Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 09:38:17
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: mada music, medena BA  (Prečítané 82540 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
radog
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #90 kedy: 20. November , 2008, 23:33:15 »

Ano Mshop.sk ma postovne vzdy 150,-Sk ak sa jedna o dorucenie tovaru do 24 hodin kurierom. Balik moze byt akokolvek velky alebo tazky proste vzdy 150,-Sk ak objednavka presiahne sumu 3.000,-Sk postovne je zdarma. Struny ti poslu aj postou staci to len napisat do poznamky ze to nechces kurierom stoji to tiez okolo 40,-Sk. Inak spokojnost...
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #91 kedy: 20. November , 2008, 23:38:17 »

Ja by som si ich dal poslat postou, ale neodpisali mi ako je to s postovnym v pripade slovenskej posty. Nabuduce skusim objednat, pretoze teraz som zohnal inde.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #92 kedy: 30. December , 2008, 11:20:21 »

neviete ci mada teraz cez sviatky neposiela ? lebo ten kurier akosi nechodi, a ja som netrpezlivy clovek  ha ha ha
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #93 kedy: 30. December , 2008, 12:45:13 »

neviete ci mada teraz cez sviatky neposiela ? lebo ten kurier akosi nechodi, a ja som netrpezlivy clovek  ha ha ha

Ako kazdy rok je vianocny cas (napor na postu a kurierov) a k tomu si este prirataj prechod na EUR.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #94 kedy: 31. December , 2008, 11:24:16 »

Ako kazdy rok je vianocny cas (napor na postu a kurierov) a k tomu si este prirataj prechod na EUR.

skor su na sviatky posty velice pohodlne, vcera som bol prevziat vianocne darceky, ktore, samozrejme na poste boli 22. decembra. ked to nechcu robit nech to nerobia. komunizmus uz nie je skoro 20 rokov.
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #95 kedy: 31. December , 2008, 14:02:31 »

skor su na sviatky posty velice pohodlne, vcera som bol prevziat vianocne darceky, ktore, samozrejme na poste boli 22. decembra. ked to nechcu robit nech to nerobia. komunizmus uz nie je skoro 20 rokov.

To nesuvisi so sviatkami. To je tak vzdy. :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #96 kedy: 31. December , 2008, 15:02:10 »

skor su na sviatky posty velice pohodlne, vcera som bol prevziat vianocne darceky, ktore, samozrejme na poste boli 22. decembra. ked to nechcu robit nech to nerobia. komunizmus uz nie je skoro 20 rokov.

presne. stale sa len vyhovarame, ako nas komunizmus znicil, ale sme lenivi jak hovada. nemci nas o 10 rokov predbehli a to mali hovno po vojne. respektive oboch, ale to samzrejme do tejto debaty nepatri  :)
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #97 kedy: 31. December , 2008, 16:59:01 »

skor su na sviatky posty velice pohodlne, vcera som bol prevziat vianocne darceky, ktore, samozrejme na poste boli 22. decembra. ked to nechcu robit nech to nerobia. komunizmus uz nie je skoro 20 rokov.

Posli si cez UPS a spol, ale inak Fico chce teraz prijemny listovy monopol Posty predlzit napriek direktive EU.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #98 kedy: 09. Január , 2009, 14:36:38 »

uz ma seru doboha. dnes im tam asi opat volam.
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #99 kedy: 13. Január , 2009, 08:41:17 »

neviete ci mada teraz cez sviatky neposiela ? lebo ten kurier akosi nechodi, a ja som netrpezlivy clovek  ha ha ha

Posledne objednavky sa zvacsa posielali 23.decembra  a tie boli dorucene (ak sa nevyskytol nejaky problem) v pondelok 29.decembra. Od 2.januara uz opät funguje vsetko tak ako inokedy, samozrejme vynimku tvoria vikendy a statne sviatky.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #100 kedy: 13. Január , 2009, 14:36:24 »

mne povedali, ze mi to v pondelok poslu a ma to prist do 1-2 dni, cize najneskor stredu, inac tam volam. mne ide o to, ze nech nenatahuju cloveka a vzdy sa tesi a hovno z toho. sak ench mi povie, ze posleme to na 100% vtedy a nie nejake presuvacky stale.
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #101 kedy: 13. Január , 2009, 20:20:01 »

mne povedali, ze mi to v pondelok poslu a ma to prist do 1-2 dni, cize najneskor stredu, inac tam volam. mne ide o to, ze nech nenatahuju cloveka a vzdy sa tesi a hovno z toho. sak ench mi povie, ze posleme to na 100% vtedy a nie nejake presuvacky stale.

Ktory pondelok (dátum) ? A malo Ti to prist kurierom alebo postou ?
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #102 kedy: 13. Január , 2009, 20:38:41 »

malo mi to prist kurierom ( toptrans ) a je to tento pondelok, cize 12.1. 2009. a pisu ze do 1 - 2 dni.

Ano, je to este v norme, ale vzdy ked tam volam, tak iny termin daju, a uz je to nutne na kompe mi odisla taka ibricna zvukovka, takze uz dva dni som bez zvuku - ako naschval.
« Posledná zmena: 13. Január , 2009, 20:40:56 od mario bross » Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #103 kedy: 13. Január , 2009, 22:28:51 »

malo mi to prist kurierom ( toptrans ) a je to tento pondelok, cize 12.1. 2009. a pisu ze do 1 - 2 dni.

Ano, je to este v norme, ale vzdy ked tam volam, tak iny termin daju, a uz je to nutne na kompe mi odisla taka ibricna zvukovka, takze uz dva dni som bez zvuku - ako naschval.

No ked sa jedna o tento pondelok, tak vascinou dorucia do 24/48 hodin. Tak to je ked my (ako Mada) posielame veci ci uz z obchodu, alebo zo skladu... Takze zajtra uvidis  Som frajer
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #104 kedy: 13. Január , 2009, 22:44:04 »

diky, mam tusaka, ze to zajtra dojde :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.