Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 22:05:41
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: mada music, medena BA  (Prečítané 82556 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #45 kedy: 22. Máj , 2008, 18:06:46 »

take veci sa daju zohnat za par korun napr. v zeleziarstve :)

daju, ale dlhe. ked som bol maly, sikovny a pekny a mal som sancu sa stat gitaristom, nevahal som a skratil som si ich pekne sam doma. ale teraz si uz neviem ani topanky zaviazat, nieto skracivat sroby  Bavím sa skvele
Zaznamenané
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #46 kedy: 22. Máj , 2008, 18:14:21 »

daju, ale dlhe. ked som bol maly, sikovny a pekny a mal som sancu sa stat gitaristom, nevahal som a skratil som si ich pekne sam doma. ale teraz si uz neviem ani topanky zaviazat, nieto skracivat sroby  Bavím sa skvele
jej, tak to dakujem za kompliment  Na zdravie!
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #47 kedy: 22. Máj , 2008, 18:16:12 »

Na Odborárskej ul.tesne pred odbočkou na Nobelovu ul je specialná predajna na šruby.Tam dostaneš imbusy v rôzných farbách aj velkostiach za bežné ceny.Čierne som tam kupoval.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #48 kedy: 08. Jún , 2008, 23:02:53 »

Dejvo - mate v Made nejake seriozne jackove samice do gitary ? (inak pocul som, ze ma ohovaras - je to pravda ? )
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #49 kedy: 09. Jún , 2008, 10:24:09 »

Dejvo - mate v Made nejake seriozne jackove samice do gitary ? (inak pocul som, ze ma ohovaras - je to pravda ? )

Mame teraz len Ernie Ball samice, neviem ci to je pre Teba dostatocne seriozne  Zdravíčko.

neohovaram ta, len ked pride rec na teba, lebo aj to sa stava, poviem co si myslim ja. tot vse. nic viac, nic menej.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #50 kedy: 09. Jún , 2008, 11:03:39 »

Ernie Ball ? co stoji taka samica ? mne je znacka jedno, ale nechce sa mi serkat s nenaletovatelnou cinskou blbostou za par korun, zato sa pytam, ci mate aj "normalne". inak ak mas so mna nejaky konkretny pocit v konkretnej veci, skus ho predebatovat so mnou priamo tam, kde to je relevantne. aj ked ma tesi, ze na mna z casu pride rec, dopocut sa o tom z druhej ruky nesvedci o Tvojej serioznosti ? ne - serioznosti je blbe slovo, ale chapes, co chem povedat...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 09. Jún , 2008, 12:15:43 »

Rastis, povec co chces, robim 10m odtial.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #52 kedy: 09. Jún , 2008, 12:28:09 »

serioznu jackovu samicu do LP v cene do 100 korun dajme tomu.
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 09. Jún , 2008, 12:32:49 »

martin ak tam mas poblizku aj potraviny tak ja by som prosil 15 deka morcacej sunky, 20 deka eidamu a plnotucne mlieko.
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #54 kedy: 09. Jún , 2008, 13:04:42 »

Ernie Ball ? co stoji taka samica ? mne je znacka jedno, ale nechce sa mi serkat s nenaletovatelnou cinskou blbostou za par korun, zato sa pytam, ci mate aj "normalne". inak ak mas so mna nejaky konkretny pocit v konkretnej veci, skus ho predebatovat so mnou priamo tam, kde to je relevantne. aj ked ma tesi, ze na mna z casu pride rec, dopocut sa o tom z druhej ruky nesvedci o Tvojej serioznosti ? ne - serioznosti je blbe slovo, ale chapes, co chem povedat...

Tak potom si kludne zober tu Ernie Ball, stoji 80 SK.

Ked sa s tebou stretnem, velmi rad ti poviem nejake moje pocity. Ked na teba prisla rec, len som vyjadril svoj nazor. rad ho vyjadrim aj priamo tebe. Neviem ci to svedci o mojej "neserioznosti", podla mna nie. Ved ked sa clovek nieco spyta, tak odpoviem. Asi tak.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #55 kedy: 09. Jún , 2008, 13:11:41 »

a ja som Ti jediny chvalil tie Valveking ukazky a este sa mi tu potom zato vysmievali  Smútim Smútim Smútim
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 09. Jún , 2008, 13:21:11 »

a ja som Ti jediny chvalil tie Valveking ukazky a este sa mi tu potom zato vysmievali  Smútim Smútim Smútim

Moze byt... Zdravíčko

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #57 kedy: 09. Jún , 2008, 17:55:42 »

Rastis, povec co chces, robim 10m odtial.

dik Matko, uz som si ju kupil - popicacka proficka, vyberana z viacerych kusov. na vyber dohliadal gitarovy mag Roberto. do konca tohto roku by som ju mal stihnut naletovat a potom poreferujem, pripadne nahram nejake ukazky.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #58 kedy: 09. Jún , 2008, 18:30:37 »

dik Matko, uz som si ju kupil - popicacka proficka, vyberana z viacerych kusov. na vyber dohliadal gitarovy mag Roberto. do konca tohto roku by som ju mal stihnut naletovat a potom poreferujem, pripadne nahram nejake ukazky.

a z ktoreho je roku? inac gratulujem a nech hra.. Na zdravie!
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #59 kedy: 06. Júl , 2008, 17:27:13 »

otazka na madu..berete brigadnikov..?
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.