Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 20:21:35
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: plexi 45 W vs plexi 100 W  (Prečítané 4098 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 16. December , 2007, 22:08:58 »

Peknucky zvuk, toto mozem veru. Aj hra sa mi paci, taky spravny zafajceny pivny blues. Na zdravie!
Ake gitary?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 16. December , 2007, 22:10:35 »

Viac krat som mal pocit, ze si to myslis. Napr. v teme stare vs. nove aparaty. Mozno si pisal, ze tie starsie su este lepsie, ale aj tieto nove su super, to ja uz neviem. Je mi to jedno.
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #17 kedy: 16. December , 2007, 22:16:03 »

Viac krat som mal pocit, ze si to myslis.

Hej, zneju odlisne, z porovnania popri sebe. Ale skutocne bz to chcelo spravit vacsi test s viacerymi kusmi, lebo Marshally zneju kazdy inak z mojej skusenosti. Teraz mi dosla original Plexina z roku 1969, musim v nej vymenit lampy a moze sa skusat.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pejso
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 139



« Odpoveď #18 kedy: 16. December , 2007, 22:29:41 »

Peknucky zvuk, toto mozem veru. Aj hra sa mi paci, taky spravny zafajceny pivny blues. Na zdravie!
Ake gitary?

Ibanez Blazer so singlami. Fender mi na to hrá kúsok lepšie, len som ho nemal pri sebe. Ak si nájdem čas, skúsim to s tým strakáčom. Keď to teraz počúvam, viac sa mi lúbi tá stovka a to má už hodne ojeté lampy..
« Posledná zmena: 16. December , 2007, 23:31:15 od pejso » Zaznamenané

Gibson Les Paul 1995, Fender Stratocaster z r. 79, Fender Jazz bass z r 72, Precision z r. 78 ... , Marshall 1987 Plexi, VOX AC-30 orig. r.v. 1964, Fender Blues Junior, VOX AC-15 handwired Herritage, 1936 Marshall box s Greenback, Marshall Class 5 ...
bacigala
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #19 kedy: 16. Január , 2008, 12:58:42 »

znie to ako moje robene studiosolo s robenou fendrou bejbe.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #20 kedy: 16. Január , 2008, 15:05:39 »

znie to ako moje robene studiosolo s robenou fendrou bejbe.  Bavím sa skvele

Hod ukazku nech porovname.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 22 otázok.