa mi, že sa niekto snaží priblížiť k niečomu čo tu bolo a zniká len preto, že sa všetci opičia po tom čo je vonku...asi tak a niekto vie podať niečo čo tu bolo a nieje tam vonku, tak môžme byť zaujímaví aj pre tých vonku, lebo keď budeme iba kopírovať tých vonku, nebudeme pri tej tuctovosti až tak zaujímavý ako keby sme priniwesli niečo neokukané, lepšie povedano neopočúvané
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #18 kedy: 06. December , 2007, 13:56:16 »

Lenze my uz nejaky ten patek zijeme dost podobne jak "ti vonku", tak nam je aj hentak robit hudbu celkom prirodzene.. ale ako slovensko mame stale svoje specifikum oproti zapadu - SME STRASNE SLABI NAPICU... ale potencial tu samozrejme je, ono sa to zacne aj tu pekne rozbiehat podla mna...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #19 kedy: 06. December , 2007, 16:01:55 »

ono sa to zacne aj tu pekne rozbiehat podla mna...

To uz pocuvame tak 50 rokov. ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 06. December , 2007, 16:47:20 »

... co je prave slovensko? 

vysmiaty Vladimir Meciar a za nim svajciarske kopce  Som metlak
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #21 kedy: 06. December , 2007, 16:51:20 »

vysmiaty Vladimir Meciar a za nim svajciarske kopce  Som metlak

skor bankove vypisy zo svajciarskych uctov
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #22 kedy: 06. December , 2007, 17:03:32 »

Lenze my uz nejaky ten patek zijeme dost podobne jak "ti vonku", tak nam je aj hentak robit hudbu celkom prirodzene.. ale ako slovensko mame stale svoje specifikum oproti zapadu - SME STRASNE SLABI NAPICU... ale potencial tu samozrejme je, ono sa to zacne aj tu pekne rozbiehat podla mna...
kto je my? veľké stádo....fandím kapelám ktoré skúšajú a hľadajú niečo čo treba oprášiť od prachu, ani ja neviem hrať ako tí odvážlivci...a neviem čo máš pod vetou: ,,ono sa to zacne aj tu pekne rozbiehat podla mna..." na mysli
« Posledná zmena: 06. December , 2007, 17:20:14 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.