Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. August , 2017, 04:35:44
Strán: 1 ... 34 35 [36] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vsetci co hrate cez TRANZISTORY a ste spokojni  (Prečítané 37940 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Stevino179
stály hosť
Príspevkov: 1037

« Odpoveď #525 kedy: 04. Apríl , 2017, 14:46:54 »

chlape už vyše roka hravam naq guyatone Zipp a do zalohy ak by bol nejake stage yamaha G100 2 12 kombo ktore mam ešte dlhšie , to sa nemení a popri tom ak sa ukaže dačo vyskušam ale zatial nič nebolo lepšie ako tieto dve Tokyo sound machines
Zaznamenané

Take neskore 60te roky garazove reznute aj punkom mi to pripomina, trosku west coast scenu tiez.
olko
pravidelný návštevník
Príspevkov: 297

\m/

« Odpoveď #526 kedy: 05. Apríl , 2017, 11:56:45 »

ha ha ha chlape, u teba asi pojem "stabilny setup" neexistuje? ci sa mylim?

Ale to je niekedy fajn, este stale mam od neho Trace Elliot basovy zosik co mi predal pred 5-6 rokmi Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
Stevino179
stály hosť

« Odpoveď #527 kedy: 05. Apríl , 2017, 14:12:11 »

dam Ti za tu trace eliot hlavu toto HH kombo, ak si pametam kupil si to v rimavskej pred bazarom za veeelmi dobru cenu aj s boxom  Na zdravie! ,a čo ako to dopadlo hravate olko  Zdravíčko
Zaznamenané

Take neskore 60te roky garazove reznute aj punkom mi to pripomina, trosku west coast scenu tiez.
olko
pravidelný návštevník
Príspevkov: 297

\m/

« Odpoveď #528 kedy: 05. Apríl , 2017, 18:38:57 »

dam Ti za tu trace eliot hlavu toto HH kombo, ak si pametam kupil si to v rimavskej pred bazarom za veeelmi dobru cenu aj s boxom  Na zdravie! ,a čo ako to dopadlo hravate olko  Zdravíčko

jasne hravam doteraz na tom, mam to momentalne v Brne, ale v boxe som zrusil vyskac lebo mi robil len binec Bavím sa skvele

menit to zatial nemienim jedine by som si zohnal asi 210 alebo 410 box ked zistim kde sa chcem usadit Bavím sa skvele
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
Stevino179
stály hosť

« Odpoveď #529 kedy: 05. Apríl , 2017, 19:08:41 »

Na zdravie! , tak nech vídu plany na tej spravnej ceste
Zaznamenané

Strán: 1 ... 34 35 [36] |   Hore
  Tlačiť  

Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.