Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 15:36:04
Strán: 1 [2] 3 4 ... 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: mada music, medena BA  (Prečítané 82549 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Gabriel
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #15 kedy: 20. December , 2007, 19:56:57 »

Pozdravujem všetkých účastníkov fóra. Som vedúci z predajne Mada v Bratislave. Chcem sa ospravedlnit zákazníkovy, ktorý mal zlý pocit z kolegyne Janky. Bolo to tuším predvčerom, alebo včera ? Žiaľ (alebo aj chvalabohu) máme vianočný čas a oveľa viac práce ako inokedy. Možno to bolo len z prepracovanosti. Určite sa budeme všetci snažiť čo najviac aby k podobným situáciam viac nedošlo.  gabriel
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #16 kedy: 21. December , 2007, 12:52:28 »

je zaujmave, ze ked sa sem nieco napise, tak informaciu vie do dna kompetentny :)
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 21. December , 2007, 13:29:50 »

Skôr by ma zaujímalo, čo bude ďalej s tou nešťastnicou ... mať blbý deň a prísť kvôli tomu o fleka, to by asi nebolo moc dobrým vianočným darčekom  Smútim . A mať kvôli drobnej blbosti negatívnu reklamu na celom Slovensku, to dokáže človeka riadne rozpumpovať.

Azda to jej šéf zoberie s pochopením a nadhľadom - veď idú Vianoce a treba odpúšťať.
« Posledná zmena: 21. December , 2007, 13:31:55 od Predator » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #18 kedy: 21. December , 2007, 13:37:49 »

podla mna na to majitel, ani nepomyslel Zdravíčko
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 21. December , 2007, 14:11:05 »

Ešte že tak ...  Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 21. December , 2007, 14:48:24 »

je zaujmave, ze ked sa sem nieco napise, tak informaciu vie do dna kompetentny :)

Kompetentný je tiež muzikant a občas na fórum mrkne, takže sa veci dozvie aj sám. Žmurk

Myslím, že v Made sa snažia vždy ochotne vyhovieť zákazníkom, aby bola pohoda a spokojnosť. Ale vždy môže mať niekto aj horší deň, či už predavač alebo zákazník. A vtedy si nemusia práve sadnúť..
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #21 kedy: 21. December , 2007, 15:15:01 »

 hej hej..henta zenska je dost pinda...tiez som minule chel ocekovat jak sa mi predava gitara  a ona ze ci je tu sluha a ze sa mam kuknut sam laskavo...
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #22 kedy: 21. December , 2007, 15:22:01 »

Obcas netreba zabudat, ze oaj osoba za pultom je iba clovek.To viem z vlastnej skusenosti, pretoze som tiez pracoval, ako predavac elektroniky a viem co to je hlavne teraz pred Vianocami.kazdopadne vsak v MADE je takyto pristup skor obrovskou vynimkou, ako pravidlom /v porovnani s niektorymi inymi predajcami/.Ja som uz v MADA music nakupil pekny arzenal kazdeho druhu a VZDY k mojej maximalnej spokojnosti a co je dolezite /a tu sa pozna dobry predajca/ je tam seriozny pristup aj k prip reklamaciam...taktiez podotykam na rozdiel od mnohych inych predajcov.Ja, ako zakaznik a dovolim si tvrdit, ze velmi narocny zakaznik som s MADA music velmi spokojny a uz roky som si inde nic nekupil.V podstate ani nemam dovod.Co chcem mi rychlo zozenu a s cenami som tiez spokojny.A ze sa tu na kritiku vyjadril veduci osobne je tiez, len dobra vizitka.ked sme tu davnejsie rozoberali MUZIKER.....mohli sme sa tu akurat tak navzajom dobre postazovat.A Janka je v tazkej pohode.
Zaznamenané

hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #23 kedy: 21. December , 2007, 18:01:14 »

samozrejme nechcem jej robit problemy nebodaj ju pripravit o fleka
chapem ze podla jednej skusenosti nemozem odsudit cloveka len ma to zaskocilo...
ak som sa niekoho dotkol alebo poskodil povest mady sa ospravedlnujem
mozno som to mal napisat veducemu a nie sem na forum..
prajem do mady stastne a vesele nech si odychnu a znizia hladinu stresu Žmurk Na zdravie!

..urcite tam zase raz velmi rad zavytam ked vycerpam body na karte v auparku Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 21. December , 2007, 18:06:49 »

ja mam s MADA music tiez len kladne skusenosti. Priatelsky pristup, kvalitny sortiment, pre technicky menej zrucnych- moznost prist a nechat si prekontrolovat nastroj (co v Muzikeri nehrozi a asi by som im to tam ani nenechal opravovat), gitary im opravuje Robert Neuszer, cenova hladina uplne v normale, moznost vyskusat si nastroj alebo aparat bez toho aby po piatich minutach dosiel predavac s tym, ze by to uz aj stacilo, nastroje ktore tam maju su skoro vzdy zostelovane (tiez dalsie plus, lebo v muzikeri maju na vsetkom taky dohmat, ze by som tam aj vtaka strcil... nie nieje to 5 mm) proste ppc... a maju tam ernie ball struny..  Ja som čert.. aspon ze niekto
« Posledná zmena: 21. December , 2007, 18:08:02 od kaolko » Zaznamenané

bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #25 kedy: 21. December , 2007, 19:52:28 »

co sa tyka MADY u nas v KE, tak vzdy sa tam zastavim na obhliadku ked idem okolo, sefuje tam typek co hra s Mojsejom (Challenge) a s Jurajom Vancikom (bol v jednom dieli serialu "Slovensky bigbit" na STV2). Prave z Mady som objednaval svoju Ibanez RG, nemam s nimi problem, najblizsie tam pojdem kupit asi pas a puzdro.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #26 kedy: 21. December , 2007, 20:11:30 »

yop...kosicka mada je v pohode  Na zdravie!
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #27 kedy: 21. December , 2007, 20:14:02 »

ja som sa osobne este nestretol so 100 percentim personalom(asi preto ze som mlady) ...ale vedla mady je typek z nejakej kapely(nespomeniem si)   ten ma celkom vkusne a slusne obsluzil..(sice som tam bol v tedy s vadimom),... Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Gabriel
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #28 kedy: 21. December , 2007, 20:53:43 »

To: Hangar_18:   Janka urcite nepride o flek  :)
Dakujem za vsetky pripomienky k nasej paci. Je dobre sa dozvediet co robime dobre a co zle, aby sme sa mohli stale zlepsovat.
Kolega v Ke sa vola Vlado Bujnak a je velky fanusik Yngwie Malmsteena  :)
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #29 kedy: 21. December , 2007, 22:34:37 »

MADA ? je podla mna velka parada,
nikdy sa tam nehadam,
s usmevom ma privitaju,
s tovarom ma obskakuju.

...to bol pokus o basnicke crevo.... 
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Strán: 1 [2] 3 4 ... 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.