Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 14:54:15
Strán: [1] 2 3 ... 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: mada music, medena BA  (Prečítané 82265 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« kedy: 19. December , 2007, 22:14:59 »

haha tak drzte sa! maju tam zensku predavacku, to bola sila akoze chcel som si kupit tie dlhe sroby na humbucker na upevnenie do ramika a ona mi ich normalne nechcela predat, ich supla spat pod pult s odvodnenim ze ci je pre mna taky problem priniest gitaru a vyskusat ich (nie ze by boli zatavene v tvrdom plaste..a stacilo by priniest snimac namiesto celej gitary..) prestala si ma vsimat..nepomohlo ani ked som jej vysvetlil ze ten moj snimac ma podobne tenke tie sroby a aj keby tak mi nerobi problem zvacsit si dierku na snimaci, normalne ma ignorovala ha ha ha ha ha ha som este nezazil.. To co bolo? červená-von
« Posledná zmena: 19. December , 2007, 22:15:36 od hangar_18 » Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #1 kedy: 19. December , 2007, 22:18:55 »

bol si mäkký na ňu,by som ju hned poslal do pi...... Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 19. December , 2007, 22:27:16 »

Buď ťa mala tak rada, že ti nechcela zle predať..  Cmuk chlapci  a možno si jej rozprával, že keby nepasovali, by si ich potom prišiel vrátiť. Inak si to neviem vysvetliť.. :)
Zaznamenané

kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #3 kedy: 19. December , 2007, 22:28:22 »

Janka je trošku svojská, ale inač veľmi milá dáma. Možno ste sa len navzájom zle pochopili...
Zaznamenané

RED DEBILS
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #4 kedy: 19. December , 2007, 22:33:05 »

je to mozne ale bolo to akcne kazdopadne.. Beeee
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 19. December , 2007, 22:40:34 »

v patek tam idem ceknut naku akustiku, tak si ten zjav obzrem
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #6 kedy: 19. December , 2007, 23:30:58 »

Buď ťa mala tak rada, že ti nechcela zle predať..  Cmuk chlapci  a možno si jej rozprával, že keby nepasovali, by si ich potom prišiel vrátiť. Inak si to neviem vysvetliť.. :)
on píše že ich chel kúpiť no ona mu ich nepredala,ale dá sa to pochopiť  ............................. Bravooo
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #7 kedy: 20. December , 2007, 08:25:32 »

a nie je jej jedno, ako predavacke, ze ci ti budu pasovat abo nie?  Bavím sa skvele btw nemaju v dnesnej dobe teto zalezitosti rovnaky rozmer? ked je to raz srobik do ramika, tak musi pasovat, nie?

hangar: nabuduce skus pochvalit vystrih, nausnice, sveter, uces...mozno ti uz da... (tovar Bavím sa skvele )
« Posledná zmena: 20. December , 2007, 08:26:51 od styrioci » Zaznamenané
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #8 kedy: 20. December , 2007, 08:55:44 »

musim sa zastat Mady ako obchodu - pravda, od menovanej Janky som zatial nekupoval nic, ale chalani su skveli, nechaju ta vyskusat bez problemov cokolvek a par krat som uz bez problemov vymenil tovar, co mi nepasoval (konkretne naposledy to bol adapter, ktory si nesadol s mojim efektom)
never mind Janka, Mada rulez!  :)

Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 20. December , 2007, 10:53:30 »

hangar: nabuduce skus pochvalit vystrih, nausnice, sveter, uces...mozno ti uz da... (tovar Bavím sa skvele )

No tak toto môže dopadnúť buď veľmi dobre alebo veľmi zle ... alebo (pokiaľ je normálna a má iba zlý deň) sa ťa spýta, čo máš na pláne dnes večer, alebo (pokiaľ je trhlá) zavolá políciu a obviní ťa zo sexuálneho harašenia. Samozrejme, toto platí iba vtedy, ak je to nejaká fešanda, ináč sú obidve možnosti prúser  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 20. December , 2007, 10:54:16 od Predator » Zaznamenané
Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #10 kedy: 20. December , 2007, 10:58:22 »

a je pekna ? ze by som po dlhej dobe do mady zavital ?
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #11 kedy: 20. December , 2007, 17:35:20 »

haha tak drzte sa! maju tam zensku predavacku, to bola sila akoze chcel som si kupit tie dlhe sroby na humbucker na upevnenie do ramika a ona mi ich normalne nechcela predat, ich supla spat pod pult s odvodnenim ze ci je pre mna taky problem priniest gitaru a vyskusat ich (nie ze by boli zatavene v tvrdom plaste..a stacilo by priniest snimac namiesto celej gitary..) prestala si ma vsimat..nepomohlo ani ked som jej vysvetlil ze ten moj snimac ma podobne tenke tie sroby a aj keby tak mi nerobi problem zvacsit si dierku na snimaci, normalne ma ignorovala ha ha ha ha ha ha som este nezazil.. To co bolo? červená-von

ej, keby toto mne spravila v tycho chvilach, bol by som ju poslal do pice ha ha ha aj dnes na poste, ked ma obiehali babky som si nenechal Je to frajer
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #12 kedy: 20. December , 2007, 18:47:20 »

on píše že ich chel kúpiť no ona mu ich nepredala,ale dá sa to pochopiť  ............................. Bravooo
co sa na tom da pochopit, vsak akoze, nas zakaznik nas pan asi nefunguje...
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
predator
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 20. December , 2007, 18:54:01 »

Na tieto typy funguje iba jedno - "Prosím vás, nie som spokojný s vaším prístupom ku mne ako k zákazníkovi, môžem hovoriť s vaším vedúcim?" A ak odmietne, povieš, že nevadí, však porozprávaš sa s ním telefonicky ... Po tomto sa väčšinou rozklepú kolená aj najotrlejšiemu arogantovi za pultom.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #14 kedy: 20. December , 2007, 19:00:15 »

Na tieto typy funguje iba jedno - "Prosím vás, nie som spokojný s vaším prístupom ku mne ako k zákazníkovi, môžem hovoriť s vaším vedúcim?" A ak odmietne, povieš, že nevadí, však porozprávaš sa s ním telefonicky ... Po tomto sa väčšinou rozklepú kolená aj najotrlejšiemu arogantovi za pultom.
tak hej, aj toto moze byt riesenie, ale tak rad sa tomu vyhnem, zatial som v made nikdy takyto problem nemal
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: [1] 2 3 ... 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.