Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. September , 2024, 22:32:14
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: REMITAGE  (Prečítané 24691 krát)
0 užívateľov a 24 Hostí prehliada túto tému.
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« kedy: 04. Máj , 2005, 16:47:13 »

REMITAGE je skupina v ktorej hra nas oblubeny gpc-ckar darthez. tychto 6 songov tvori demo: MOMENTS OF DECISION... MENTAL EXHUMATION. 1. Prologue (3.1 mb) 2. Bloody Fight (4.8 mb) 3. Madame Depression (5.4 mb) 4. Rebirth (6.2 mb) 5. Psycho Revolution (6.0 mb) 6. Anxiety (6.8 mb)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 04. Máj , 2005, 18:19:37 »

locksmith a dostal si povolenie od sefa najvyzsieho ? :D
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #2 kedy: 04. Máj , 2005, 18:40:09 »

Locksmith: wow. moc moc diky. aj za pekny predslov k demu Žmurk for all: snad sa to bude dat pocuvat :) :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #3 kedy: 04. Máj , 2005, 18:54:12 »

imbus: svadobny podvodnik si nemusi pytat nic:) k demu: paci sa mi najma song Rebirth.
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #4 kedy: 04. Máj , 2005, 19:22:15 »

no, mne sa lubi delay na konci songu. take prijemne inferno :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #5 kedy: 05. Máj , 2005, 00:19:39 »

Vypocul som si to cele zatial iba 1x. Ta nahravka sa mi nepaci, hlavne, ked som sa pytal, co ste za nu dali a bolo to nejake dost vysoke cislo (presne si nepamatam). Nechcem si robit reklamu, ale nahral by som Vas lepsie. Takisto nechcem robit reklamu tejto kapele: Canis Lupus. Kapela uz neexistuje, nahraval som ich este niekedy pre 4-mi rokmi, ked som mal este o cosi menej skusenosti a moznosti. Naspat k Vam - hudobne sa mi to miestami celkom pozdava (odmysliac si tie lacne bustre Žmurk ), slape to, sedi to. Ale mam vyhrady k spevu. Trosku mi to pripada ako rozpor, ci spievat tvrdo alebo len trochu trvrdo alebo nie tvrdo. A divne je ten spev do muziky zapasovany. Vlastne to nema taku tu klasicku strukturu, ale je tam vela gitarovych riffov, potom trosku spevu, tak 2-3 vety, zase nejake riffy, 1 veta spevu... Mozno prehanam, ale taky mam z toho dojem po prvom cerstvom vypocuti... Ale ako hovorim, je to klasicky thrash a ako taky funguje (aj ked vedel by som si aj tvrdsie predstavit :) ). A propos basa. Stanoviska ohladne basy v Darthezbande su na GPC zname uz davno ( :) ), ale musim povedat, ze aj bez basy moze takato muzika fungovat. Chce to uz iba malinko: 1. poriadny gitarovy zvuk, ktory citit v zaludku (cize nie tranzistorovu slapku, a ked tak do lampoveho aparatu a velkej bedne) 2. poriadnu nahravku, kde to spodne pasmo bude zaplnene hutnym a zaroven dobre citatelnym kopakom a samozrejme dobre nahratymi a namixovanymi gitarami...
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #6 kedy: 05. Máj , 2005, 01:25:25 »

Rastis: dik za nazor: beriem :) co sa tka urovne. amatersle studio.nahravali sme to cez skuskove obdobie. bola to nasa rva skuenost s cielom mat to nahrate aby sme vedeli jak to neje. jasne ze je to cez tranzistory, na lampy nie su prachy, ide o to, ajk to vyznie ako celok, co gitarove riffy, co bubennik spev atd atd. k strukture: ono to ani nema mat klasicku strukturu, nechcem hrat neajke extra ohrane veci, snazime sa dat do toho nieco aspon trosilinku ine, aby si to ludia aspon podla niecoho zapamatali - nie len vdaka tomu zme nemame basu :) ohladom este zvuku - sak posledne demo to iste neboloz za nejaky cas, ked bude dost novych veci, tak sa mozes predviest pri nahravani a mixovani Žmurk :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #7 kedy: 05. Máj , 2005, 01:29:12 »

rastis : ted som dopocuval ten song co si tam hodil. juj, spev je dobryyy, moc dobry, ale inak sa mi ta hudba absolutne nepaci, dost obohrate mi o pripada. co sa zvukut yka, tie bicie zneju divne :hm: pustil som si nase demo a pripada mi to vacsia prasacina. jasne, ten song, co si tam hodil je zretejnejsi, zvuk cistejsi, to bolo asi cielom. nevravim, ze chceme hrat so zahuhlanm zvukom a nekonkretnym tonom, ale hento bolo na moj vkus a chapanie takeho underground thrashu dost ciste :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 05. Máj , 2005, 11:01:20 »

Darthez, len k zvuku - ten je fakt zlý, znie mi to ako keby si postavil kazeťák do stredu miestnosti a tak spravil nahrávku. Tie bustre tiež neznejú nijako príjemne na ucho, bolo by sa potreba pohrať aj s vlastnými zvukmi poriadne. Takáto hudba ma neoslovuje, tak sa k tomu nebudem vyjadrovať kriticky ani pochvalne. V tom, či má byť v kapele basa alebo nie, mám jasno.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 05. Máj , 2005, 13:02:29 »

Basa tam podla mna chyba. Stylovo aj zvukovo mi to pripomina Venom - Black Metal a podobne ranne trashove nahravky. Uz som nic dlhsie podobnu hudbu nepocuval, mozno tam ta podobnost nie je :) Zatial tolko.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 05. Máj , 2005, 15:13:51 »

mna vzdy pobavia taketo nazvy ako MENTAL EXHUMATION. mne sa to zda az smiesne ako sa to snazi navodit dojem tvrdosti. to uz je skoro ako pre speede kde je vsetko: steel,templars,dragon,sword ....
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 05. Máj , 2005, 16:23:31 »

hehe manowar.. Brothers Of Metal We Are Fighting With Power And Steel Fighting For Metal Metal That's Real Brothers Of Metal Will Always Be There Standing Together With Hands In The Air naratal som 10 klise stupidnych slov alebo fraz v jednom refrene :) ale vsak manowar je len kolotoc.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #12 kedy: 05. Máj , 2005, 17:12:53 »

no, takze este okrem rastisa som vlastne okrem kydov na zvuk nepocul normalny nazor. super "hudobnici" - fest diky :hm: zakky: to akoze mas fakt dobry postrech. aj nieco ine si este vycital??? v tebe to evokuje to, ze to ma zniet tvrdo? ked myslis...ide o muziku nie nazvy, tak skus radsej nieco mudrejsie vymysliet ako si vymyslat o tom co je a co nie je tvrde martinLM: clovece Venom? :) neviem neviem :) mne moc nie :) este jedna vec: v tej nahravke neslo extra o zvuk, ale o to, aby to boo nahrate na CD, aby sa s tym dalo pracovat v compe atd atd. ale ak sa chcete bavit o zvuku, tak k tomu ozaj nemam co dodat, skor sm myslel, ze tu kriticky sa obujete do stylu muziky a nie len furt o tom istom tocit jak je to nahovno anzvucene. lebo povedat ze je to nahovno, je to najjednoduchsie
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 05. Máj , 2005, 18:25:35 »

Čo si taký podráždený? :) Vo všetkých príspevkoch sa diskutuje o zvuku aj o kapele (hráčovi). Mňa tento žáner moc nebaví počúvať, hlavne, keď sa mi ešte nepáči zvuk, tak sa mi nechce počúvať všetky skladby od začiatku do konca. Pravdupovediac také veci ako názvy ma tak najmenej trápia, asi to patrí k tomuto žánru. Aby som bol teda konkrétnejší, spevák spievať nevie, ale tu spev asi nie je potrebný - rev aby mal gule, by tiež ale mal byť iný. Zvuk gitár si predstavujem trošku inak aj v tejto muzike, to je ale asi aj o došetrení prostriedkov na zakúpenie lepších vecí. Poriadna basa by mala byť v muzike, aj keď v tomto žánri asi nie je taká dôležitá, čo je trochu na škodu. Inak v pohode, nie je to nejako zle zahraté, je počuť, že spolu cvičíte. Sóla mi pripadajú bezhlavé, na mladú kapelku to ale nie je zlé, od dobrej kapely však očakávam viac. Ale vravím, táto muzika ma nijako neoslovuje, takže som o tom ani nechcel písať.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #14 kedy: 05. Máj , 2005, 18:56:32 »

Pitu podrazdeny som lebo ma zarazilo jak niektori ludia tu pisu. k Tvojmu prispevku: presne takto si predstavujem kritiku. v pohode, beriem Tvoj nazor. zvuk je presne podla financii, nazvy riesit netreba a akpela sme malada, to mas pravdu :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 23 otázok.