Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 06:49:23
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Obľúbené kapely - VIDEO KURIOZITKY  (Prečítané 18010 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 11. December , 2007, 13:00:45 »

Phila Collinsa uznavam ako neskutocneho spevaka i bubenika. Bez jeho kapely Genesis, ktora pre mna patri do kolisky prog-rocku a smerovala neskor k popu by sme tiez neboli dnes tam, kde sme. Kazda znama kapela, o ktorej sa dnes bavime ci uz je to Zed Leppelin, Genesis, Beatles alebo Kansas je vynimocna, pretoze bola inspiraciou pre mnohych dalsich..  Iked to mozno cloveku az tak nereze, treba mat respekt..
Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 11. December , 2007, 13:01:25 »

viac smiesne su tvoje vyjadrenia na fore  Bavím sa skvele

ja sa tiez dobre bavim  ha ha ha uz par dni tunak
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 11. December , 2007, 13:03:29 »

Phila Collinsa uznavam ako neskutocneho spevaka i bubenika. Bez jeho kapely Genesis, ktora pre mna patri do kolisky prog-rocku a smerovala neskor k popu by sme tiez neboli dnes tam, kde sme. Kazda znama kapela, o ktorej sa dnes bavime ci uz je to Zed Leppelin, Genesis, Beatles alebo Kansas je vynimocna, pretoze bola inspiraciou pre mnohych dalsich..  Iked to mozno cloveku az tak nereze, treba mat respekt..

genesis bolo super este ked tam bol peter gabriel.. jak kormidlo prevzal collins uz to zacalo smerovat do hovien
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #18 kedy: 11. December , 2007, 13:06:12 »

nepovedal by som.. len trocha presmerovali.. to je vsetko.. proste prirodzeny vyvoj v hudbe.. mozno ze o 10..15 rokov budu hrat napr. Children of Bodom jazzik.. :D
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 11. December , 2007, 13:07:49 »

omg ako mozes porovnavat Phila Collinsa a Led Zeppelin?Huh!  phil collins je velky ako zapalkova skatulka a Led Zeppelin ako Petronas Towers v Kuala Lumpur.

sak co ma ten plesivec za prinos do muziky? radiove odrhovacky akurat.. lion king.. no uznaj ved je to smiesne  ha ha ha

no tak ked si niekto myli Collinsa S E. Johnom,tak to je asi odbornik co sa tyka hudby  Na zdravie!
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #20 kedy: 11. December , 2007, 13:15:06 »

genesis bolo super este ked tam bol peter gabriel.. jak kormidlo prevzal collins uz to zacalo smerovat do hovien

ale Dugo, nebud hned nasraty ako byvam ja  Žmurk jasne, ze zacali smerovat popovejsie, ale ten pop co robia je v podstate jeden z najkvalitnejsich ake poznam. Aj moja najoblubenejsia platna je SELLING ENGLAND BY THE POUND.
Ale z druhej strany mi nevadi ani ostatok. Prave na opak, velmi sa zabavam, ked vidim klipy, kde Collins blbne. Je to vesely chlapik, vyborny spevak a este lepsi bubenik. Ina soda ako Plant, alebo Coverdale, ale pravoplatny a jeden z najlepsich vo svojej triede. Takto to moze byt?  Žmurk
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Dugo
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 11. December , 2007, 13:16:58 »

no tak ked si niekto myli Collinsa S E. Johnom,tak to je asi odbornik co sa tyka hudby  Na zdravie!

no jo tiez ma napadlo ze tam nebol, ale robil tiez soundtracky k Disneyovkam.. k Tarzanovi... takze je to za jedno

a rozoznam collinsa a johna predsa... jeden je teply a ma vlasy, druhy je hetero a nema vlasy... kto by to nevedel
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 11. December , 2007, 13:23:15 »

ale Dugo, nebud hned nasraty ako byvam ja  Žmurk jasne, ze zacali smerovat popovejsie, ale ten pop co robia je v podstate jeden z najkvalitnejsich ake poznam. Aj moja najoblubenejsia platna je SELLING ENGLAND BY THE POUND.
Ale z druhej strany mi nevadi ani ostatok. Prave na opak, velmi sa zabavam, ked vidim klipy, kde Collins blbne. Je to vesely chlapik, vyborny spevak a este lepsi bubenik. Ina soda ako Plant, alebo Coverdale, ale pravoplatny a jeden z najlepsich vo svojej triede. Takto to moze byt?  Žmurk

pop neznamena kvalitu pre mna.. takze slovne spojenie ako kvalitny pop sa mi nelubi lebo to podla mna ani neexistuje.. popova muzika je robena jednoducho pre najsirsi okruh ludi s cielom predat co najviac dosiek a vsetko ide na ukor kvality...
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #23 kedy: 11. December , 2007, 13:28:33 »

ok, ako myslis. je to tvoj nazor. aj ja som bol taky, rozumiem ti. dnes to citim rovnako ortodoxne ako ty, ale viem prijat aj druhu stranu a ohodnotit kvalitu ako muzikant, nie ako rocker. ale trvalo to vela rockov.
« Posledná zmena: 11. December , 2007, 13:31:44 od Dorian » Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 11. December , 2007, 13:34:12 »

tak to vyzera ked niekto pozna z popu len Boyzone, EASt 17 a Spice Girls..
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #25 kedy: 11. December , 2007, 13:36:40 »

tak to vyzera ked niekto pozna z popu len Boyzone, EASt 17 a Spice Girls..

zle si napisal posledny nazov "kapely". oni su predsa S p.i.č.e gril  Ja som čert..
« Posledná zmena: 11. December , 2007, 13:37:32 od Dorian » Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Dugo
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 11. December , 2007, 13:38:07 »

ok, ako myslis. je to tvoj nazor. aj ja som bol taky, rozumiem ti. dnes to citim rovnako ortodoxne ako ty, ale viem prijat aj druhu stranu a ohodnotit kvalitu ako muzikant, nie ako rocker. ale trvalo to vela rockov.



jo, ale nechcem z tohto vyrast lebo sa mi to lubi
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #27 kedy: 11. December , 2007, 13:38:17 »

jasne, ze zacali smerovat popovejsie, ale ten pop co robia je v podstate jeden z najkvalitnejsich ake poznam. Aj moja najoblubenejsia platna je SELLING ENGLAND BY THE POUND.
Ale z druhej strany mi nevadi ani ostatok. Prave na opak, velmi sa zabavam, ked vidim klipy, kde Collins blbne. Je to vesely chlapik, vyborny spevak a este lepsi bubenik. Ina soda ako Plant, alebo Coverdale, ale pravoplatny a jeden z najlepsich vo svojej triede. Takto to moze byt?  Žmurk

100% suhlas. Ja mam najradsej asi Foxtrot, potom Selling England a potom Nursery Cryme. Kurnik Vadim, teraz som si spomenul, ze mam este lampy u Teba z puzdra toho SGcka.  ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 11. December , 2007, 13:49:49 »

Staré veci Genesis až tak nepoznám, ale Calling All Stations celkom môžem. Fajn muzička.

Inak Vadim má pravdu, že Genesis s Collinsom na čele síce robili pop, ale veľmi kvalitný a na dobrej úrovni. Podľa mňa sú práve oni príkladom toho, že slovné spojenie "kvalitný pop" nemusí byť oxymoron.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #29 kedy: 11. December , 2007, 16:03:51 »

phil collins je velky ako zapalkova skatulka a Led Zeppelin ako Petronas Towers v Kuala Lumpur.


mozno tak pre teba
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 22 otázok.