Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
06. Október , 2024, 14:23:57
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Joe Satriani v Prahe !!!  (Prečítané 15842 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
jozef sivák
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164



« Odpoveď #30 kedy: 02. Február , 2008, 14:22:42 »

veru  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 02. Jún , 2008, 11:54:23 »

Takze kto ide? Ja sa uz vcelku na ten koncert tesim. Este k tomu na basu bude hrat Stu Hamm. Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Mejmo
nováčik
*
Príspevkov: 37



« Odpoveď #32 kedy: 04. Jún , 2008, 16:17:18 »

No co ako sa vam pacilo ? Ja som nelutoval, ze som vybral satcha namiesto metallicy - bola to parada. Len divaci mohli viac zit s hudbou, niektore zname songy ako keby poculi prvykrat ... :) - ( niezeby ma to nejako viac trapilo, alebo uberalo na hudobnom zazitku )
A ceske drahy sa zase vyznamenali, kedy pochopia, ze ked je koncert (nie to este aj dva naraz) treba pripojit nejake vagony naviac, teplosi ...



Ta biela gitara mu v jednom songu nejako neladila, buhvi proc.
« Posledná zmena: 04. Jún , 2008, 16:21:41 od Mejmo » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #33 kedy: 04. Jún , 2008, 17:11:42 »

A ceske drahy sa zase vyznamenali, kedy pochopia, ze ked je koncert (nie to este aj dva naraz) treba pripojit nejake vagony naviac, teplosi ...
ja som bol sice na metle, ale v tomto s tebou suhlasim...a najviac ma dorazili ludia, ktori si sadnu do miestenkoveho vozna a nechapu vyznamu slovneho spojenia "expresna rezervacia - uvolnite miesto cestujucim s miestenkou"  Bleee mozem jebat, ze je vlak natrieskany na prasknutie - ked si raz zaplatim miestenku, tak mi ziadne lenive tluste hovado sediet na mieste nebude Zdravíčko
« Posledná zmena: 04. Jún , 2008, 17:12:01 od styrioci » Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #34 kedy: 04. Jún , 2008, 18:45:37 »

super super bolo
ta biela gitara sa nelubila velmi ani mne, ale kedze mam doma tiez bielu (ehm slonovu kost) tak budem ticho  uz  Zdravíčko
velmi som bol prekvapeny predskupinou ktoru som vobec nepoznal, o to viac ma prijemne prekvapili, zvuk mali lepsi (zdalo sa mi ze este lepsi ako satch na zaciatku), slapalo im to super.
hviezdami vecera boli taktiez obaja basaci, ked stu hamm si vysluzil po asi 5 minutovom sole asi vacsie ovacie ako samotny satriani:D (uz boli mozno divaci aj trochu unaveni tolkymi 32-tinovymi utokmi po hodine)..
kedze som na nejakom vacsiom koncerte zatial velmi nebol, tak moj jednoznacne najvacsi zazitok, stal som od neho asi 4 metre v 2. rade na stanie. Hlasitost bola akurat, aspon na mojom mieste, mavam problemy s tym ze mi vzdy piska v usiach ale tentokrat sa to dalo zniest, takze stuple som ani nemusel pouzit.
hral dost novych veci, divakov bola kopa, vlastne plna hala tusim som dakde uz dnes na idnes (rym  Popiskujem si ) cital ze asi 5000 prevazne umiernenych rockerov v strednom veku  ha ha ha
inak hral vyborne, povedal by som ze skoro bez chybicky ziadne kiksy,
akurat jemne fauX pas bolo na konci myslim ked nejaky poliak mu tam hodil polsku zastavu a jemu asi velmi nedoslo ze to nie je ceska  No hanbím sa.., tak sa tam snou prechadzal a taaak... ha ha ha ha ha ha, no to asi v oficialnych recenziach sa nedocitate:D
(mimochodom dokonca bolo na nej napisane ze "Poland is waiting for you") ale tak mohol to povazovat za ine ceske mesto  Popiskujem si
hral dost dlho, predskupina len 40 minut, joe asi 2 hodky, s jemnym hodinovym oneskorenim to cele zacalo.
kedze som bol s kamosom autom (ktoremu som vdacny ze ma nahovoril) tak problem s dopravou ma nejak nevyrusil osobne  Na zdravie!
tak zase priste..
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #35 kedy: 04. Jún , 2008, 19:34:58 »

aspon vidite, aki su vzdelani - narazam na to s tou zastavou. ach ja by som to bil ha ha ha
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #36 kedy: 04. Jún , 2008, 19:37:50 »

aspon vidite, aki su vzdelani

Preco v mnoznom cisle?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #37 kedy: 04. Jún , 2008, 19:41:27 »

nemyslim iba na Satrianiho, je kopec inych ludi ( nemyslim konkretne hudobnikov ) ktori toto nevedia a to patri k zakladnemu zemepisu. vid Bush, a henti amerikanci.
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #38 kedy: 04. Jún , 2008, 19:42:38 »

nemyslim iba na Satrianiho, je kopec inych ludi ( nemyslim konkretne hudobnikov ) ktori toto nevedia a to patri k zakladnemu zemepisu. vid Bush, a henti amerikanci.

 ha ha ha A Ty poznas trebars zastavy vsetkych latinskoamerickych statov? Ale hlavne ze sme trendovo proti USA ze?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #39 kedy: 04. Jún , 2008, 19:47:02 »

progrocker ty si nejaky divny ha ha ha bavme sa o statoch ktore su vyspelejsie a nie o latinskej amerike. oni ani nevedia, ze slovensko je, nie tak este vlajku. ked sa Ta niekto spyta, kde lezi nejaky stat, vies pomerne odhadnut, ze kde. oni ani nevedie o to ide. vlajka to je ako bonbonik :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #40 kedy: 04. Jún , 2008, 19:49:26 »

bavme sa o statoch ktore su vyspelejsie a nie o latinskej amerike.

Ani obcas nemam pocit, ze my alebo Polsko sme o moc vyspelejsi. Bavím sa skvele
Skus robit na uliciach u nas tiez anketu o takychto statoch a uvidis, ake perly budes pocut. Nemyslim si, ze Amici nejako vyrazne zaostavaju za nami s takymito vedomostami. Mozno u starsich ludi ano, ale u mladych je to podla mna podobne.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #41 kedy: 04. Jún , 2008, 19:51:27 »

no dobre, ale ked to povedia vyznamne osobnosti. ked kdesi uz idem, tak si aspon kuknem co tam je a vlajku :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #42 kedy: 04. Jún , 2008, 19:53:10 »

Ale ved on to ma na haku kde je. Odhra si svoje, vyspi sa a aj zabudne, ze mal koncert.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #43 kedy: 04. Jún , 2008, 21:48:49 »

Koncert bol super, najviac ma vsak dozralo to cakanie pred vchodom. Esteze nezacalo prsat. A k tej zastave. Neviem o co im islo. Stali rovno predo mnou. Mozno mu doslo, ze to nie je ceska zastava, ale ani ja by som nepochopil keby mi niekto hodil vlajku, ze o co mu vlastne ide. Pomoooc!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #44 kedy: 04. Jún , 2008, 21:53:26 »

Koncert bol super, najviac ma vsak dozralo to cakanie pred vchodom. Esteze nezacalo prsat. A k tej zastave. Neviem o co im islo. Stali rovno predo mnou. Mozno mu doslo, ze to nie je ceska zastava, ale ani ja by som nepochopil keby mi niekto hodil vlajku, ze o co mu vlastne ide. Pomoooc!
j, no drbnuti poliaci  ha ha ha

kde si stal cez koncert?
« Posledná zmena: 04. Jún , 2008, 21:57:46 od floydak » Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 22 otázok.